Gezenbilir Aydın Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,007
Ynt: Gezenbilir Aydın Grubu

m.kuroglu' Alıntı:
Merhabalar,

18 Yıldır Aydın/Merkez de yaşamaktayım.
Bu güzel siteyi ancak keşfetme imkanım oldu.
Doğaya ve doğa sporlarına düşkünlüğüme rağmen vermediğim bu arayı doldurmak amacımdır.
Eğer Gezenbilir Aydın Grubu hala aktif ise dahil olmayı çok isterim.

Ad Soyad: Melis Kuroğlu

Doğum Tarihi ve Yeri: 1994 Aydın/Merkez

Memleket: Aydın

İlgi Alanları : Doğa yürüyüşü, kampçılık, fotoğraf sanatı

Not: 18 yaşındayım 18 yıldır Aydın da yaşamaktayım.

hoşgeldin bizim gız

Etiketler

Ad - Soyad: Ahmet Cengiz

Doğum Tarihi ve Yeri: 1987-izmir

Memleket:Aydın

Semt: Merkez Çeştepe

İlgi Alanı:OFF ROAD

Not: 25 yaşındayım, 3 yıldır Aydın'da yaşıyorum...

ASKERDE JEEPÇİYDİM.SONRA TUTKU OLDU BENDE.LADA NİVA FAVORİM

Yücel Akçay 1960
Memleketi : Çorlu
4 aydır Aydın'dayız.Sonuna kadar kalacağız. Motosiklet ve karavan tutkunuyum

Ad - Soyad: Serkan Atlıhan

Doğum Tarihi ve Yeri: 1983- Ankara

Memleket: Ankara

Semt: Merkez

İlgi Alanı: Bisiklet, doğa sporları, fotoğraf,

4 senedir Aydın da yaşıyorum. Zİrve dağcılık ile doğa etkinliklerine katılmaya başladım yavaş yavaş. Hertürlü kampçılık doğa yürüyüşü, dağcılık etkinliğine varım. görüşmek üzere.

AD. EDİP
SOYADI AKSU
AYDIN MERKEZDE İKAMET EDİYORUM
ZİRVE DAĞCILIK İLE ETKİNLİKLERE KATILIYORUM
DOĞAYLA İÇ İÇE YAŞAMAYI SEVİYORUM
BİREYSEL VE BİR KAÇ ARKADAŞ BİRLİKTE OFFROAD YAPIYORUZ

25..26 MAYIS 2013 TARİHLERİNDE ÇADIRLI KAMPLI EĞLENCELİ ..ZİRVE DAĞCILIK EGE BULUŞMASI KAMPIMIZ VAR BEKLERİZ TÜM DOSTLARIMIZI

Selamunaleykum 30 yıldır söke'deyim bir 30 yıl daha söke'den gitmeyi düşünmüyorum tabi yaradan izin verirse :smiley: doğa gezileri piknik ve orta sertlikte off road hobilerimdir ha birde ören yerlerine dayanamam :smiley:

Ad Soyad: Oktay Çalık

Doğum Tarihi ve Yeri: 1982 Aydın/Söke 09,5 :smiley:

Memleket: Aydın

İlgi Alanları : Off Road

Sonunda bende bir arazi aracına sahip oldum :smiley: etkinliklere katılmak isterim.

Merhaba Arkadaşlar,
TRT de yayınlanan sevgili Adminimiz Sedat Açıl beyin direktörlülüğünü yaptığı YOLAÇIK proğramı İzmir çekimleri
01/ Eylül/2013 tarihinde gerçekleştirilecektir. Katılmak isteyen arkadaşlarımız olursa buluşma yerimiz Bornova Aksan Ssangyong satış ve servis showroom önü saat 8-8.30 civarıdır. daha fazla bilgi için Salih Bey ile (salih Yıkılmazsoy 0533 558 86 79) irtibata geçebilirsiniz. Söke'den katılmak isteyen arkadaşlar ise bana mesaj atabilirler, konvoy yapıp beraber gidebiliriz.
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR