Gezenbilir; ERDAK 2. Aydos Dağcılık Şenliğinde (09 - 10 Haziran 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 107
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,602
Ynt: Gezenbilir; ERDAK 2. Aydos Dağcılık Şenliğinde (09 - 10 Haziran 2012)

Ağustos ayında ki B.Ağrı etkinliğim için antreman yapıyorum bu etkinliklerde.
:smiley:

Ablamın malzemelerde bende idi. Dönüşte ki 10 km.lik yürüyüşümüzde ( Kamp yerinden Çakıllar köye olan) de 5 litre su vardı yine çantamda.

Etiketler

EKARAIS' Alıntı:
Murat,

Süper bir tırmanış olmuş. Seni, ablanı ve ekibi çok çok tebrik ederim. Dediğin gibi dönüş rotasından çıkma daha kolay olurmuş. Neyse zoru başarmak da ayrı bir keyif.

Kardeşim zirvenin altında kurduğunuz o kahvaltı sofrası da nasıl birşeydir! O kadar yiyecek nasıl taşınır :eek: Pes dedim, imrendim, kıskandım ;D Meşhur atasözünü her etkinlikte yerine getiriyorsun.

Etkinlik raporu dediğin de böyle olur. Bol resimli ve anlatımlı.

Efe Abi siz bilmiyorsunuz tabi, Murat İzmirdeki günlük yürüyüşlere geleceklere yemek listesi veriyor ;D :D getirmeyenlere de ceza kesiyor :D :D :p

Yok inanma Efe ağabey. Liste verdiğim yok.
Tarifleri veriyorum yapıp getirin diye

;D

Merhaba Murat bey,
Öncelikle bu güzel rapor için ve zirvede o muhteşem sofranıza benide kabul etmenizden ( Beraber çıkış yaptığımız arkadaşımın rahatsızlanıp geri dönmesi ve yiyeceklerimizinde onunla bitlikte dönmesinden dolayı ortada kaldım..) dolayı çok teşekkür ederim. Sizinle ve ablanızla tanışmakta çok güzeldi. Sohbet etmek için çok fazla zamanımız olmadı ancak yinede gezenbilir ekibini orada görmek güzel oldu. Hasan beyede çok teşekkür ederim. Bu bölgedeki aktivitelere bizde klüp olarak katılıyoruz. Ulaşım konusunda sıkıntıya düşerseniz ( Hasan bey gibi) Adana üzerinden bizim klübün imkanlarını kullanabiliriz. Başka aktivitelerde buluşmak dileği ile. Sağlıcakla kalın...
Birkaç fotografta benden;

TezzMertek' Alıntı:
Isparta da yumurtalarımı ve saklama kabımı unuttum ya.
;D

;D Bak bu gidişle adın Tezzunutmertek 'e çıkacak..........yemekleri allahtan kamp sonu giderken unutuyorsun.. :D Tam tersini hayal bile edemiyorum... :D

Hani zirve defterlerine yazamadık....Kaç oldu zirve yapıyoruz....zirve defterlerinide unuttuk. ;D ;D

icman' Alıntı:
Merhaba Murat bey,
Öncelikle bu güzel rapor için ve zirvede o muhteşem sofranıza benide kabul etmenizden ( Beraber çıkış yaptığımız arkadaşımın rahatsızlanıp geri dönmesi ve yiyeceklerimizinde onunla bitlikte dönmesinden dolayı ortada kaldım..) dolayı çok teşekkür ederim. Sizinle ve ablanızla tanışmakta çok güzeldi. Sohbet etmek için çok fazla zamanımız olmadı ancak yinede gezenbilir ekibini orada görmek güzel oldu. Hasan beyede çok teşekkür ederim. Bu bölgedeki aktivitelere bizde klüp olarak katılıyoruz. Ulaşım konusunda sıkıntıya düşerseniz ( Hasan bey gibi) Adana üzerinden bizim klübün imkanlarını kullanabiliriz. Başka aktivitelerde buluşmak dileği ile. Sağlıcakla kalın...

Serkan:: güzel düşüncelerin için teşekkür ederim..Gerçekten dağcılık faaliyetlerinde sürenin kısıtlı olmasından dolayı muhabbetimiz de az oluyor.Yinede senesi gelmeden senin gibi bir dostu görmek,, az da olsa beraber bir etkinlikte olmak güzeldi..Selamlar..

Aydos Dağının zirvesinden medetsiz zirveyi ....hele zirve yapamayışımızı...Döndüğümüz noktayı.....Aydos zirvesindede o zaman ki gurupta Serkan ında olması......................

Murat bize Medetsizi ayarla ama sadece gezenbilir olarak ;) ;)

aşağıdaki resim 2011 Temmuzunda Medetsize zirve yapamayan gezenbilirciler..

2011 Medetsiz

icman' Alıntı:
Merhaba Murat bey,

Az yemek yediniz diye fırça çekecektim ama daha yeni tanıştık. Başka bir etkinlikte olmasın böyle birşey. :smiley:

hasan110' Alıntı:
Serkan:: güzel düşüncelerin için teşekkür ederim..Gerçekten dağcılık faaliyetlerinde sürenin kısıtlı olmasından dolayı muhabbetimiz de az oluyor.Yinede senesi gelmeden senin gibi bir dostu görmek,, az da olsa beraber bir etkinlikte olmak güzeldi..Selamlar..

Bir daha ki sefere aç kalacaksınız valla billa. Dolmalar ekşidi diye kamp yerinde gübre olmasını sağladım.
;D

Zirve defterlerine gelince o hengame ve kalabalıkta doldurmak zamana alıyor.

hasan110' Alıntı:
Aydos Dağının zirvesinden medetsiz zirveyi ....hele zirve yapamayışımızı...Döndüğümüz noktayı.....Aydos zirvesindede o zaman ki gurupta Serkan ında olması......................

Murat bize Medetsizi ayarla ama sadece gezenbilir olarak ;) ;)

aşağıdaki resim 2011 Temmuzunda Medetsize zirve yapamayan gezenbilirciler..

Resmin sağ cenahındaki zat olarak biraz üzgünüm. Ama yarım kalan işleri seviyorum :D . Oraya bir daha gitmek fırsatı doğuyor. Gideriz çıkarız. Allah sağlık versin yeterki ;)

EKARAIS' Alıntı:
Resmin sağ cenahındaki zat olarak biraz üzgünüm. Ama yarım kalan işleri seviyorum :D . Oraya bir daha gitmek fırsatı doğuyor. Gideriz çıkarız. Allah sağlık versin yeterki ;)

Efe Abi Dedegüle 3 senedir gidiyorum, her seferinde zirve yaptım. 4. senede gideceğim kısmet olursa(ve zirvesini gördüğüm nice dağlara). Her gün evinize gitmekten sıkılırmısınız? Benimkide o misal... Medetsize gidebilmek için maddi manevi bir çok zorluğu aşarak gitmiştik (yine gideriz) ama Hasan Abininde benimde içimizi oturan ve sıksık dillendirdiğimiz bu konun, ne bizden, ne hava mualefetinden, ne de ekipmandan kaynaklanmıyor, etkinliği düzenleyenlerin basiretsizliğinden kaynaklnıyor olmasıdır.

Teşekkürler Hasan bey,

Bu sene inşallah çıkacaağız Medetsiz'e (14-15 Temmuzda Darkay dağcılık şenliğinde). Gelirseniz görüşürüz yine...

Murat bey,

Vallahi yorgunluktan anca o kadar yiyebildim. Yoksa o mükellef sofradan kolay kolay kalkmazdım :smiley:

Bu sene Adana - Mersin hattında 7-8 klüp ve topluluk dağcılık ve trekking faliyetleri yapmaya başladı. Eskiden "hadi faliyet yok mu?" derdik, şimdi "acama hangisine gitsek" diyoruz. İlgi bayağı arttı. Ben memnunum. Medetsize bu aralar nerdeyse her hafta çıkış var. Takip etmek isteyenlere facebook grup isimlerini verebilirim. Oradan takip edebilirsiniz...

Gönderemediğim resimlerim...

IMG 1975

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri