Gezenbilir Edirne Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,660

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Edirne Grubu

İbrahim Arslan

1976 Denizli doğumluyum

doğaya özellikle off road ve ekspedisyona merakım var

4 yıldır Edirne'de yaşıyorum, 1 yıla lakın süredir forumun üyesiyim,

Edirne grubu olarak ilk ben kendimi tanıtayım bari...

Yaş 23 Edirneliyim Offroad zehirini taşıyanlardanım 97 Vitara sahibiyim.Bu zehiri Edirne'de taşıyanlar varsa irtibat kuralım organizasyonlar yapalım.Malum Yağmurlar yakında :smiley:)

edirne de off raod adına yeni girişimler ve gelişimler peşinde olan arkadaşları fikirleri ile bekliyorum.

o girişimleri şuan Edirne'de yapan tek kişi benim:smiley:Her türlü fikire sahibim ama yandaş yok yapılı bi aracınız varsa hemen başlıyalım..Araç varsa modifiye gene kolay:smiley:

2 adet suzuki,
1 adet j5 1975 model
1 adet 10 dönümlük off road kapalı pist olucak arazi . 1 adet izleme kulesi 1 adet cafe ve buluşma mekanı. aramız da görmek isteriz seni de.

murat_22' Alıntı:
2 adet suzuki,
1 adet j5 1975 model
1 adet 10 dönümlük off road kapalı pist olucak arazi . 1 adet izleme kulesi 1 adet cafe ve buluşma mekanı. aramız da görmek isteriz seni de.
Seve seve gelirim de arazi hangi mevkiide?Ayrıca şu suzukilerin resimleri varsa gönderebilirmisin?Keşif gezilerine çıkıyomusunuz?Parkurdan çok geziler ilgimi çekiyor doğrusu.

araçları sanayide ısuzu servisinde göre bilirsin bir tanesi de elektirik çi şaban ustada şuan da. hepsi modifiye ve genel bakımları yapıldıktan sonra bayram dan sonra ki ilk pazar günü toplantı ve tanışma yapmayı planlıyoruz.

murat_22' Alıntı:
araçları sanayide ısuzu servisinde göre bilirsin bir tanesi de elektirik çi şaban ustada şuan da. hepsi modifiye ve genel bakımları yapıldıktan sonra bayram dan sonra ki ilk pazar günü toplantı ve tanışma yapmayı planlıyoruz.

Haber verirseniz katılmaya çalışırız.Isuzu servisine veya şaban ustaya uğrayıp bakmaya çalışıcam suzuki vitara konusunda bilgiye sahibim eğer araçlar vitaraysa.2 araç modifiye ettik hala devam ediyoruz.Aynı zamanda Trakoffa 1 üyeliğimiz var.

Ad - Soyad: vahdet tokay

Doğum Tarihi Ve Yeri: 17/10/1962 edirne

Memleket: edirne

Semt: merkez

İlgi Alanı: avcılık,balıkçılık doğa,gezi,fotoğraf,av yemekleri,yeni yeni 4x4 :smiley::smiley::smiley:

Not: cılık ile biten hobilerimi cılkı nı çıkarmadan yapmayı seviyorum.

Ad - Soyad: Barbaros Şenbaş

Doğum Tarihi Ve Yeri: 12/07/1976 Edirne

Memleket: edirne

Semt: Karaağaç

İlgi Alanı: doğa,gezi,fotoğraf,4x4

Not: farklı bir araç arıyorum camper ve 4x4 ü birleştireceğim

olan organizsanyonlara aracım yok katılamam şu an ama bir sohpet organisazyonuna tanışma gibi tanışalım bence

Ad - Soyad: Nizamettin Demirbaş
Doğum Tarihi Ve Yeri: 1991 - Tekirdağ
Memleket: Edirne
Semt: Merkez
İlgi Alanı: Off-Road, Gezi, Doğa, Yürüyüş
Not: yeni yerler tanımak kendinde bir şeyler bulmak gibidir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri