Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 1. Dönem

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,868

Etiketler
Evet özür dilerim, yarın 1 Nisan'da toplanıyoruz.

Benim iş programım nedeniyle Mayıs ayını es geçip bir sonraki kursu haziranda açmamız olası, ilerleyen haftalarda bu durum netleneşecektir.

Herkese selamlar.

Nisan ayın da, Perşembe günleri başka programım olduğu için katılamayacağım. Umarım Mayıs yeni bir kurs dönemi açılır.

Yoğun iş seyahatlerinden konuyu tskip edemedim. Kurslar başlamış, ben başlayamadım ama başlayanlar adına sevindim.
2. Döneme inşallah.

Herkese iyi günler,

Öncelikle geç cevap verdiğim için kusura bakmayın, kurs programının netleşmesini bekliyordum.

Geçtiğimiz Cumartesi itibariyle ilk dönemi bitirdik, yarın yapılacak son tekrar dersiyle birlikte katılımcı arkadaşlar sınava girmeye hazır olacaklar. Herkesin başarılı olacağından hiç kuşkum yok. :smiley:

Yeni dönem için 20 Mayıs Salı günü başlangıç tarihi olarak düşündük, bu vakit geldiğinde asgari 10 kişilik grup oluştuğu takdirde derslere başlayacağız. Eksik olma durumuna göre kısa vadeli tarih ertelemesi yapabiliriz.

Derslerimiz Salı ve Perşembe günleri 1800-2100 saatleri arasında gerçekleşiyor. Bunlar dışında her türlü konu için telefonum ilk mesajda bulunuyor. Şimdiden görüşmek üzere.

Tarihi yanlış yazmışım 20 Mayıs için hazırım.
Sevgi ve selamlarımla.
Atıf Tezerten

Ynt: Gezenbilir Amatör Denizci (adb) Ve Yelken Kursu 1. Dönem

Arkadaşlar merhaba,

20 mayısta başlayacak olan 2. dönem kursuna katılmak isteyenler, aşağıdaki konuya liste şeklinde adlarını yazabilirse iletişimimizi kolaylaştırmış oluruz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=103293

Derslerde görüşmek üzere ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.