Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,361
Ynt: Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

ya aşkolsun esra espriydi beğenmedin mi fotografını ben çok sevmiştim oysa.. çok tatlı görünüosunuz o fotografta ..

Etiketler

hocam keşke olsaydı gördükce imreniyorum ama önümüzdeki ay alıyorum makineyi kara kalem çalışması yapardım ama yaptığım resimler sizin resimşerden daha ilgi odağı olurdu :smiley:)) sizin gibi fotoraf ustalın yanında ne hatdimize :smiley:))

hehe bi geldim pir geldim :smiley: 10 paraya susmam şimdi :smiley:
[attachment=1]

Gezenbilir 194

berkkk sana demiştim seni yakışıklı çekebilirim diye .. yani daha fazlasını beklemiyosundur umarım .. sonuçta kumaş belli :D :D
[attachment=1]

Gezenbilir 082

acemi boynuz kulağa geçmiş hız<ınıza yetişimiyorum:smiley:)

meydey meydey öldür beni koy mezara :S

[attachment=1]

Gezenbilir 189

elinize, ayaklarınıza,ruhunuza sağlık arkadaşlar...umarım bir dahakine bende sizlerle böyle keyifli bir istanbul gecesi yaşarım...

ölüyorum allahım buda oldu işte.. her ölüm erken ölümdür biliyorum allahım .. ama ayrıca aldığın şu hayat fena değildir.. üstü kalsın..

[attachment=1]

hasibeciğim seni çoook sevdim.. seni senin kadar tatlı çekemedim .. borcum olsun bi dahakine :smiley: :smiley: :smiley:

Gezenbilir 152

harika bir geceydi... katılan, muhabbetini eksik etmeyen herkese teşekkürler.

bunlarda benim objektifime yansıyanlar

DSC0178

DSC0203

DSC0247

DSC0235

Her sene farklı bir tat alıyorum bu gece fotoğrafı gezilerimizden.. Bu sene de özellikle benim için iki yeni yer öğrenmiş oldum. Lalelideki Taş Han ve Tophane'nin tepesindeki setüstü.. Gösterenlere teşekkürler.. Burnumuzun dibinde daha görmediğimiz ne güzellikleri saklıyor kimbilir şu koskaca İstanbul'umuz. Herkese de bu keyifli etkinliğe katılımlarından dolayı teşekkürler.. Sinerjinizle herşey daha güzelleşiyor.:smiley:)

berk fotoraf güzel elline kkoluna sağlık yorgunluya deydi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR