Gezenbilir, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin Davetlisi Olarak KKTC'de (9-14 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MK51 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 130
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,193
Ynt: Gezenbilir, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin Davetlisi Olarak KKTC'de (9-14 Nisan 2009)

Barış, dostluk, dayanışma adına çok güzel bir etkinlik olmuş. :smiley:
Emeği geçen herkesi kutluyorum, ayrıca foto paylaşımları için teşekkürler

Etiketler
Ynt: Gezenbilir, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin Davetlisi Olarak KKTC'de (9-14 Nisan 2009)

Yaww Kıbrıslı dostlar hakikaten dost'larmış bu ne güzel misafirperverlik bu ne güzel ilgi alaka bu ne güzel insanlık
şahsen oradaki dostlara bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum..Çok söze gerek kalmadı..

tüm yazılanlara katılıp gururlanmamak elde değil arkadaşlar...
devamının gelmesi dileklerimle, emeği geçen herkese teşekkürler.

Fotoğraflarla bizde yaşamış kadar olduk :smiley:

Verilen yapılan hiçbir emek ve emekler boşa değil bunu birkez daha anladım sizler abilerimiz ablalarımız verdiğiniz performans bu güzel etkinlik için emeğinize teşekkürederim...Anlatım ve fotoğraflar çok güzel ellerinize sağlık... ;) Nice güzel günlere.... :smiley:

arkadaşlar güzel dostlukların başladığı kibris gezisinden ölümsüzleşen anı fotoğrafları.............

DAU motorsporları festivalii

kıbrıs'daki gezinin buluşması ve selvili tepeye tırmanışı

değerli dostlarım kıbrıs gezisinin güzel anlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğim... saygılarımla

120409 kibris 38

Gerçekten çok gzl bir organizasyon olmuşa benziyor. Bende yer almayı çok ama çok isterdim! :(

SİMDİ HABERİ YAZDIM montaja iniyorum yoğun pazarlık sonucu 3,15 dak. da anlaştık haber metnini ekliyorum sevgi ve saygılarımla:smiley::smiley:

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİNDE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BİR BULUŞMA YAŞANDI.. ÖZEL BİR ÜNİVERSİTENİN DAVETLİSİ OLARAK TÜRKİYE'DEN KIBRIS'A GİDEN OFF-ROADCILARLA, YAVRU VATAN'IN DÖRT ÇEKERCİLERİ BİR ARAYA GELDİ..ATV HABER EKİBİ BU BULUŞMAYI GÖRÜNTÜLEDİ..

/////////////////////////////////////////////////////
KAM SPOT:BEŞ PARMAK DAĞLARINDA OFF-ROAD
/////////////////////////////////////////////////////

SAĞ ÜST:KKTC'DE OFF ROAD

BEYAZ:YAVRU VATAN'DA, İSTANBULLU 4X4CÜLER
TURUNCU:İSTANBUL-MERSİN-GİRNE=30 SAAT
TURUNCU:"KIBRIS'TA ÇAMUR YOK, MAĞDURUZ"

HABER:SERKAN TAHMAZ(ANONS)
KAMERAMAN:JANPOL

///////////////////////////////////////////////////////

ESS..

KİMSENİN GİREMEDİĞİ YERLERE GİDİP, DAĞLARIN TEMİZ HAVASINI SOLUYUP, YOLLARA BAĞLI KALMAMANIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ SONUNA KADAR YAŞAYAN OFF-ROADCILAR İSTANBUL'DAN ATV HABER EKİBİNİN KATILIMIYLA 3 ARAZİ ARACI İLE KIBRIS'A DOĞRU YOLA ÇIKIYOR..

ESS..

ÜÇ ARAÇLIK KONVOY YAKLAŞIK 1000 KİLOMETRELİK YOLU, 30 SAATTE ALIYOR, AMA YENİ YERLER VE YENİ İNSANLARLA TANIŞMANIN HEYECANI YÜZLERDE YORGUNLUĞUN YERİNİ GÜLÜMSEMEYE BIRAKMIŞ..

ESS.araçtan araca röpten biraz..

EKİP KUZEY KIBRIS'A VARDIĞINDA, EN BÜYÜK SORUN TRAFİĞİN TERS AKMASI AMA HER SÜRÜCÜ PROBLEMİ AŞMANIN BAŞKA BİR YOLUNU BULUYOR.

ESS..röp.04,56,17 önümüzdeki aracı takip edip yol hakkı bende de olsa yol veriyorum.
ess...04,57,36 yanımda güvenilir bir arkadaş alıyorum..

ÖZENLE HAZIRLANAN ARAÇLAR ÜNİVERSİTENİN BAHÇESİNDE SERGİLENİYOR..GENÇLER HIZLI ARAÇLARA MERAKLI, YAŞI BİRAZ BÜYÜKLERSE DAHA GÜVENLİ VE HER KOŞULDA YOL ALABİLEN ARAÇLARI TERCİH EDİYOR..

ESS..röp.05,01,08 motor güçlendiren kablo, ses çıkarıyor..kaç beygir 420..
05,03,20 sizin saçlar kaç beygir?

ARAÇLARIN TANITILMASI BİTİNCE KUZEY KIBRIS'IN VE TÜRKİYE'NİN OFF-ROADÇILARI AİT OLDUKLARI YERLERE, DAĞLARA ÇIKIYORLAR..

ess..anons.05,29,20 kaynaşma...
ESS..05,15.00 bu tank 1974 den beri burada, mayına basmış ve burada bekliyor..

OFF-ROADÇILAR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLAN ÇAMUR KONUSUNDA DERTLİ KURAK İKLİMLİ KIBRIS'IN 4X4 CÜLERİ, ONLAR YAĞIŞLI ANADOLUNUN ÇAMURLU ARAZİLERİNE ÖZLEM DUYUYORLAR..

ESS..05,27,41 balıkesir kaz dağlarına gitmek isterim..

ARTIK, KUMLU ARAZİDE İKİ ÜLKENİN SÜRÜCÜLERİNİN HEM KENDİ HÜNERLERİNİ HEM DE ARAÇLARININ DONANIMINI SERGİLEME ZAMANI..

ESS..kumda debelenme..

DERE İÇİNE SAPLANIP KALAN ADALI SÜRÜCÜYÜ, İSTANBUL'DAN GELEN ARAÇ ÇEKİP ÇIKARIYOR..DOĞA SEVGİSİ VE OFF-ROAD TUTKUSUNUN BİR ARAYA GETİRDİĞİ İKİ ÜLKENİN İNSANI, BUNDAN SONRAKİ ORGANİZASYONU TÜRKİYE'DE YAPMAYA KARAR VERİYOR..

ESS..röp..05,28,19 dere yataklarından parkur yaptık tatmadıkları keyifler tattıracağız..

GEZİNİN SONUNDA, ÇOK KONUŞAN DEĞİL, GEZEN BİLİR DİYENLER, HAYATA KENDİLERİ GİBİ BAKAN YENİ İNSANLARLA TANIŞMANIN MUTLULUĞU İLE EVLERİNE DÖNÜYORLAR..

Serkan'cın sen bir tanesin. Zahmetlerinin karşılığı ödenemez. Mehmet abinin ve senin emeğinize sağlık.

Elinize sağlık.....
Bu akşam ( Pazar ) Atv ana haberde di mi?
Buraya....
ve
Haber programını YouTube' a felan kesin koyalım....
Gelecek nesillerede kalsın :smiley:
Hukuka saygımız sonsuz ama, istedikleri kadar yasaklasınlar, bizde, onlarda HeRkEşTe You Tube' gireriz arkadaş.....:smiley:
Akşama kadar dayanamam ben.....
Ham betacammıydı neydi o kasetleri isterim ben. Montajdaki arkadaşa 25000 kişinin selamı var diyin lütfen.... :smiley:
Lütfen hamları silmeyin.... Burada, YouTube' da felan ham görüntülerde olsun....
Lütfen... :smiley:
Kolay gelsin.....
"Numero Uno Anchorman Sinyor Fuat Kozluklu" beye Ankara Best Otel' den Alp' in selamları var.....

Serkan süpersin, son cümle de çok yakışmış. :smiley: Sana ve Mehmet abiye tekrar teşekkürler.

son haber oldu umarım canlı yayın uzamaz da haber atılmaz:(

Bekliyoruz beraber.

beraber derken?kim kim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.