Gezenbilir Çanakkale Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,204
Ynt: Gezenbilir Çanakkale Grubu

Merhabalar,
Onur bey bu arabalar Mitshubişi Pajero ların nerdeyse aynısı.Arazi kabiliyeti çok güzel.Ben öyle çok zorlu bir parkurda bulunmadım fakat gözüme kestirdiğim heryere girip çıktım.Tabiki bu işler için uygun lastik çok önemli.Dediğim gibi beni memnun etti.
Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz Hyundai başlığı altında Galloper diye bir bakarsanız her konuda daha çok bilgi edinebilirsiniz.Ben zaman zaman o bölümden bilgi alıyorum.
İsterseniz aracımı görebilirsiniz.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Etiketler

Bizde stadyumun arkasında oturuyoruz Çanakkale Lisesine doğru. Telefonunuzu mesaj atarsanız gelmeden önce ararız sizi.

onur niyazi abinin arabayı aldınmı yoksa takip ediyordum cevap yazılmadı merak ettim :smiley:

Merhabalar,
Arkadaşlar ben şimdi birşey yazsam herkesin aklına gelecekki "bukadar iyide niye satıyorsun" evet satıyorum, niyetim büyük hacimli 6 teker panelvan bir araba almak.
Burada iş bulamadım o arabayla birşeyler yapma niyetim var, fakat herşey kısmet.
Evet benim arabam iyidir ve eşe dosta gelir.Alan üzülmez.

Eski ilana göre iyi prim yapmış gözüküyor iki ayda Niyazi Abi sevmesen aracını o kadar etmezdi zaten ;)

Kızmanıza gerek yok Niyazi Bey (abi demiştim samimiyetinize güvenerek ama yanıldım sanırım).
Sizden önce ki sahibinin ilanına rastladım aracı araştırırken o zamandan bu yana geçen zamanda bu kadar prim yaptığına göre sizin için göz bebeği olmuş anlamında söylemiştim sözlerimi, kusura bakmayın.
Alana da satana da hayırlı olsun...

Merhabalar,
Kızmadım, kızmamda.Yanılmadınız sizin için uygun olan sıfatı kullanabilirsiniz hiç faretmez.
Evet önceki satıcının ilanını görmüşsünüzdür.Bu araç onlara takastan geldi (Ford-Gürbaşlar).Ben aracın daha önceki sahibini ve satış durumunuda biliyorum.Azda olsa tanıdığım birinin arabasıydı.
Benim satış fiyatım bu, alanda almayanda sağolsun.

Merhabalar,
Yeni üyelerinizdenim. Radyo ve Televizyon Programcılığı okudum, ama artık istediğim yerdeyim ÇOMÜ' de Arkeoloji okuyorum. Gezmeyi seviyorum, puzzle yapmayı da seviyorum, müzik dinlemeyi de. Bulduğum her fırsatta kitap okuyorum tabi önceliğim arkeoloji kitapları. Eceabat' daki Maydos Kilisetepe Höyüğü Kazısı' nda çalışıyorum. Freelance grafik ve web tasarımcılığı yapıyorum.
Hoşçakalın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR