Gezenbilir Baskılı WindResist Polar Mont

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 127
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,005
Ynt: Gezenbilir Baskılı WindResist Polar Mont

tesekkurler

bakalım bugun persembe cumartesı gunune kadar gelebılecek mı?

AYDURAN' Alıntı:
Zerrin hanım ben sizin durumunuzu bildiğim için notumu almıştım daha önceden. Sanırım Sedat hocam montu hafta sonuna kadar yetiştirecektir size...

Etiketler

slm
eğer kaldıysa 1 adet bende M istiyorum. ankaraya kargoyla gelicek adresimi yollamıştım umarım size ulaşmıştır. (sedat bey)

Hocam bildiğim kadarıyla bu montları yaptırabilmek için asgari 65 tane sipariş vermek gerekiyordu ve bu nedenle Sedat hocam 65 adet yaptırdı...Ve bildiğim kadarıyla şu ana kadar arkadaşların talebi 48 tane...Yani 15-20 tane daha var...Ben sizide listeye ekliyorum...Bu arada adres bilgilerini ben düzenliyorum, Sedat yoğunluktan dolayı takip edemiyor...Eğer banada özel mesajla yada maille gönderirseniz sevinirim...(İsim, soyisim, adres, gsm)

mail;

ayduran@gezenbilir.com

Görüşmek üzere...Sevgi ve saygılarımla...

01- Ayduran +1 (XXL) İstanbul
02- Keros (4XL)
03- Reha +1 (M, XL) İstanbul
04- Serdar Karabacak (XL) İstanbul
05- Vitaesmorte +2 (?) İstanbul
06- Phobios +1 (XL, M) İstanbul
07- Mesru +1 (L, S) İstanbul
08- NoRiskNoFun (S) İstanbul
09- Penguen +1 (L, XL) İstanbul
10- Hayri Çalışkan (M) İstanbul
11- Çeçen (XL) İstanbul
12- Ceranus (S) Ankara
13- erthem (M) Eskişehir
14- Mogzilla +2 (?) İstanbul
15- deep (XL) İstanbul
16- erdalyaman +1 (XL, M)
17- Hazelnut King (XL) Tirabzon
18- ophtha (M) İzmit
19- yuysal (XL)
20- ahmet (XL) İstanbul
21- balum (XL) Ankara
22- discovery-V8 (XXL) Ankara
23- Tümer (M) Çanakkale
24- mergen +1 (M, XL)
25- Tunc58 +1 (L, M)
26- Jinni (?) İstanbul
27- senozlu (XL)
28- sukuşu (M)
29- moremiles (XL)
30- Berk (XL)
31- Clandraz +1 (XL)
32-Nejat (S)
33-orsamer
34-BenimBen
35-dr.nballi (M)

Biz teşekkür ederiz Tümer bey...İyi günlerde eskitin...

Umarım diğer arkadaşlarda bir ara yazarlar, aldık diye :D

Montu şimdi aldım bende...
Selamlar,

Arkadaşlar,
Montlar yavaş yavaş sahiplerini bulmaya başladı :smiley:
Umarım hepsi uzun yolların yoldaşları olur bizlere...
Onların bize daha fazla yoldaşlık etmeleri için küçük bir noktaya değinmek istiyorum.
Lütfen montlarınızı soğuk ya da ılık suda; tercihen yün şampuanı ile (yoksa ağartıcı içermeyen deterjanla) gene tercihen elde ( ya da makinanın yünlü programında) yıkayın.
Ve tabi sonra doğaya koşun. Şöyle toprağın, yağmurun, kamp ateşinin kokusu sinsin bir güzel üstlerine ki "Gezenbilir" montu olduklarını unutmasınlar :smiley:
Güle güle, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Sedat hocam bir ricam olacak mümknse bahçeli madodan benim montu L bedenle değişebilirmiyiz, ben XL istemiştim ama çok büyük geldi. Size zahmet veriyorum ama mümkünse çok iyi olacak.

Ben de 2 montu aldım, teşekkürler ancak siparişim 1 adet (M), 1 adet de (XL) idi. (XL) yerine (L) gelmiş. Giyip denedim ama biraz dar geldi, (XL) olarak nasıl değiştirebilirim? ben izmirde yaşıyorum
sevgiler
Erdal

Teşekkür ederim, ben (L) size montu size hangi adrese göndereyim?
XL bana iyi uyacak eminim, diğeri biraz dar geldi :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri