Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 191
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,749
Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Gezenbilir Ankara'ya merhabalar,

Bir süredir yapamadığımız yürüyüş etkinliklerimize başlıyoruz, 27 Şubat Pazar günü Işık Dağı yürüyüşümüze katılmak isteyen arkadaşları bekliyoruz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69653.msg848967

Etiketler

Merhaba Zerrin hanım. Etkinlik için teşekkürler, benim özürlü bir kızım var yürüyüşe katılamayız ama karavanla gelsek piknik için ortam müsaitmi. Işık dağına hiç gitmedim. Proğram hakkında bilgi verilirse sevinirim. Teşekkürler. Ender Güney 0532 481 21 30

Ne yazık ki İstanbul'dayım. Zerrin hanım başarılar kolaylıklar.

Ender Bey merhabalar, programımız yürüyüş amaçlı, ancak Işık Dağı'na hep birlikte gidebiliriz, Karavancılık serbest muhabbet bölümünde sizin önerinizi ve mesajını verdim, karavancı arkadaşlarımızın katılımları olursa çok sevinirim, sizller için çok güzel ve keyifli olabilecek bir noktada piknik ve küçük çevre gezileri yapabileceğiniz şekilde programı ayrıca oluşturabilirim, bizim yürüyüş dönüşümüzde de hep birlikte hareket ederiz, belki bizede mangal hazırlayabilrsiniz :smiley: Şaka tabii :smiley:

enderguney' Alıntı:
Merhaba Zerrin hanım. Etkinlik için teşekkürler, benim özürlü bir kızım var yürüyüşe katılamayız ama karavanla gelsek piknik için ortam müsaitmi. Işık dağına hiç gitmedim. Proğram hakkında bilgi verilirse sevinirim. Teşekkürler. Ender Güney 0532 481 21 30

Yalçın bey merhabalar, çok teşekkürler ediyorum, umarım bir daha ki sefere bizimle birlikte olabilirsiniz..

yalcg' Alıntı:
Ne yazık ki İstanbul'dayım. Zerrin hanım başarılar kolaylıklar.

27 Mart pazar günü Güvenç Göleti ve Fosil Yatakları yürüyüşümüze katılmak istermisiniz, işte linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=71596.0

Ayrıca sadece piknik yapmak isteyen arkadaşlarımız içinde çok güzel bir yer burası, karavancı dostlarımız için keyifli olacağından eminim..

Merhaba tekrar! Üzerinden altı ay geçen etkinlikte çekilmiş ancak buraya konulmamış bir kaç fotoğraf daha vardı. Hem 6 ay öncesini hatırlatmak, hem de o soğukta bir araya gelmeyi başarmış insanların, sıcak havalara girerken yeniden birarada olma isteklerini canlandırmak amacıyla şimdi tam zamanı diyerek izninizle o fotoğrafları ekliyorum :smiley:

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

01

02

03

04

05

...devam...

06

07

08

09

10

...

13

14

15

11

12

Bunlar da sonuncular. Demin altı ay dediğime bakmayın :smiley: 4 ay geçti etkinlikten bu yana :smiley:)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

16

17

18

Oğuz, yeniden tanışma etkinliği gününe götürdün bizi, fotoğraflarını görmek isteyen arkadaşlarımız mutlu olacaklardır..

22-23-24 Nisanda burada bulunan bir çok dostumuzla birlikte Işık Dağı Karagöl Kampımızı yaptık, harikaydı, umarım en kısa zamanda yeniden bir araya gelebilirzi..

Ellerine sağlık Oğuz, kareler çok güzel çekilmiş..

hahaha alllaahımm krızlere gırdım gulmekten yıne sucuk yerken, yıne sucuk yerken sanırım benım baska resmım olmayacak herhalde ;D ;D ;D ;D

aman allahım ne iştahlı yemek yıyorum ben öyle

oguz ellerıne sağlık yenıden gıttım o gune, cok ama cok guzel bır gundu,o gunu yenıden yaşattıgın ıcın cok tesekkurler

Selim, sana çok yakışıyor sucuk ekmek yemek :smiley:

mserdemir' Alıntı:
hahaha alllaahımm krızlere gırdım gulmekten yıne sucuk yerken, yıne sucuk yerken sanırım benım baska resmım olmayacak herhalde ;D ;D ;D ;D

aman allahım ne iştahlı yemek yıyorum ben öyle

oguz ellerıne sağlık yenıden gıttım o gune, cok ama cok guzel bır gundu,o gunu yenıden yaşattıgın ıcın cok tesekkurler

Merhaba Selim hocam, sucuk ekmek yemenin hakkını veriyosun demek ki :smiley:) bizim gibi ucundan ucundan yemek doğru değildir belki de, keşke senin gibi iştahlı iştahlı yiyebilsek biz de :smiley:

Yüzünüzü azcık da olsa güldürebildiysem ne mutlu bana :smiley:

ceranus' Alıntı:
Oğuz, yeniden tanışma etkinliği gününe götürdün bizi, fotoğraflarını görmek isteyen arkadaşlarımız mutlu olacaklardır..

22-23-24 Nisanda burada bulunan bir çok dostumuzla birlikte Işık Dağı Karagöl Kampımızı yaptık, harikaydı, umarım en kısa zamanda yeniden bir araya gelebilirzi..

Ellerine sağlık Oğuz, kareler çok güzel çekilmiş..

Tanışma günü değil de bol bol yeme günüydü valla :smiley: İnsanların isminden çok yiyeceklerin bolluğu kaldı aklımda :smiley:

merhabalar az önce Mogan aile piknik alanı ile telefonda konuştum ve bayram süresince konaklamak için olumlu yanıt aldım, çocukların biraz temiz hava alması için gitmeyi düşünüyorum. sonuçta özel alan ve oldukça büyük ayrıca yasaklar sırasında istanbulda karavan parkında konaklayanları tv de göstermişlerdi sosyal mesafe ve yasal bir sorun olacağını sanmıyorum. Alışveriş merkezlerinde bulaşmayan virüs sosyal mesafeye dikkat edildikten sonra genişce bir açık alanda bulaşmaz sanırım. Mogan konusunu okuyunca çoğunluğun Ankarada olduğunu varsayarak paylaşmak istedim.

Mogan piknik alanı tel 0 312 485 00 00
ücret kişi sayısı farketmeksizin 5 gece 150 tl
tuvalet mevcut
biz günlük market için gidiyoruz ekemek vs ihtiyaçlar konusunda yardımcı oluruz dediler

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri