Gezenbilir.com'un Şanlı Tarihi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan parodi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,079

Etiketler

Ynt: Gezenbilir.com'un Şanlı Tarihi...

hortlatayım şu konuyu..

yapıldı mı bu belgesel merak yaptım ben şimdi :smiley:

O zamanlar Bakırköy Doğa Sporları diye bir oluşum da vardı... Bilenler bilir ;) (Yanlış anlaşılmaması için Gezenbilirle hiçbir alakası olmadığını da bilmeyenler için belirteyim...) Nedense (Aslında nedenlerini biliyorum ama anlatmak için burası ne yeri, ne de zamanı...) bir türlü dernekleşemeyen Bakırköy Doğa Sporları... Şimdi bizim yaptıklarımıza, adım adım ileriye gidişimize bakıyorum da... Ben kesinlikle doğru yolu bulmuşum... Abartı değil, hakikaten şanlı bizim tarihimiz...

Bu gün, mükerrer bir konu açmış olduğumu farkederek, konuların birleştirilmesi husunda yardımcı olunması için,
daha önce böyle bir talep olup olmadığını araştırırken tesadüfen bu başlığı gördüm.

Ben de hep merak etmişimdir, ama bir türlü fırsat bulup da ihmalim sonucu, bir türlü soramamıştım.
Merak ettiğim, geçmişimiz ve bu günümüz konusu, daha önce sorulmuş fakat yarıda kalmış, ya da
böyle bir başlık altında bir yazı oluşturuldu ise de ben denk gelmedim.

Böyle bir başlık oluşturulmadı ise, yönetimin, Gezenbilir tarihini ve şu anki durumunu en üstte bir başlık
açarak bizler ile paylaşmalarını rica ediyorum.

Sevgi ile kalınız

yol' Alıntı:
Herşey 1999 senesinde üniversite sıralarında zorla ders dinlemeye çalışan bir öğrencinin can sıkıntısıyla not kağıtlarını karalamasıyla başladı :smiley: O zamanlar 20'li yaşlarında olan ve 15 yaşından beri memleketi bir ucundan diğer ucuna otostopla gezen bu genç, yol yazılarını yazmak için hazırlayacağı web sitesine düşündüğü isimleri karalıyordu not kağıtlarına... İşte gezenbilir.com, o not kağıtlarına karalanmış 4-5 isimden biriydi :smiley:

Hikaye çok uzun :smiley: son 2 aydır forumun teknik sorunlarıyla ve güncellemeleriyle uğraşıyorum. İlk geniş zamanımda detaylıca bir nostalji belgeseli hazırlarım ;) Üstelik bundan önceki gezenbilir sayfalarıyla :D
Sedat bey bir söz vermiş yıllar önce ama tutamamış galiba. Nerede gezenbilir.com'un belgeseli eski sayfaları ;D İçinde geçirdiğim her dakikadan keyif aldığım bu platformu kuranlara ve bugüne getirenlere tekrar tekrar teşekkür etmek isterim.

Gezenbilir den önceleri ,bizde buralarda bilgi paylaşımı yapıyorduk .http://forum.donanimhaber.com/m_12088995/mpage_17/f_/key_//tm.htm#13192711

CİNCİN' Alıntı:
Sedat bey bir söz vermiş yıllar önce ama tutamamış galiba. Nerede gezenbilir.com'un belgeseli eski sayfaları ;D İçinde geçirdiğim her dakikadan keyif aldığım bu platformu kuranlara ve bugüne getirenlere tekrar tekrar teşekkür etmek isterim.

Evet bunu bende çok merak ediyorum. Bu Belgeseli istiyoruz, çünkü Gezenbilir'i seviyoruz... :D

Oral abim gelmiş hoş gelmiş :D Gürol'la az çınlatmıyoruz kulaklarını :smiley: Bugün kişisel bir blogdan öte gidip Gezenbilir gibi bir platform kurabildiysek, her ay 300.000 doğa severi burada buluşturabiliyorsak bunda katkının ne kadar büyük olduğunu biliyorsundur. Tekrar hoşgeldin diyorum. Kamplarda görüşmek üzere :smiley:

Hoş bulduk Sedat :smiley:

Bölümleriyle, yönetimiyle, ilkeleriyle, tek kelimeyle muhteşem bir platform olmuş, ellerinize sağlık. :smiley:
Bu eşsiz katkınızdan dolayı hepimiz sizlere teşekkür borçluyuz.

Kamplarda görüşmek üzere. :smiley:

Hoş bulduk Sedat :smiley:

Bölümleriyle, yönetimiyle, ilkeleriyle, tek kelimeyle muhteşem bir platform olmuş, ellerinize sağlık. :smiley:
Bu eşsiz katkınızdan dolayı hepimiz sizlere teşekkür borçluyuz.

Kamplarda görüşmek üzere. :smiley:
Akdeniz Hüseyin beyin girişi ve sitedeki tek yöneticilik serüven inedir acaba..
Ondan başka ilgilenen yok site ile.
O da motokaravan sahibi, ama eleman yokluğundan herhalde,
çekme karavan ile de sadece o ilgileniyor.
İlgilenilmeli..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri