Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 191
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,921
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

artık bizde bir off road etkinliği düzenleyip karavancı arkadaşlarımızı davet etsek

Etiketler

çok güzel bir etkinlik olmuş, devamını dilerim :smiley:

Çok güzel bir gezi olmuş Ankara doğaserlerini tebrik ederim.

Ama şuda var böyle güzel bir hava olsaydı biz İstanbul gurubu neler yapardık ;) Maltepe buluşmasında o kadar yağmur ve fırtınaya rağmen sayımız sizinkine yakındı.

yaybek' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş Ankara doğaserlerini tebrik ederim.

Ama şuda var böyle güzel bir hava olsaydı biz İstanbul gurubu neler yapardık ;) Maltepe buluşmasında o kadar yağmur ve fırtınaya rağmen sayımız sizinkine yakındı.
istanbulun nüfusu ile ankaranın nüfusunu oranladığımızda bizimde sayımız hatırı sayılır o zaman değilmi ;)

raptor' Alıntı:
araç 2 yıldır bende ben sayha konutlarında oturuyorum iş yerim ivedik org san yide gündüzleri karavanı götürüyorum genelikle hafta sonları pek evde kalmam bunun dışındaki tüm zamanda evimin önünde durur o yüzden pek farketmemiş olabilirsin. yakında bir gezenbilir dostumun olması güzel.

sayın raptor serhatta 2 gezenbilir dostunuz var :D

Tüm Ankara'lı karavancıları candan kutluyorum. Harika bir birliktelik oluşturmuşsunuz. Dostluklar ve fotograflar muhteşem...

Çiğdem hanım göl resimleriniz güzeldi facebook gezenbilir grubunda paylaştım umarım sakıncası yoktur

Ankaralı dostlar,
Çok güzel bir etkinlik olmuş.. Sizleri kutluyoruz.

İzmir'den selamlar...
Ülker&Yavuz

kaya75' Alıntı:
Çiğdem hanım göl resimleriniz güzeldi facebook gezenbilir grubunda paylaştım umarım sakıncası yoktur

hiç sakıncası yok efendim ne demek onur duydum :D linki banada verirseniz bende girerim oraya

ttos' Alıntı:
hamdi bey video cok guzel olmus ellerinize saglık bizim cocuklar hala sizin arabayı soruyor HUG nerede diye:smiley: aksamın offroad cusu sizdiniz:smiley:

guzel bir gundu mangalı,yemegi, offroadu ve yardımlasmaları ile tekrardan herkeze tesekkurler.

not: Rıfat abinin cıg koftesinden yiyemedik bi tek ona yanarım:smiley:
Teşekkürler Elimizden Geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştık dediğim gibi off-road biraz daha erken saatte olsaydı daha fazla haz alırdık :smiley:
inşallah ilk of road organizasyonunda bir araya gelir çocuklarınızla turlarız.

cidowsky' Alıntı:
hiç sakıncası yok efendim ne demek onur duydum :D linki banada verirseniz bende girerim oraya
işte linkimiz http://www.facebook.com/photo.php?fbid=488544290998&set=o.5360266449

Merhaba.
çok güzel bir gün geçirdik . yeni dostluklar edindik , vesile olan her kişiye ayrı ayrı teşekkür ederiz.
en kısa zamanda birlikte olmak dileğiyle.
Yurdagül - Rıza
YİĞİT

UYARI....! Resimde gördüğünüz cidowsky kod adlı çiğdem hanım arazi aracı canavarıdır.
lütfen aracınıza aldığınızda kuru ve yokuşu olmayan güzargahları kullanın.
aksi takdirde çekiciye ihtiyaç duyacaksınız ;D
demedi demeyin sonra :D :D :D

166493 493820057093 758977093 6120810 7345929 n

maşallah. muhakkak iştahı yoktu o aparatifi yerken ;)
bana 3 gün yeterdi o aparatif ;D ;D ;D

165670 493823687093 758977093 6120931 4777689 n

Çok güzel bir fırsatı kaçırdım.Güzel bir atmosfer oluşmuş.Resimler de çok güzel çekilmiş.Kısmet bir dahaki organizasyona katılabilmek umuduyla...Sağlıcakla kalın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR