Gezenbilir Amasya Grubu Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sahin05 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,488

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Amasya Grubu Muhabbet Köşesi

fk1981' Alıntı:
ferhat kara
1981 suluova
suan hakkari yüksekova dayım umarım hemserilerimzle güzel bir grup kurarız
ooo hemşerim ne işin var oralarda yahu sen hayırlısıyla gel tanışırız Amasyadan selamlar

bakıyorum neredeyse bütün illerin var amasya giib doğay la iç içe bir şehirde neden kuramıyalım ki böyle bir külüp çok mu maliyet ister acaba ,, dostum gel bu işe bir el atalım bizz neder sin olmaz mı acabaa

olur tabiki neden olmasın ama burdaki 4x4 ler biraz şehirli yıkatıp parlatıp gezme derdindeler benim arabada özellikle bahar aylarında çamurdan görünmüyor senin meslektaşlar ters ters bakıyolar bazen :smiley: sen hele bi gel de klüp kurmak kolay ben kafa dengi bikaç kişi daha ayarladım suluova ve taşovada çok safkan 4x4 var onlarla irtibata geçerim

walla ok ozamann zaten muhtemelen dönüste bir xj alırım insallahh sen takma bizim meslektaşları ben konusurum gelınce :smiley: düşünmesi bile heyacan verici süper olurrr

amasyada bu sporla ilgilenen varmı die çok merak etmiştim. sizler gibi güzel abilerle tanışmak isterim. yaş 17. 4x4 arabada yok ama çok büyük bir merak var. amasya'da da bir grup kurulursa çok güzel olur...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri