Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 191
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,852

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

yaybek' Alıntı:
Erhan bey bence Rıfat abi çiğ köfte yapmak için bahane arıyordur siz yeterki geliyoruz deyin ;)

:D
komşuyuz zaten ; tüm grup ziyaret edeceğiz ; ellerine sağlık pazar günüde çok güzeldi çiğ köfteler

Tabi Rıfat abi, Oraya gelirsek sizi ararım mutlaka.
Müsait olursa yaparız.
Ayrıca, burada da yaparız geçerseniz buralardan.
Turgutlu'dayız. Bazen de İzmir'deyiz.
Teşekkürler.

orsaalabanda' Alıntı:
Harika bir etkinlik olmuş. Emeği geçen ve katılan tüm dostları kutlarım. Uzun zaman önce görüştüğümüz Hikmet kardeşimi, Nihat ağabey'i, karavan camiamıza yeni katılan Ümit ve Rıfat beyleri kanlı canlı karşımda görür gibi oldum.

Çiğdem hanım, doğa fotoğraflarınıza bayıldım.

Oğuz bey'in portreleri ve Tuba hanımınkiler de çok güzel.

Hikmet, kamperi tamamlandıktan sonra ilk kez görüyorum. Çok güzel olmuş. Eline sağlık.(tepede klima biraz sırıtmış ama :smiley: )

Zerrin hanım yine her zamanki şıklığıyla... (yakıyorsun ortalığı kanka :smiley: )

Aperatif Serhat'ı ilk kez görüyorum, etkinliklerde uzağında durmakta fayda var :smiley:

Evet Cem gercekten güzel bir etkinlik oldu insanlar çok çabuk birbirleriyle kaynaştı .Rıfat abinin çiğ köftesi ve Nihat hocamın çayı mükemmeldi ikisininde eline sağlık şu benim kampere gelince

tepedeki klimaya birilerinin takacağını tahmin ettiğimden (ki bu sen oldun)

aracın fotolarını yayınlamamıştım.ama ne yaparsın o kadar fotoğraf çeken varkende aracın tepesini çekmeyin kardeşim bizim kilima laf olur

diyemedim :-[ görmemişin kiliması olmuş oda taaaaa tepeye koymuş ;D şaka bi yana kilimanın birazcık sırıtığının farkındayım ama koyacak başka yer bulamadım ağabey.ama yeni fikirlerim var

bu yüzden araç henüz tam tamamlanmış değil.en kısa zamanda bunun gibi bir etkinlikte buluşmayı çok arzu ediyorum biz Ankara grubu olarak hazırız bundan sonra bizi kimse tutamaz ;D

arkadaşlar bende kalp var üstüme gelmeyin. ;)
yusufta istanbuldan veriyor coşkuyu. ;D ;D ;D

Gerçekten güzel bir etkinlikti. Emeği geçen, katılımı ile şenlendiren, harika fotoğrafları çeken, semaverde tavşan kanı çaylarımızı demleyen, çiğ köftemizi yapan ve bu buluşma için
öncü olan arkadaşlara çok teşekkürler. Tanıştık kaynaştık yedik içtik hep beraber yola çıktık hatta bazıları yoldan çıkıp çamura bulandı :smiley: daha ne olsun. Havada havamızda çok güzeldi. Ailemizden birkaç amatör fotoğrafta benden. Biraz geç kaldı ama ancak zaman bulup yükleyebildim.
Dostça dostlukla kalınız.

IMG 0006

IMG 0007

IMG 0009

devam.

IMG 0010

IMG 0011

IMG 0012

Bu kadar.

IMG 0013

IMG 0014

yugun' Alıntı:
Tabi Rıfat abi, Oraya gelirsek sizi ararım mutlaka.
Müsait olursa yaparız.
Ayrıca, burada da yaparız geçerseniz buralardan.
Turgutlu'dayız. Bazen de İzmir'deyiz.
Teşekkürler.
gelin valla ne iyi olur

O bu değil de etkinlik sonunda çekilen grup fotoğrafında bulunamadığıma gerçekten üzüldüm. :'(

orsaalabanda' Alıntı:
Harika bir etkinlik olmuş. Emeği geçen ve katılan tüm dostları kutlarım. Uzun zaman önce görüştüğümüz Hikmet kardeşimi, Nihat ağabey'i, karavan camiamıza yeni katılan Ümit ve Rıfat beyleri kanlı canlı karşımda görür gibi oldum.

Çiğdem hanım, doğa fotoğraflarınıza bayıldım.

Oğuz bey'in portreleri ve Tuba hanımınkiler de çok güzel.

Hikmet, kamperi tamamlandıktan sonra ilk kez görüyorum. Çok güzel olmuş. Eline sağlık.(tepede klima biraz sırıtmış ama :smiley: )

Zerrin hanım yine her zamanki şıklığıyla... (yakıyorsun ortalığı kanka :smiley: )

Aperatif Serhat'ı ilk kez görüyorum, etkinliklerde uzağında durmakta fayda var :smiley:

Teşekkür ederim Cem bey, bundan sonra katıldığım etkinliklerde gizli gizli portrelere devam edeceğim :smiley:) Dikkatli olmakta fayda var :smiley:

cidowsky' Alıntı:
orası öle canımda :D şimdi alçakgönüllülük yapalım dedik :D

hımmm çok alçak gönüllü bildiğiniz gibi değil ;D ;D ;D

rtulun' Alıntı:
arkadaşlar bende kalp var üstüme gelmeyin. ;)
yusufta istanbuldan veriyor coşkuyu. ;D ;D ;D

Doğru Rıfat bey,sizde kalp var.Dayanamaz bizleri çiğköfteden mahrum bırakmaya :smiley:

brothers' Alıntı:
ismail bey olmadı şimdi , keşke çoçukların yanına sizde gelseydiniz ;)
Erhan Bey çok teşekkürler çocuklar inanılmaz eğlenmiş, Sizinle gezdikten sonra çocukların ısrarıyla astraya off road öğretiyoruz. Başarabileceğe benzemiyor ama...

enverdede' Alıntı:
Doğru Rıfat bey,sizde kalp var.Dayanamaz bizleri çiğköfteden mahrum bırakmaya :smiley:
beni kalbimden vurdunuz.kaçacak yerim kalmadı ;D
dostların isteklerini emir telakki ederim.herzaman başımın üstünde yeriniz var.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.