Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 1. Dönem

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,870
dün görüşmüştük Can Beyle biz 2 kişi olarak katılmak istiyoruz hafta içi ve gece tercih.05302125216 Ertan Kobak

Etiketler

Merhaba Can Bey ben Özgür. Sizinle telefonda bugün konuştuk. Ben de katılmak istiyorum. Tel: 537 4190042 mail: gurocako@yahoo.com

Herkese iyi günler,

Ülkeye bugün döndüm, bu akşam ve yarın yapacağımız programlara binaen sizleri bilgilendireceğim ve eğitimlere başlayacağız. Gelişmeler için lütfen takipte kalın.

Günaydın,

Programları yaptık. Hafta içi ve hafta sonu eğitimleri diye ayırmaksızın tek parçada götüreceğiz. Hafta içi ders günleri Salı ve Perşembe, saat 1830-2030 (saat konusunda +- 30 dakika sizlerden gelen taleplere göre oynayabilir) arası, hafta sonu ise Cumartesi günleri saat 1100-1400 arası olacaktır. Derslere bu hafta başlıyoruz, 1 Nisan Salı günü ilk dersimizi yapmayı planlıyoruz.

Şimdilik her şey bu kadar, aklınıza takılan bir durum olursa telefonum her an açıktır.

Merhaba,

Kayıt için bir fotoğraf rica ediyoruz, derslere ait notlar haricinde bazen sözle geçen kelime ve tabirleri not etmek için de bir not defterine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir bilgi/belge gereksinimi yok.

Selam,

Salı geceleri nöbetçi olmam ve cumartesileri tam gün çalışmam nedeniyle maalesef katılamayacağım...
Başarılar dilerim

Erdem UZunoğluuuuuuu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.