Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 108
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,292

eftaLYa

Face & Ben
Yer
İstanbul - Şişli
Web
www.esraakeroglu.com
Saat 06:45 :smiley: Ortaköy de sabah fotoğrafından sonra evlerimize dağıldık..
Şimdi önce uyku.. sonra fotoğraflar.

Katılan tanıştığım, tanışamadığım herkese teşekkürler. Çok kalabalık olduğumuz için biraz kopuk ama yine de çok keyifli bir geziydi. Bacağımdaki rahatsızlık yüzünden katılamazsam diye korkuyordum :D ama parkuru tamamladım :D Aman Dr.um duymasın! ;D ;D

Etiketler
Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010)

Son listeyi bir kere daha yayımlayalım ama eminim burada adı olmayan arkadaşlarımız da vardı gecenizde :smiley:

01- Hasan Koca ( hasanfb )
02- İrfan Kızılkaya ( irfank )
03- Hakan Özkaya ( Kasif )
04- Şule Aktay (aktaysu)
05- Mustafa Coşkun (Mustafa)
06- Sevgi Coşkun
07- Sedat Açıl (yol)
08- Yavuz Selimoğlu
09- Alper Hepgür (Alperakula)
10- Serhat Koç (McKrees)
11- Esra Akeroğlu (eftaLYa)
12- Emine Kızıltepe ( EMİNEM )
13- Umut Hacıoğlu ( coming_soon )
14- Deniz Üçok
15- Ünal Çelik
16- Gül Özdemir (Nesine)
17- Fatma Cakar (loganrory)
18- Güldem Koçel ( Notus )
19- Nalan Karaman +2
20- Ahmet Bağcıgil
21- Mukaddes Salaz
22- Gönül Türe
23- Cenk Barer
24- Nejat Kurtkaya (nkurtkaya)
25- Berk Özgenç (berkozgenc)
26- Erkan KILIÇ
27- Amac Kaleli (amac)
28- Nuray Güncü Abalı
29- Deniz Ada Abalı
30- Yücel Faik Bozkurt (yucel3334)
31- Deniz Üstünalan
32- Akın Yavuz Seçgin
33- Aysin Erdem (nisya)
34- Atakan Çetin(qwertyqqqq)
35- Burak Pınarlı
36- Serkan SAYGIN
37- Kamile GÜLEN
38- Sümbül ARAS
39- Tülay Çebi(çebii)+2
40- mashar arvas
41- Elif Kara Öztürk
42- Ali Erdem Öztürk
43- Ahmet SOMUNCU (feelhurricane)
44- Münir KARACABEY (munir)
45- Zeynep Gözenkan
46- Tolga Ilgar
47- Hatice Sofu
48- Burak Sofu
49- Alper Kömürlü (alfa4) +3
50- KERİM ATASOY (Kerimu)
51- Belgin Zeytin (photolive)
52- serhat Balcı (şalges)
53- Berk Saraç (Berksito) + 4
54- Seda Uzun
55- mustafa ceyhan
56- ertan aydoğan
57- Umut KILIÇ (Serpent) + 2
58- Ahmet Turan Özgen
59- Murad Demir (muratxcom)
60- mahmut Tuzlu
61- Sıla Erol
62- Alihan DAĞHAN (Kimyager)
63- Çağrı Maraşlı + 1
64- Kerem Mutluay +1
65- Nilsun Şahin
66- Kenan Doğan
67- Ayşegül Kurt+1
68- Korhan Kuşculuoğlu
69- Ahu Erdoğan
70- Selma Tekeci
71- Namık Mercan
72- Özgür AMAÇ
73- Ertuğrul DUMAN
74-Canan Çelik
75-Önder Yılmaz +2
76-Mehmet Can YILDIZ
77-Sebiha Gezer
78-Pınar Küskü
79 - dilek köküs
80- cem köküs
81- canvarol
82- Erhan Akyıldız
83- Elif Akyıldız
84- Didem Lim
85- Hakan Alemdar
86-Menşure Uzun
87-mehmet pehlivanlar (pehlivan)
88- emine pehlivanlaar
89- saliha +2
90- SanalMutfakMert +1
91- Nazım Akdoğan

Herkes evlerine ulaşıp sıcak yatakları ile kavuşmuşlardır sanırım, bende tüm yorgunluğum üstüne 1,5 saat yol geldim ve mesai yapıyorum.Cidden muazzam bir kalabalıktı, tabi o kalabalığı zapdetmekde bir o kadar zordu,mecburen kopmalar oldu, herkesin eğlendiği ve güzel karelere imza attığı kanaatindeyim, Gelen herkesin ayaklarına sağlık,öncelikle düzenleneyen arkadaşlara,tek tek isim saymayacağım ama ilk anlardan beri güzel kahkahaların eksik olmadığı parkuru beraber tamamladığım canım arkadaşlarıma, ve hemen reklam geçeyim memleketim Eskişehirden üşenmeyip bu geceye katılan ,fazla sohbet etme imkanı bulamadığım Eskişehir ekibine... Ve tabi bunca insanın bir araya toplanmasının asıl mimarı Sedat abiye teşekkür ederim :smiley:
Not: Ben demiştim yağdı işte yağmur :D tamam biraz geç yağdı :smiley:

loganrory' Alıntı:
Herkes evlerine ulaşıp sıcak yatakları ile kavuşmuşlardır sanırım, bende tüm yorgunluğum üstüne 1,5 saat yol geldim ve mesai yapıyorum.Cidden muazzam bir kalabalıktı, tabi o kalabalığı zapdetmekde bir o kadar zordu,mecburen kopmalar oldu, herkesin eğlendiği ve güzel karelere imza attığı kanaatindeyim, Gelen herkesin ayaklarına sağlık,öncelikle düzenleneyen arkadaşlara,tek tek isim saymayacağım ama ilk anlardan beri güzel kahkahaların eksik olmadığı parkuru beraber tamamladığım canım arkadaşlarıma, ve hemen reklam geçeyim memleketim Eskişehirden üşenmeyip bu geceye katılan ,fazla sohbet etme imkanı bulamadığım Eskişehir ekibine... Ve tabi bunca insanın bir araya toplanmasının asıl mimarı Sedat abiye teşekkür ederim :smiley:
Not: Ben demiştim yağdı işte yağmur :D tamam biraz geç yağdı :smiley:

Ben gibi, ayaklarına kara sular inenler muhabbeti saat 3 gibi terk edip eve firar etmiş olsa da yağmur yağmadı bir kere:smiley: Şimdi yağıyor hehe

Gerçekten hayatımda hiç bu kadar çok yürüdüğümü hatırlamıyorum. Çok keyifliydi. Buna sebep olan insanlar vardı elbette..
Dostum sen de iyi ki geldin.. Çektiğimiz karelere bakamadım ama hepsi güzeldi..

Ayrıcana.. Gelen herkese kucak dolusu sevgiler selamlar..

Nuruosmaniye camiinin çıkışında dururken 100 küsür kişi, tripotlar kurulu falan.. Bir araç çıktı, muziplik olsun diye herkes flaşları açıp rastgele patlatmaya başladı. Arabadaki adamın suratını görmeniz lazımdı :smiley: 'Ne oluyor bilader' bakışı hasıl olmuş.. İyi güldük.. Sağ olsun o da. Sultanahmet'te pamuk gibi beyaz bir amca bize 'selamınaleyküm' dedi.. Gandalf'a benziyordu.. Ama o kadar beyaz (giyimi ve sakalı ile de) bir adam hiç görmemiştim:smiley:

Biz çok yorulduk, akıl almaz yorgunluktu.. Ama değdi. Vefa'da ömrümde ilk kez boza içtim. Bir arkadaş leblebi verdi. Ona da çok teşekkürler olsun. Hidayet abime de, Fatmama da.. Ayhanıma da.. Hepinize teşekkürler..

Fatma, o şemsiyeyi iyi ki getirdin kuzum. İyi dekor oldu bizlere:smiley:

Bunlar da geceden bir kaç kare olsun :smiley:

CIMG6058

CIMG6046

CIMG6021

CIMG6005

Araçtakiler bizi turist kafilesi sandı canım, o yüzden Türkçe olarak bizide çekin,bizide durun pozda vereyim size filan tarzından eğleniyorlardı kendi aralarında, biraz geç farketti turist olmadığını grubun ama bozuntuyada vermedi,şaşkınlığı ondandı :smiley:

Geceye karakoyden katılıp, tophaneden ayrılmama ragmen tum aksam oradaymısım guya cok yorulmusum gıbı tophanede bol bol esner haldeydım.
Guzel bır organızasyondu bence cok tesekkurler.

Hadi bakalım katılımcılar hala uyanamadımı :smiley:
Merakla bekliyoruz görsellerinizi.. yalnız öyle 5-10 fotoğrafla kurtaramazsınız şimdiden hatırlatıym.. listede kayıtlı arkadaşların, arkadaşlarını saymasak bile resmi katılımcı sayısı 91 kişi idi .. kişi başı en azından 5 fotoğraf yayınlasanız toplamda 455 mi yapar ::smiley: ;D

Keyifli geçen bir akşam oldu, organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Gezenbilir'de yeni olmama rağmen dün akşam hiç yabancılık hissetmedim.

aaa.jpg

aab%7E6.jpg

DSC_0061.jpg

aac.JPG

organize eden, katılan, ara sıra taksiye binen, çeken, çekilen, çekilmeyen.. herkese teşekkürler :smiley:

işaretleyeyim :smiley:)

Çok yorucu bir o kadarda eğlenceli bir gece oldu, herkese selamlar.. Bizde Beşiktaşta kaçtık Ortaköye gitmeye gücümüz kalmadı :smiley:

güneş doğdu biz battık :smiley:

05092010228

05092010196

05092010219

05092010197

05092010193

Cok eglenceli ve yorucu bir geziydi :D Gezenbilire tesekkur

hidoki' Alıntı:
güneş doğdu biz battık :smiley:
Bu güzel köprü fotoğrafını görünce aklıma geldi .. eminim hepsi birbirinden güzel olacaktır ama yinede yayınladığınız fotoğraflara file isminin başına bir numara vererek ..belkide ilk 10 derecelendirmesi yapabiliriz oylama ile ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR