Gezenbilir Erzincan Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,115

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Erzincan Grubu

merhabalar.
ben Sinan Deniz.
erzincanlıyım.esnaflıkla uğraşıyorum.
ilgi alanlarım:eek:ff-road,treking,rafting,yamaç paraşütü,kayak.
kısacası doğa sporlarının tamamıyla ilgileniyorum.fırsat buldukcada yapmaya çalışıyorum.
en büyük ilgi alanım jeep cj 5 imle off-road gezileri yapmak. ;) ;D :D

Merhaba Arkadaşlar, bende Erzincan'da yaşıyorum...

Ad - Soyad: Serkan TAŞDELEN

Doğum Tarihi Ve Yeri: 18.020.1982 / Erzincan

Memleket: Erzincan

Semt: Merkez

İlgi Alanı: Bisiklet, Fotoğraf

Not: Erzincan ve çevresinde hafta sonları düzenli olarak bisiklet turları düzenlemekteyiz... http://www.pedalla.com/erbit

Sevgiler...

ertuğrul çavdar..vandaydım..van depremi sonrası erzincana taşındım. gezmeyi severim...açıkcası erzincan grubnda daha çok kişi olur dye bekliyrdum...snan bey iş yeriniz nerde...sizin içinde uygunsa tanışmak isterim....

merhaba ben Gökhan Ulutaş

1982 istanbul doğumluyum yaklaşık 2 yıl önce erzincana taşındım

makina mühendisiyim, yeni sanayide hidrolik boru rakor işleri ile uğraşıyorum,

1967 model willys marka jeep im var off raod virüsü bulunduranlardanım ;)

doğa ile ilgili her türlü olaya elimden geldiğimce varım diyorum....

saygılar....

merhabalar ben uygar POLAT

1982 ERZİNCAN dogumluyum
erzincan üniversitesinde çalışıyorum
ilgi alanlarım kara avcılıgı,olta balıkçılıgı ve fırsat buldukçada doğa gezileri,
aracım 2000 mod. vitara jlx

Merhaba Arkadaşlar Ben Ümit ATABEY ERZİNCAN 1980 Doğumluyum
77 model Cj5 Kullanıyorum off road ilgi alanım.

cavdare' Alıntı:
ertuğrul çavdar..vandaydım..van depremi sonrası erzincana taşındım. gezmeyi severim...açıkcası erzincan grubnda daha çok kişi olur dye bekliyrdum...snan bey iş yeriniz nerde...sizin içinde uygunsa tanışmak isterim....
iş yerim erzincan merkezde ordu caddesinde DENİZ MARKET
gelirseniz tanışırız.
saygılar,

sitemiz üyelerinden mustafa arslan aracı erzincanda arıza yapmış şu an erzincan sanayidedir yardımcı olabilecek birileri varmı şu an erzincanda ?

paraglinesinan' Alıntı:
merhabalar.
ben Sinan Deniz.
erzincanlıyım.esnaflıkla uğraşıyorum.
ilgi alanlarım:eek:ff-road,treking,rafting,yamaç paraşütü,kayak.
kısacası doğa sporlarının tamamıyla ilgileniyorum.fırsat buldukcada yapmaya çalışıyorum.
en büyük ilgi alanım jeep cj 5 imle off-road gezileri yapmak. ;) ;D :D

sinan abi slm. hacı babayada ayrıca selamlar. :smiley: ben Kraft'tan ishak özkul. Geçen tuncay abinin orada land roverin başında da karşılaştık. selam verdim ama sanırım tanımadın :smiley: Gazi öztürkle beraber önceden gelip tanışmıştık. Naaptınız aldınız mı o landı.

Saygılarımla .

Bu arada erzincanda bi gezi düzenleyinde gelelim abicim. Şimdi sivastayım. Başka bi land rover aldım bende. kolay gelsin.

Markete devam dimi bu arada?

Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri