Gezenbilir Bursa Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,800
Ynt: Gezenbilir Bursa Grubu

Ad - Soyad: Halil Sevim

Doğum Tarihi ve Yeri: 1984

Memleket: Bursa

Semt: Osmangazi

Meslek: Özel Bir Şirkette Kurumsal Müşteri Danışmanlığı

İlgi Alanı: Fotoğrafçılık, R/C Model Car, Tracking, Doğa Sporları ve gezileri, Kültür ve Tarih Gezileri

Not: Temiz bir cj5 jeep aramaktayım yardımcı olabilecek arkadaşlar özel mesaj aracılığı ile ulaşırlarsa sevinirim. Etkinliklerde buluşmak dileği ile

Etiketler

Ad - Soyad:

Doğum Tarihi ve Yeri:

Memleket:

Semt:

Meslek:

İlgi Alanı:

Not: Selam arkadaşlar bursada böyle bir gurubun oldugun dan haberim yoktu aracımı pelte cıkarmış olsamda enkısa zaman da tekrar doğaya donmemi engellemicek sizlerlede tanışmak ve bilgi alışverişin de bulun mak isterim toplanma yeriniz varmı?

Ad - Soyad: Murat Aksu

Doğum Tarihi ve Yeri: 1972 -

Memleket: Eskişehir

Semt: Emirsultan - Yıldırım

İlgi Alanları: Doğa ile ilgili her türlü aktivite (Trekking, Hiking, Kampçılık, Off-Road, Avcılık, Yamaç Paraşütü, v.s)

Not: Arkadaş çevremle zaman zaman Bursa çevresinde ve yakın çevrelerde etkinlikler düzenliyoruz. Kurumsal etkinliklerde maliyet genelde yüksek oluyor, bizde kendi etkinlik takvimimizi hazırlayarak en az maliyetlerle etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu etkinliklerimizide Gezenbilir.com dan yayınlıyoruz. Bursa ve çevresindeki arkadaşlarıda aramızda görmekten mutluluk duyarız.Ayrıca sizlerin düzenledikleri (Kurumsal etkinlikler hariç Klüpler,Dernekler vs) etkinliklere de imkanımız elverdiği ölçüde katılmak isteriz.Saygılar..

Ad - Soyad:

Doğum Tarihi ve Yeri:

Memleket:

Semt:

İlgi Alanı:

Not: Selam arkadaşlar Bursa'da böyle bir gurubun olduğundan haberim yoktu ama şimdi çok sevindim. Benden bir Bursalı olarak bu siteyi açan arkadaşlara selamlar.

Ad - Soyad: Ertuğrul Bilgi

Doğum Tarihi ve Yeri: Bursa 1965

Memleket:

İlgi Alanı: Fotoğrafçılık, Tracking, Doğa Sporları ve gezileri, Kültür ve Tarih Gezileri

Not: Etkinliklerde buluşmak dileği ile.

Ad - Soyad: Ümit Ovalıoğlu

Doğum Tarihi ve Yeri: 1967 - Bursa

Memleket:

Semt: Yıldırım / Setbaşı

İlgi Alanı: Hobi bahçe, deniz-yelken, kamp, off-road.

Ad - Soyad: Metin Kavala

Doğum Tarihi ve Yeri: 1973

Memleket:

Semt: Gemlik

İlgi Alanı: Doğa sporları ve avcılık

Ad - Soyad: İlke Bekçi

Doğum Tarihi ve Yeri: 1979 - Tokat

Semt: Mudanya / Güzelyalı

İlgi Alanı: Dağcılık, bisiklet, yamaç paraşütü.

Ad - Soyad: Gökhan Kaban

Doğum Tarihi ve Yeri: 1977 - Bursa

Memleket:

Semt: Yıldırım

İlgi Alanı: Yürüyüş, kamp, gps navigasyon, bilgisayar, balık tutmak.

Not: Arkadaşlar Bursa'da böyle bir grubun oldugunu yeni farkettim bu tür organizasyonlara elimden geldiğince katılmak isterim ve daha önce kamp yapmadım :smiley: cok acemiyim ama bu tür faaliyetlere katılmak istiyorum.

Ad - Soyad: Ozan Davarcıoğlu

Doğum Tarihi ve Yeri: 1982 - Bursa

Memleket:

Semt: Çekirge

Meslek: Bilgisayar Teknikeri

İlgi Alanı: Kamp & Doğa , Egzotik hayvanlar

Not: Selam ben Ozan sitenin yeni üyesiyim askerden sonra kısa süreliğine ara verdiğim doğa tutkumu tekrar canlandırıyorum :D gezenbilirle bu vasıtayla tanıştım hayırlı uğurlu olsun ;D

Ad - Soyad:

Doğum Tarihi ve Yeri:

Memleket:

Semt:

Meslek:

İlgi Alanı:

Not: SELAM ARKADAŞLAR, BEN DE ARANIZA KATILMAK İSTERİM.KABUL EDERSENİZ.ADIM HÜSEYİN ÖRS.3 YILDIZ DALICIYIM.SU ALTI FOTOĞRAFI ÇEKİYORUM.SİZLE BU HAFTA SONU SAROZ,BEBEK KAYALIKLARINDA ÇEKTİĞİM MÜREN FOTOĞRAFINI PAYLAŞIYORUM.KAYAK DA YAPIYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Ad - Soyad: Süleyman Girgin

Doğum Tarihi ve Yeri: 1985 - Bursa

Memleket:

Semt: Çiftehavuzlar

Meslek: İklimlendirme - Soğutma Teknikeri

İlgi Alanı: Dağcılık, fotograf, araçlar

Ad - Soyadı: Tahir Yüzgüleç

Doğum Tarihi ve Yeri: 1961 - Bursa

Memleket:

Semt: Adaköy Mahallesi / Gürsu

Meslek: Yamaç paraşüt pilotu

E-mail: t_yuzgulec@hotmail.com

Tlf: 0.532.6147897 - 0.530.6094948

KUŞLARLA BALIKLARIN BULUŞTUĞU BİR YERDEYİM.

Ad - Soyad: Halil Barış Şengül

Doğum Tarihi ve Yeri: 1974 - Ankara

Meslek: Özel Bir Şirkette Finans Uzmanlığı

İlgi Alanı: Amatör Balık Avcılığı, Kampçılık

Not: Aranıza yeni katıldım.İş yerimin profosyonel dağcı rehberler eşliğinde düzenlemiş olduğu bir treaking gezisi ile doğa aşkım başlamış oldu.Asıl ilgi alanım kampçılık.Balık hobim olduğu için bazı zamanlar çadır kurarak bir iki gün yakın yerlerde zaman geçiridiğim oluyordu.Sitenizi ziyaret ettiğimde bu işi daha da komlike şekilde yapabileceğimi fark ettim.Bayramın 2. ve 3.günü Çanakkale Kabatepe Orman Kampına gittim.Fotoğraf makinası arkadaşımın arabasında kaldığı için resimleri bir iki gün sonra paylaşabileceğim. Tüm yeni arkadaşlarıma selamlar saygılar.

Ad - Soyad: İlhan Güneş

Doğum Tarihi ve Yeri: 1956 - Ankara

Memleket: Bursa - Bafra - Ankara - Hacıbektaş

Semt: Yıldırım

İlgi Alanı: Elektronik, doğa ve araçlar.

Ad - Soyad: Hakan Ayar

Doğum Tarihi ve Yeri:

Semt: Altınşehir

Meslek: Otomotiv kimyasalları satışı

İlgi Alanı:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR