Gezenbilir Baskılı WindResist Polar Mont

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,002
Ynt: Gezenbilir Baskılı WindResist Polar Mont

Mademki montunu alan arkadaşlar yazmıyorlar, bende şöyle sorayım o zaman; Montunu alamayanlar yazsınlar :D :D :D

Etiketler

Hocam bende daha alamadım :D Biliyorsun gemiyi en son kaptanlar terkeder misali, Sedat hocam bizimkileri en sona bıraktı...Gerçi ben acelesi yok demiştim benim mont için...Ben mont işlerini takip ediyorum ama daha montu görmedim bile...Ben 2 tane istemiştim, birini Sedat hocam kargoyla Bursa'ya gönderdi...Benim enişte çok beğenmiş ama ben daha almadım benimkini...

Benimki de benim hatam zaten, önce elden alacağım dedim sonra denk getiremedik ;D ;D ;D ;D ;D

Ben yanlış gelen (L) size montu geri yolladım
Ama benim (XL) hala gelmedi :-\

Sedat hocam, (XL) montu bugün aldım. Çok teşekkürler, çok beğendim :D
Umarım geri gönderdiğim (L) montu teslim almışsınızdır.
sevgiler
Erdal

ben de değişen plan uyarınca sedat paşa'dan elden teslim alıcam.. sedatçım ne zaman uygunsun yarın akşam istiklal tarafında olucaksan haber versene ya da ne zaman o taraflarda olacaksan??

Merhaba,
Sedat Paşam ,
Antalya Todosk şenliği öncesi montum elimde olur umarım.

İyi Günler ,

Öz Murat ,

epeydir uzak kalmıştım, bu arada montlar dağıtılmaya başlanmış. güzel.
daha önce de yazmıştım, M ve ya L beden kullanabiliyorum o yüzden montu deneyerek alacağım. yalnız montları nerede görüp deneyebileceğimi bildirirseniz sevinirim.
bijen muhit
iş: 0216-478 21 60
cep: 0533 730 1742

Merhaba ,

Bu konu başlığı 1. parti Polar montlar içindi.!!

2. Parti polar montlarlar ilgili konu başlığı ise ;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=10235.new;topicseen#new

linkinde bulunmakta.
Montu ayrıntılı resimleri ve havale adresleri yazmakta.

İlgilenmeniz ricası ile,

Öz Murat ,

Selamlar,verdiğiniz linke tıkladım ama sayfa silinmiş diye uyarı veriyor.Tekrardan mont yaptırlıcaksa eğer ben de istiyorum.Duruma göre bir veya iki tane.

Link çalışıyor ama Polar mont konusu Eylül ayında tekrar açıklanacak.
Zira linkte ki polar modeli hiç yaptırılamadı da.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.