Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 144
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,546
Ynt: Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

;

1 152

1 164

1 172

1 181

1 186

Etiketler

Ynt: Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

4.151 mt'deki 2.kampımızı toplayıp tekrar 3.330 mt'deki 1. kampımıza indik.Ve günün yorgunluğunu güneşin kızıllığını seyrederek ve sıcak çayımızı yudumlayarak tamalıyoruz.

1 318

Sabah 05:00'de kalkıp Van'a hareket başlıyor.Van'ın meşhur kahvaltısının ardından uçağımıza binip İstanbul'a harekete geçtik.Çok güzel dostlukları,arkadaşlıkları ve Ağrı'yı geride bıraktık.

1 356

1 359

Faaliyete katılan tüm arkadaşlara.Explorer rehberleri Ercan,Atila,Çağrı'ya ve her faaliyete birlikte gittiğim,büyük keyf aldığım paylaşımı ve desteği için Efe bey'e ( 7.134 ;D ) sonsuz şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla,

Murat ALBAYRAK

7.134 .

Vay vay Efe ağabeyin planlarında Kırgızistan'da Peak Lenin var demek.
Şimdiden başarılar Efe ağabey.

efe abi, murat ve funda hepinizi tebrik ediyorum...Şimdi fotolara bakma imkanı buldum... Kıskancımdan çatlamak üzereyim.... inşallah seneye hepbirlikte gezenbilir ailesi olarak ağrı zirve yaparız...

TezzMertek' Alıntı:
7.134 .

Vay vay Efe ağabeyin planlarında Kırgızistan'da Peak Lenin var demek.
Şimdiden başarılar Efe ağabey.

11 kg vermem lazım :mad: Bunu becerirsem evet hedef Peak Lenin ;D

Başta Efe ve Murat hocam olmak üzere bütün gezenbilir ve explorer ekibini tebrik ediyorum. Yaw biz evlenme teleşı içindeyken siz neler yapmışsınız yaw. Tam nikah günü sizin expedisyon başlamış. Yani hem sizin hemde bizim unutamayacağımız bir gün ;D

Tekrar tebrik ediyorum ve daha nice başarılı tırmanışlar diliyorum.

Murat

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,391
Kayıtlı Üye Sayımız
172,063
Kaydolan Son Üyemiz
turquoisevan

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR