Gezenbilir; Bursa Uludağ Zirvesinde (06 - 07 Ekim 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,601
Ynt: Gezenbilir; Bursa Uludağ Zirvesinde (06 - 07 Ekim 2012)

Gece yürüyüşüne devam...

15

16

17

17a

Etiketler

Akşam tavuk ve köfte ızgara ile beslenen sadık dostumuzda zirveye kadar bizimle geldi......

18

18a

19

20

Orman içinde hızla yükselip vadiye ulaştık.Grubun temposu iyi olunca vadiden sonrada yükselmede bir problemle karşılaşılmadı.....

27a

27b

28

29

2100 m lerde çarşak çıkış öncesi kısa bir dinlenme molası uygun görüldü.....

30

30a

30aa

30b

Zirveye saat 09:45 te (4.30 saat)varıldı.Zirve Fotoğraflarının çekilmesinden sonra Murat Katılımcı belgelerini imzalarken...

38

39

39a

40

Zirvede ye bir dağcı kulübü daha gelince 10:15 de aşağıda kahvaltı etmek için inişe geçildi...

43a

43aa

43b

43c

Bursa/Büyükdeliller kamp veUludağ Büyük zirve etkinliğine katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.....

Etkinliğe katılamayan arkadaşlarlada bir başka faaliyette görüşmek üzere selam ve sevgiler...

48

49

7

39

Büyük bir beğeniyle izledim fotoğrafları. Elinize, ayaklarınıza, yüreğinize sağlık...

bu faaliyette bende vardım ama pek fazla oturup tanışma ve muhabbet tme şansımız olmadı..
Gezenbilir zirvede olunca bende yanıma bir arkadaşımı alıp koyuldum yola bursadan sabah 4te yola çıktık oteller bölgesinde aracı bırakıp yaa bismillah dedik eski maden yolundan eşşek terleten bayırına ordan rasat kapı derken bir bakmışım karşımda hemen yan tarafımda bir gurup zirveye doğru gidiyor. bağrışlar çığrışlar heheyyyy naraları eşliğinde murat abinin söylediği saatte 10 demişti ama 15 dakika erken geldiler 9:45 hep beraber zirvedeydik. (yalnız ben neden o toplu fotoğrafta yoku hala anlamadım nerdeydim acaba )... ayak üstü muhabbet derken bir anda zirve oldu semt pazar yeri gibi... benim için sizlerle azda olsa tanışmak bir şerefti. bir kaç görselde benden olsun...

DSCF3999

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri