Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,797

Gezenbilir Ailemizin Yaş Ortalaması Kaç?

• Kullanılan toplam oy
    350
Ynt: Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

Arkadaşlar konuyu ve anketi güncelledim...Oy vermeye devam edebilirsiniz...Ayrıca yaş aralığı değişen arkadaşlar oyunu silip, yeni değere göre oy verebilirler...

Etiketler

Abi Taktın Milletin Yaşına Başına Yauu,
Rahat Bırak İnsanları.
Ben bile Bu Genc Yaşımda Bu Topice Girince Stres Oluyorum
Ayıp Ama Ayıp Bu Kadarda Burnuna Burnuna Doğru Sokulmazkii

;D ;D ;D ;D

İleri yaş travması ne çabuk başladı sende :D Boşver takma kafana, her yaşın ayrı bir güzelliği vardır...Yaşlanmak, şarap gibi yıllanmaya benzer başkanım ;)

benim yaşımda 41 olduya. oscar wilde'nin bir sözü hatırıma geldi. bir gün genç birisine itafen demişki sen ihtiyarlığın ne olduğunu bilmiyorsun ama ben gençliğin ne olduğunu biliyorum.
başka bir sözde dağa çıkmak için söylenir. yükseklere çıktıkça nefesiniz kesilir yorulursunuz ama görüş ufkunuz açılır.

Benimde 40 olmasına 2 kaldı :eek: Dolayısla 35-40 aralığında oy kullandım :-\
Askerlik öncesi, 40 yaşındaki kişilere ihtiyar muamelesi yapardım. Ne kadar büyük cahillik, insan 40 yaşında hiç ihtiyar olurmu ;) körpe bir yaş 40'lı yaş, öyle değilmi arkadaşlar :D

30-35 işaretlemeniz bence daha uygun ;) 35'i devirdikten sonra 35-40 işaretlemeniz lazım.
Acele etmeyin, daha 40 yaş kategorisine girmediğiniz için sevinmeniz lazım :D

Yaş 62, ama daha çok iş var.Kapotra orijinal boyasında,sadece saçlarda fazla güneşten dolayı renk atması var,çürük çarık yok,hiç doğrultmacı çekiçi değmemiş,motor ise hergün 2 paket sigaraya rağmen teklemiyor.alt takımdan ses gelmez,sadece kısa farlar az gösteriyor eeeeee bu kadar kusur kadı kızındada var.Kalp-tansiyon-şeker-kolestrol diye birşeyler duyuyorum bazen ama ne olduğunu daha öğrenemedim,bilenler lütfen bilgilendirsin. Sevgilerimle....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR