Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 191
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,908
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

cidowsky' Alıntı:
HÖHH diyorum sana yaa yiyecek kısıtlıymış sırf senin aperatifinle 60 kişi doyardı :D millet yiyeceklerini hemen yedi bitirdi senin aperatifleri tüketme hızını görünce aç kalmama derdine :D

kimmm benmı ayıp ya ayıp ya kuş kadar yiyip kalktım yazık bu bedene ama tamam cok yakıyor olabılırım oda çok degıl v12 chevvy kadar yakıyorum ama abartılı degıl ;D ;D ;D

Etiketler

Çok güzel bir gün oldu. Bir çok dostumuzu gördük, yeni dostluklara adım attık.

Organizasyon, fotoğraflar, katılım herşey için emeği geçenlere teşekkürler, tekrar biraraya gelmek ümidiyle...

Selamlar

Doğan

murat çelik' Alıntı:
gercekten cok güzel bir gündü olfrot kısmı kısa oldu akşama kalmamız nedenı ile daha sonra guzel bir etkinlik olması dilegi ile saygılar ;)

Of road showun resmi yok oda benden olsun dedim bakalım becerebilecekmiyim. Etkinlik güzeldi herkese selamlar. Ender Güney

26122010254

Garibin biri yolda bir nal bulmuş “yarabbi şükürler olsun ne kaldı üç nal bir at” demiş. Tamam, 4*4’ümüz yok ama plakasını buldum.
Bizim için güzel bir gündü emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.

[attachment=1]

Resim2

fotoğraf makinesine
-seni selime veririm aperatif olursun. deyince zuladaki resimleride döktürdü.

SAM 0789

SAM 0790

SAM 0794

SAM 0796

SAM 0798

ha gayret birkaç foto daha

SAM 0829

SAM 0830

SAM 0832

SAM 0833

BÜYÜKSÜN RIFAT ABİİİİ

smlhyk' Alıntı:
Garibin biri yolda bir nal bulmuş “yarabbi şükürler olsun ne kaldı üç nal bir at” demiş. Tamam, 4*4’ümüz yok ama plakasını buldum.
Bizim için güzel bir gündü emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.

ismail bey olmadı şimdi , keşke çoçukların yanına sizde gelseydiniz ;)

fotoğraflar çok güzel çeken ve paylaşan arkadaşlara tekrar teşekkürler

Erhan bey ben serhat da oturuyorum akşam eve dönerken gördüğüm araç sizmiydiniz?

raptor' Alıntı:
Erhan bey ben serhat da oturuyorum akşam eve dönerken gördüğüm araç sizmiydiniz?
evet bendim ; kardeşim orada oturuyor oğlumu aldım dönüyordum

sizin aracı daha önce hiç görmedim oralarda ; serhatta neredesiniz yakınız sizinlede

araç 2 yıldır bende ben sayha konutlarında oturuyorum iş yerim ivedik org san yide gündüzleri karavanı götürüyorum genelikle hafta sonları pek evde kalmam bunun dışındaki tüm zamanda evimin önünde durur o yüzden pek farketmemiş olabilirsin. yakında bir gezenbilir dostumun olması güzel.

Öncü fotolarını Nihat Zaloğlu beyin facebook profilinde izledikten sonra ,gezenbilir'deki topiğini veren arkadaşlar sayesinde,Güzel bir havanın desteği ve gezenbilir Ankara ailesinin geniş katılımı ile gerçekleşen, imrenilecek buluşmanın fotoğraflı paylaşımını büyük bir zevkle takip ettim ve orda aranızdaymışçasına zevk aldım.Ne mutlu size..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri