Gezenbilir Ankara Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 220
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 164,356
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu

Ad - Soyad: Aykut Bilir

Doğum Tarihi Ve Yeri: 89 Adana

Semt: Öveçler

İlgi Alanı: Doğaya en az zarar verecek şekilde dağcılık,spor tırmanış,doğa yürüyüşü ve kısmet olursa tur kayağı ve base jumping.

Not: Herkese merhaba ben Aykut nickimden dolayı herkesten özür diliyorum alelacele yazılmış bişeydi:smiley:Aranıza yeni kaltıldım sayılırım.Hacettepe Kimya Mühendisliğinde okuyorum.
2 senedir Hüddosk(Hacettepe Üniversitesi Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü) çatısı altında aktif olarak tırmanış yapıyorum.Tırmanışa giderken durup bir çiçeği koklayamamak içimde ukte kalmıştır tırmanışın yanında yeni doğa yürüyüşü rotaları açmak gibi bir arzum var.

Etiketler

Ad - Soyad: A. Batıkan Açıkgöz

Doğum Tarihi ve Yeri: 1990 Ankara

Memleket: İzmir

Semt: Kavaklıdere

İlgi Alanı: Arazi araçları, kamp, doğa

Ad - Soyad: Coskun Yerden

Doğum Tarihi ve Yeri: 1981 Ankara

Memleket: Sivas / Sarkisla

Semt: Cankaya

İlgi Alanı: Arazi araçları, kamp, Doga Gezileri

Not: Muhasebe ve Finans uzerine yurd disinda calisiyorum islerden firsat buldukca yurd ici ve disi tum geziler yapmayi ve arastirmayi seviyorum.

Ad - Soyad: Şener GÜLEÇ

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1983 ANKARA

Memleket: TOKAT / NİKSAR

Semt: MAMAK

İlgi Alanı: Fotoğrafçılık, Avcılık - Atıcılık, Doğa - Kamp

Ad - Soyad: Zafer Kocabaş

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1976- Ankara

Memleket: Ankara Beypazarı

Semt: Çankaya

İlgi Alanı: Otomobiller

Bir dönem işim gereği 2 sene kadar offroad deneyimim oldu yoğun olarak.

Şimdi bir crv aldım yavaş yavaş doğa gezilerine ailemle katılmak, ayrıca ilerleyen aşamalarda da daha yetenekli araçlara geçmek niyetindeyim

selamlar

adım suphi murat

bi süre uzak kaldım :(

yeni bi pikap topluyorum yukseltme lastık motor rektefiye işleri bitti :D

sadece çelik tampon sepet işleri kaldı

haftaya pazar andoff un yarıslarına yetiştirmek istiyorum

herkese saygılar
suphi ...

AD/SOYAD : TUNCAY ALPER AKYILDIZ
MEMLEKET:ANKARA
SEMT:ÇAYYOLU
İLGİ ALANI:OFF-ROAD
69 MUSTANG HAYRANIYIM :smiley:

Selamlar,
Adım Hüseyin Naktürk, 1972 Ankara doğumluyum.
Aslen motosiklet ile ilgileniyorum ama motor taşırız diye aldığım pickup ile arazide dolaşmaya da olabildiğince başlamış oldum.
Çukurambar/100. yıl da oturuyorum.

Görüşmek üzre.

sevgili okan tozun arkadaşımızın hazırladığı doğa dostu off road programı izci için 1 dakikanızı ayırıp aşağıdaki linkten oyunuzu kullanırmısınız
https://www.facebook.com/questions/578655615489859/

Okan

Merhaba,

"Gezenbilir Ankara Grubu" sayfamız (Diğer tüm şehir grup sayfaları) Ankara'da ikamet eden üyelerimizin kimler olduğunu kısa sürede öğrenebilmek amacı ile oluşturulmuştu.

İlerleyen zaman içinde standart format dışına taşan mesaj yazımları oluyor ve sayfa standartı bozuluyor.
Bu sebeple zaman zaman grup sayfaları içinde ki standart formata uymayan mesajlar uyarı yapılmadan siliniyor.

Tabii bu silme işlemleri çok geç tarihlerde yapıldığı için etkinlik duyurularınızın etkilenmeyeceğini söyleyebilirim.

Habersiz & uyarısız mesaj ve/veya mesajlarınız silindi ise anlayış göstermenizi rica ederiz.

İyi Paylaşımlarda bulunmanız dileği ile.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9745.50#ixzz2SnAwVTST

arkadaşımız ceranus ceranusun ( ZERRİN YİĞİTER ) babası bügün fevat etmiştir yarın ilkindi namazından sonra karşıyaka mezarlığında defnedilecektir.Ailesinine allahtan sabırlar dilerim

Merhaba
Ben bu gün itibariyle 2001 Model 1.6 Otomotik Suziki Vitara aldım. Ancak zamanı olan bir arkadaştan yardım istemek durumundayım. Aracın arazi vitesleri bana çok karışık geldi. Bir arkadaş zaman ayırıp bu konuda bana pratik bir yardımda bulunursa çok sevinirim. Ankara'da yaşamaktayım. Şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.

kadir çevik' Alıntı:
Merhaba
Ben bu gün itibariyle 2001 Model 1.6 Otomotik Suziki Vitara aldım. Ancak zamanı olan bir arkadaştan yardım istemek durumundayım. Aracın arazi vitesleri bana çok karışık geldi. Bir arkadaş zaman ayırıp bu konuda bana pratik bir yardımda bulunursa çok sevinirim. Ankara'da yaşamaktayım. Şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım.

hangi semttesiniz , yardımcı olabiliriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri