Gezenbilir Ankara Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 220
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 164,335
Ynt: Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu

Hakki UNLU
23.08.1978
Ankara
Etlik
formu uzun zamandir takip ediyorum ama katilmak pek nasip olmadi
suzuki jimny aracimla aranizda olmaktan onur duyarim.

Etiketler

Mesut Akdemir
28.08.1981
Ankara
Keçiören
ilgi alanı: offroad, doga yürüyüşleri,balıkçılık,kampçılık

Ad -Soyad: Burak Dirican
Doğum Tarihi ve Yeri: 1967 - Ankara

Memleket : Mesleğim gereği yurt içinde çok değişik yerlerde çalıştım o yüzden her yer benim memleket.

Semt: Oran

İş: İnşaat Mühendisi

E - Mail: burak.dirican@blandgroup.com.tr

İlgi Alanları: Yüzme, Serbest Dalış, Zıpkınlı Dalış, Yelken, 4x4 Amerikan araçları ve yürür durumda olan diğer Amerikanlar...

Medeni Hali: Evli, 7 yaşında bir erkek çocuk babası.

Not: Uzun zamandır Gezenbilir grubuna üyeyim ama bu bölümü atlamışım. Kusuruma bakmayın.

Herkese sevgiler, saygılar...

Ad - Soyad: Emrah Barutcu

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1972-Ankara

Memleket: Ankara

Semt: Çankaya
Meslek: Tekstil

İlgi Alanı: Ehh... haliyle bu vakitten sonra sıfırdan 4x4. Öte yandan, yıllardan beri başta tekne olmak üzere tüm RC araçlar ile model maket gibi ıvır zıvır işler... Evliyim ve 7 yaşında bir oğlum var. 2-3 ay önce bir L-200 almamla beraber, siteye üye oldum. Bu bölümede daha evvel göz atmama rağmen, dalıp kendimi tanıtmayı unutmuşum. Herkese sevgiler saygılar...[/size]

Ad - Soyad: Salih ÖZEN

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1981 - Ankara

Memleket:

Semt: Öveçler

İlgi Alanı: Gezi, keşif, 4x4

Not: Ankara'da yapılacak olan organizasyonlara katılmak isterim.

Ad - Soyad: Mehmet Ali BOGA

Doğum Tarihi Ve Yeri: 6 eylül 1973

Memleket: sivas

Semt: keklikpınarı

İlgi Alanı: Gezi, keşif, 4x4, motorsiklet

Not: Ankara'da yapılacak olan organizasyonlara katılmak isterim.

Ad -Soyad: Birol Günseren
Doğum Tarihi ve Yeri:1972 Lüleburgaz-Kırklareli Kütük:Tokat
Memleket : Angara
Semt: Karakusunlar
İş: Bankacı
Email: bgunseren@gmail.com
İlgi Alanları: Scooter, Karavan (özünde doğa ve özgürlük olan herşey)
Medeni Hali: Evli, 10 yaşında bir erkek çocuk 4 aylık 1 kız babası

Tanışmak ve görüşmek üzere... Scooter konusunda Scooter Ankara diye aratabilirsiniz yardımcı olurum seve seve...

Ad - Soyad: yunis temurDoğum Tarihi ve Yeri: 1990 TokatMemleket: Bursa/TokatSemt: Nilüferİlgi Alanı:doğayla ilgili sporlar

Aranıza katılalı 1-2 ay oldu ancak burayı yeni kesfedebildim.
Ben Barış Çetinkaya. 1990 Ankara doğumluyum.
Off-road için bir Lada Niva toplama fikrim var. Ve bunu en kısa sürede temiz bir Niva alıp başlatacağım. Henüz alacağım araç ile ilgili bilgi topluyorum.
Modifiye ederken kolaylık sağlaması amacıyla. Hepinize bol adrenalinli günler.

Merhaba,
Ad - Soyad: OkanDoğum Tarihi Ve Yeri: 1981 - AnkaraMemleket: SamsunSemt: Emekİlgi Alanı: Trekking,Off-road, moto-cross

Ankara çevresindeki etkinliklere katılmak isterim.

Herkese selamlar,
Levent GÜRÜNLÜ 1984 doğumluyum kamuda çalışıyorum. Emekte oturuyorum
Bir yıldan fazla forumun sessiz üyelerindenim, doğada bulunmayı, kamp yapmayı, arazi araçlarıyla gezmeyi seviyorum, önceden terios aracım vardı ankaranın yakın çevresinde arazide kendi başıma geziyordum, ayrıca atıcılık (havalı-ateşli) en büyük hobilerimden (hiç bir canlıya ateş etmedim, İnşallahda etmem) nasip olursa yakın zaman da araziye uygun araç almayı düşünüyorum, eğer uygun görürseniz etkinliklerinize katılmak istiyorum. Saygılar.

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu

Ad - Soyad: Ali Pala

Doğum Tarihi Ve Yeri: USKUDAR- 1967

Memleket: KELKIT

Semt: BATIKENT

İlgi Alanı: Kamp, Doğa Yürüyüşleri

Not: Grubun faaliyetlerinden haberdar olmak istiyorum. Teşekkürler..

Buradan da merhaba,

Ad - Soyad: Ömer Uğurgelen

Doğum Tarihi Ve Yeri: Ankara 1982

Semt: Kızılay

İlgi Alanı: Motosiklet, Fotoğraf, Kamp, Gezi

Etkinliklerde aranızda bulunmaktan memnun olurum.

Herkese merhaba selamlar,sevgi ve saygılar.

Adı:Salih Yardımcı
Doğum Tarihi:1979
Memleketi:Kastamonu
Yaşadığı Yer:Elvankent / Ankara
İlgi Alanları:4x4,Kangal Köpekleri,Kamp ve doğa Sporları,Atıcılık(Trap için gerekli malzemelerim var.)
Araç: 2004 Daihatsu Terios SX

Ankara ekibinin düzenleyeceği Kamp,Off-Road,Piknik,Doğa Sporları etkinliklerine katılmak isterim.
Saygılarımla.

IMG 0009

burak mehmet' Alıntı:
Ad - Soyad:Burak Mehmet ÜÇKOL

Doğum Tarihi Ve Yeri: 1985-Ankara

Memleket:Ankara

Semt: K.ören-Subayevler

İlgi Alanı:fotoğraf ,otomobiller,zıpkın,mangal,uçurtmalar...

Not: siteden askerde lada niva ararken haberim oldu,resmen heyecanlandım.yetkili bir serviste hasar danışmanlığı yapıyorum,şimdiye kadar kullandığım araçlar hep asfalt dışına çıkamaz tarzda sürüngen araçlardı şimdi ikinci araç olarak bir niva alıp asfalt dışınada çıkmak istiyorum,toza çamura alışkınım ailemde 80 suburban var,her türlü organizasyona şimdilik nişanlım 2 ay sonrada eşimle birlikte katılım gösterebiliriz....

Bi güncelleme yapayım,

artık hasar danışmanlığı yapmıyorum Sigorta eksper bürosunda çalışıyorum ve niva bulamadım XJ cherooke aldım sanırım iyide yaptım..Ayrıca artık nişanlı değil evliyim ve biz kız babası olabilmek için 4 ayım kaldı...Ankara ve çevresindeki organizasyonlarda görüşmek üzere...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR