Gezenbilir Bu Sabah "Show Tv Sabah Haberleri"nde!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BamBina Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,073
Ynt: Gezenbilir Bu Sabah "Show Tv Sabah Haberleri"nde!

videoyu bekliyoruz.unutuldumu festival meşguliyetinden

Etiketler

Video henüz elimize geçmedi. Bize ulaşır ulaşmaz siteye yükleyeceğiz.

yol' Alıntı:
Güven bey yanlış anlaşıldıysak arkadaşlarım adına da özür dilerim :smiley: Sizden farklı düşünmüyorum, Kemal beye eleştirilerinden dolayı çok teşekkür ederim, ettim de zaten. Eleştirime başladığım ilk cümlemde de belirttim;

Açık konuşmayı severek eleştirebilen Kemal beyin, açık konuşularak kendisini eleştirenleri de kabul edebileceğini düşünerek yazdım :smiley: Şahsen ben, açık konuşmayı sevdiğim için bana da açık konuşulmasını isterim. Kemal bey büyük bir açıklıkla fikirlerini yazdı, ben de aynı açıklıkla düşündüklerimi yazdım.

Sizin bu tür durumlardaki hassasiyetinizin farkındayım. Bu hassasiyet tüm yönetime ve ortama yansıyor. Bunca koşturmanın arasında buraya bir not yazmakla gereksiz yere uğraştırdım sizi.

Kolay gelsin.

Merhabalar ;

artık Ulusal anlamda gezenbilir bilinmektedir bu durum fevkalade güzel bir olaydır.Videoyu izledim buradan sevgili Mert Kığılı ve Seval Duban bu cesaretli ve özverili davranışlarından dolayı teşekkür ederim.(Sedat'ta belirtmiş canlı yayın zordur.)

Sevgili arkadaşlarımız Seval Duban'a, Mert Kiğılı'ya, bizleri konuk eden Caner Karaer'e ve ekip arkadaşlarına bir kez daha teşekkür ederiz...

http://www.dailymotion.com/user/gezenbilir/video/x9m4rv_film0001

Sevgili arkadaşlarımız ilk saniyelerde çok heyecanlanmışlar doğal olarak. Fakat hemen sonra olaya ısınmışlar :smiley: Bravo... Ben, ilk saniyeler hariç, canlı yayın tecrübesi olan kişilerle dahi kıyaslanabilecek bir performans olarak değerlendiriyorum.

Tebrik ederim.

Şu anda yeni üyeden çok, ortamın enerjisine uygun sponsorları bir araya getirmek adına bir getirisi olmasını diliyorum. Kaynaksız iş yapmak zor.... Yeni üye arkadaşlarımız zaten katlanarak artacaktır eminim.

teşekkürler sedat bey çok güzel bir tanıtım.Festivalden sonrada daha geniş program organize edilir sanıyorum.

Kendi adıma videoyu çok beğendim, oldukça güzel ve samimi olmuş...
Mert'e ve Seval hanıma çok teşekkürler...

Süper oluş, mert ve seval süper aktarmışsınız konuyu. :D Tebrik ederim

anerkad' Alıntı:
Festivalden sonrada daha geniş program organize edilir sanıyorum.

Ağzımdan birşeyler kaçsın istemiyorum ama yaz boyunca yapılacak çalışmaların ardından yaz sonu güzel şeyler bizi bekliyor ;)

concrete' Alıntı:
Şu anda yeni üyeden çok, ortamın enerjisine uygun sponsorları bir araya getirmek adına bir getirisi olmasını diliyorum. Kaynaksız iş yapmak zor.... Yeni üye arkadaşlarımız zaten katlanarak artacaktır eminim.

Aynı temennideyiz, yapacak çok işimiz var çünkü :smiley:

KEMALS42' Alıntı:
Değerli Gezenbilirciler,
Bu gün sabah mükemmel bir habere rast geldim :smiley: sabah İtalya Milano'da kaldığım otelde kahvaltımı ederken,show Tv de Türkiye saati ile yanılmıyorsam 08:30 haberlerinde bu etkinliğin duyurusu yapıldı.Tv de canlı olarak Mert bey ve yanlış hatırlamıyorsam Seval hanım kendilerine sorulan soruları cevaplamaya çalıştılar. Gerçekten çok büyük reklam ve duyuru fırsatı yakalanmış.Kendilerine çok teşekkür eder,kutlar ve saygı duyarım..Fakat sayın moderatör arkadaşlarım kızmazlarsa nazicane bir yorum ve eleştirim olacak.
Canlı yayına katılan arkadaşlar soruları cevaplamaya çalıştılar dedim ama gerçek anlamda Gezenbilircileri veya bu grubun içerisinde barındırdığı insan grubu ve profillerini tam anlamı ile yansıtamadılar.Zannediyorum ki,böyle bir programa hazırlıksız çıkmışlar,veya heyecanlarına kapıldılar diye düşünüyorum.Ve aslında görünen o ki, madem bu kadar büyük bir dernek yapılaşmasında olan bir ekip var ortada,o zaman birde basın ve temsil grubu olması gerekmiyormu artık? Eminimki bu birleşim içerisinde bu görevi üstlenebilecek profesyonel arkadaşlarımızda mutlaka vardır..En azından bugün gördüğüm haberde, bu etkinlikte kuş gözlemcisi arkadaşların da olacağını söyleyen Seval hanıma,show Tv haber spikeri tarafından yöneltilen,kuş gözlemcileri ne yapıyorlar sorusu karşısında,"inanın bu grub arkadaşların ne yaptıklarını bende bilmiyorum" diyerek cevaplayamayabilirlerdi :smiley: Ve elbette Mert beyin dediği gibi,bu oluşum offroad katılımcı grubunda bulunan arkadaşlar tarafından ortaya çıkarılmış veya yaratılmış olabilir,ama unutulmamalı ki,içerisinde her kesimden,her bölgeden,her zevk veya hobi grubundan insanları barındırmakta ve her geçen gün yeni katılımcılarlada artmaktadır.Fırsat yakalanmışken keşke bunlarda bahsedilseydi..Profesyonel bir yayıncı olmasamda bu haber yayınlarının zamanla sınırlı olarak yapıldığını biliyorum.Tanınan süre 5 dakika ise bahsedilecek konular yayın öncesindeki çok kısa bir hazırlık ile o zamana uyarlanarak tam olarak lanse edilebilinir ve daha iyi bir sunum sağlanabilirdi..Ve haber saati.. aslında gerçek anlamda iyi ve olumlu bir yayın saatidir.Tembellerin hala uykuda olduğu,fakat bu oluşuma gerçek anlamda katkı sağlayan veya sağlayabilecek iş dünyasının, ayakta,işinde veya kahvaltısında bulunduğu ve en çok haber izlediği bir yayın saatinde yayınlanmasıydı.. :smiley: Bende,Gezenbilir offroad grubu üyesi olarak böyle bir haberle elbette övünmekteyim,fakat sizlerinde bildiği gibi bu grub offroad cuları aşmış artık.. Bırakın onlarda duyurulsun,lanse edilsin ve kendilerini tanıtıp Türkiye'de nasıl ve nelerle yapılabilen sosyalleşmenin olduğunu gösterebilsinler..Ve oluşuma ait dernek gelirlerininde sadece sponsor firmalar ile değil,oluşuma ait promosyon katılımların satışları ilede olduğu bahsedilebilir,sponsor arayışı veya ihtiyacı çok daha iyi vurgulanabilirdi.. gibi daha bir çok detayın akıcı bir sunum ve lisan ile o kısacık zamana sığdırılabilmesi gibi,gibi...
Kısaca işin özü, Alfonse gibi(latife bir yana) :smiley: dili sivri yumuşak,çenesi güçlü,edebiyat tarafı var olabilen bir temsil grubunun oluşması ve yapılanması gerekmekte veya olması lazım diye düşünmekteyim..ya sizce..?
Yazımın başında da bahsettiğim gibi bu sadece benim nacizane bir eleştiri,yorum ve fikrimdir..Ne düşünürseniz...Emeği geçen tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.. Sonuçta çok güzel bir oluşum ve içerisinde bulunduğum içinde mutluyum..Tabi bu görüşüm sonrasında, beni hala tutmak ve bulundurmak isterseniz.. :smiley:
saygılarımla
Kemal Sarıgül

Kemal Abi,

Bence eleştirilerin de haklılık var...

Empati yok :smiley:

Eleştrilerine gelen yorumlarda empati kurmamanla alakalanıyor gördüğüm kadarıyla......

Yani, eleştirilerin de; teknikte :smiley: masa üstünde :smiley: haklısın...
Ama pratikte olamayacaklar, olamazdı zaten :smiley:

"Mükemmelliyetçik duruşun" tarzındır....
Ama,
O l a b i l e t i s i :smiley:
"görecelikten öteye",
"zordan daha kızıl",
"çölden daha kumludur..."

Anlatabildim mi? :smiley:

Benimle ilgili yorum ve tavsiyelerim egomu çok süsledi, teşekkür ederim...... :smiley:

Ama ben, o ve benzeri işleri yapamam, çünkü, az ve öz konuşmak bana dertsiz yaşamak kadar uzak....:smiley:

Bir gün,
Dertsiz olabilirsem....
veya...
Dertsizmişim rolünü varoluş prensibi benimsemek gibi kendimi kandırabilecek yalanların vicdan pişmanlığından sıyrılabilirsem....
Ve...
İntahar fikrine, sosyal duyarsızmışım yalanı kadar uzak olabilirsem......
Az ve öz konuşup, yazabilirsem....

.........bahsettiğin temsil grubunda yer alabilirim..... :smiley:
Ama, "bu imkansızlar", "gidenler ve hala gelmemişler" kadar uzak şu anda :smiley:

Sağlıcakla.....

"Gel" dedim, gelmedi.....
Zaten bende çoktan gitmiştim...
Ölüm, gelmeyendi....
Ölüm, gidişimdi...

Kalanlar sağolsun..... :smiley:

Herkesi çok öptüm,

Yeniden Sağlıcakla...

Eyvallah...
Alfonse...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri