Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 144
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,582
Ynt: Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

Çok gurur duyuyorum sizinle, tebrik ediyorum.

Efe, artık eve gel :D

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

Gozak' Alıntı:
Ve Zirve :smiley:

Tekrar tebrikler Gezenbilir Ekibi :smiley:

[attachment=1]

Tebrikler Arkadaşlar.

Darısı bizim başımıza.
Seneye inşallah görüşmek üzere.

Çiğdem İnşallah de İnşallah.
Facebook da fıkrayı okumayı unutma.

;D

TAMAM aklımda facedeki fıkra okuyacağım

İNŞALLAH İNŞALLAHHH Murat

Stella' Alıntı:
Çok gurur duyuyorum sizinle, tebrik ediyorum.

Efe, artık eve gel :D

piişşşt stellaaaa sen sus bakayım onlar zirvenin tadındalar şimdi ;D

Ya ne müthişsiniz siz öyle. Okurken yemin ediyorum yüreğim ağzıma geldi. Ben de etkinliklerinize katılmak istiyorum bundan sonra. Harika fotoğraflar, aranızda olmayı ne kadar isterdim bir bilseniz. Tek kelimeyle harika....

Efe Murat

tebrik ediyorum,sizinle beraber tırmanmış kadar heyecanlandık burada.darısı başımıza..

Zirve ekibini tebrik ediyorum. Güzel bir tırmanış geçmiştir diye ümit ediyorum. Döndüğünüzde hikayelerinizi dinlemek üzere iyi günler.

Gezenbilir ekibini tebrik ediyorum...

Bu yaz ben de bir tur şirketi vasıtası ile Ağrı Dağı-zirve tur planlamıştım. Fakat tur şirketi üç defa programı erteleyince -malum Ramazan ayı da geldi- kısmet olmadı... Önümüzdeki yaz VARIM DİYORUUUUM.. :smiley:

GEZENBİLİR ekibini tebrik ederim, gerçekten çok arzu ettiğim bir zirve ama ben de bu yaz ne yazık ki katılamadım. umarım önümüzdeki yıl ekipte olabilirim. tekrar tüm ekibi kutluyorum.

Tebrikler. Nicelerine inşallah.

ağrı dağı etkinliğine katılan herkesi tebrik ediyorum sizleri imrenerek izliyorum.....
resimler çok güzel.....ellerinize sağlık varsa yenilerinizi bekleriz...

Tebrikler, gerçekten çok güzel kareler, güzel anılar...umarım ilerleyen yıllarda yeterli tecrübeyi kazanıp bu tarz etkinliklere katılabilirim. Geçmiş olsun, anılarınız daim olsun:smiley:

Tırmanışa katılan ve zirve yapan Gezenbilir ekibini tebrik ederim.
Selamlar.

Gezenbilir ailesi olarak vermiş olduğunuz destek için tüm ekip arkadaşlarım adına teşekkür ederim.B.Ağrı Dağı faaliyeti ile ilgili raporu ve görselleri en kısa zamanda paylaşacağız.Biraz dinlenme zamanı.

Saygılarımla,
Murat ALBAYRAK

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR