Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 300
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 141,326

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Aramıza yeni katılan dostlardan ricamız, sitede yazılanları takip ettikleri gibi, kendilerine yakın buldukları etkinlikleri ve tanışma toplantılarını da takip etmeleri ve katılmaları.

Selamlar
Murat VURAL

pebru' Alıntı:
Ben bu sıteyı hala cözemedım degerlı arkadaslar...

sadece site değil ebru hn. burası bilgili tecrubeli konusunda uzman uzmanlaşmak isteyen bilgiyi arayanların buluştuğu bir ortak noktadır. İlgi alanınıza göre bölüm ve konu başlığınızı secer takıldığınız yerlere cevap bulur yardım isteyenlere elinizden geldiğince yardım eder, ilgi alanınızla ilgili bilinmesi gereken konuyu başlık açarak iletir paylaşırsınız. Burası dijital bir haber bilgi kaynağı olduğu kadar sıkı arkadaşlıkların dostluklarında kurulduğu belli bir seviyenin korunduğu saygılı sevgi dolu bir yuvadır.

mesela benim ilgi alanım 4x4 :D belli oldu sanırım

örnekleyeyim.
http://www.gezenbilir.com>anasayfa >off road > araçlar > land rover >sabit konular >gezenbilirde ençok beğendiğiniz defender hangisi > yorumumu yazarım bence defender ın güzeli çirkini olmaz hepsi güzeldir. 110 larda (emir oğlumdur gönlümün birincisi ) beyaz puma 90 larda ise Queen Elizabeth vb. abiler ablalar kardeşler de yorumlarını yazarlar böylece konu konuyu acar gider.

herşey sizin ilginize göre ilerler. Ne istediğinize ne beklediğinize karar verin tüm sorularınıza yanıt bulursunuz bulamazsanız yazın yol gösteren biri mutlaka çıkacaktır.

hem ebru hanm durun bakalım bir ben 716 yorum yapmış yaklaşık 10 konu açmış 7 gün 1 saat 30 dakikasını bu site içinde geçirmiş biri olarak ilgi alanım konuları dışına çıkmaya zaman bulamamışken siz daha 5. mailde aman aman sakin acele etmeden sabır göstererek araştırarak inceleyerek ulaşacaksınız bazı şeylere değilmi ?
kolaylıklar dilerim :smiley:

Hayırlı olsun, her zaman desteğimiz sürecek buna emin olabilirsiniz, biz Mersin'de yaşayan gezenbilir'cileriz bir dernek çatısı altında toplanmayı düşünüyoruz ve sizden aldığımız bu sevindirici dernek kuruluşu haberi ile dahada yüreklendik, Mersin şubesinin açılış oluşumunada talibiz. 05323340141 Gazi sezer

Sayın Gezenbilir Dernek kurucuları;
Hayırlı olsun..
Bu derneği kurmakla hepimizi heyecanlandırdınız.
Hepimiz biz buna nasıl katkıda bulunuruz diye düşünmeye başladık.
Ben Mersin Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapıyorum. Mersin'de yaşıyorum. Sizleri çok yakından takip eden bir arkadaş grubum var. Bu arkadaş grubu içinde herkes hemen hemen aşkamları sitenize girer ve sabahına birbirine yenilikleri ve gezilmesi görülmesi gereken yerleri anlatır...
Bu derneğin kurulması ile birlikte sözünü ettiğim arkadaş grubu bir heyecan içine girmiştir. ACABA MERSİNDE BU DERNEĞİN ŞUBESİNİ AÇABİLİRMİYİZ DİYE!!!
EVET SORUMUZ BU..
Mersinde derneğin şubesini açmak istiyoruz..
Ne yapabiliriz?
İsmim Memet Öcal
Telefonum 0- 532 - 362 70 69

Hayırlı olsun. Tüzük ve üyelik bilgilerini henüz okumadım.. Üye olmaya aday adayı olarak :smiley:)

sevgiler....

www.yesiltospa.net

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

SON KONULAR

Geri