Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,359
Ynt: Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

Kadir abi, sen gel bundan sonra fotoğraflarını yayınlamaktan çekinme de, daha çok böyle güzel panoramalar görelim. ;)

Etiketler

Kadir abi o gece ilginç denemeler de yapıyordu.. vallahi merak ettim şimdi :smiley:
devamını bekliyoruz artık bizim elimizden de tutarsın di mi abicim :smiley:

Tüm fotoğraflar birbirinden güzel...Yeni başlayan arkadaşların fotoğrafları her gezi sonrası hem teknik hem de görsel açıdan daha da albenili oluyor. Özellikle Bülent abi kendini bayağı bir geliştirmiş. Kadir abiyi panorama için tebrik etmek gerek :smiley: Gece yapılan şehir gezintilerinde aynı şehirde yaşıyor olmamıza rağmen bir çok insanın görmediği ve hatta asla göremeyeceği güzellikleri keşfediyoruz, fotoğraflıyoruz. Ben her ay bir haftasonu gece çekimine çıkalım derim. Özellikle kışın gelmesiyle birlikte İstanbul'un loş ışıklı sokaklarını bir de kar altında görmek ve görüntülemek, geceyi uyuyarak geçiren koca şehri kıskandırmazda ne yapar ;) Bence şimdiden bir sonraki gezi rotasını planlamaya başlayalım...

Murat, daha dün İzmir'den Elif soruyordu "İzmir'de de bir fotoğraf gezisi yapsak kaç kişi gelir?" diye :smiley: Bence ilk adımı atın, gerisi gelecektir...

TezzMertek' Alıntı:
İzmir'de de birgün benzerini yaparız diyeceğim de tüm geceyi sokakta geçirebilecek birileri yok gibi İzmir Grubunda.
;D
Ben - Ömer - Ulaş

yol' Alıntı:
Ben her ay bir haftasonu gece çekimine çıkalım derim. Özellikle kışın gelmesiyle birlikte İstanbul'un loş ışıklı sokaklarını bir de kar altında görmek ve görüntülemek, geceyi uyuyarak geçiren koca şehri kıskandırmazda ne yapar ;) Bence şimdiden bir sonraki gezi rotasını planlamaya başlayalım...

Yürüyelim.. Bu seferde zayıflamazsam ümidi keserim ben :D

Her ay bir gece dışarı olayına benden +1. Değişik yerleri ve mekanları gece görmek hoş.

Yürüyüş sezonumuz açılsın , birde şu bayram da ki Kaz Dağları kampını sağ salim atlatalım Ömer ile İzmir'de de bir tur planlarız mutlaka.
İstanbul da ki tur bende bunu İzmir'de de yapmalı diye bir düşünce oluşturdu.
Fotoğraf ile ilgilenen arkadaşları dürtükleriz mutlaka.

Kadir ağabey Panorama gerçekten muhteşem.
Eline sağlık.

21 Kasım Cuma gününü düşünüyorum.
Cumartesi sabaha kadar fotoğraf çeker daha sonra benim eve uyku tulumlarınızla uyumaya gideriz.
Balkonum çok geniştir. Rahat rahat sığarsınız.
;D

herkese merhaba evet ya sedatın dediği gibi her ay bir hafta sonu etkinlik düzenlesek istanbulun o eşsiz manzaralarını çeksek bilmediğiz ve yanından geçip gittiyimiz öyle yerler varki fotoraf çekerken çok farklı acıdan bakıyoruz vede çok eğleniyoruz aslında grup olarak sinema,konser,tiyatro, ve çeşitli oyunları (borlihg oynu aramızdan ikiye ayrılıp birbirimizyarışırız belkide turnavalar düzenlenir birlikte olmanın keyfi başkadır)sizce önerisi olan

''her ay bir gece'' ben bu sloganı tuttum .. bende varım ..
haa bir de arkadaşlar var bizi niye götürmedin diye çekiştirip duran.. ne yapayım bütün okulu getiremem ki değil mi :p
ya cidden bu teoriyi pratiğe dönüştürme durumunda ben varım.. ve sorun olmazsa bi kaç arkadaşımıda getirmek istiyorum.. bu sefer bir de börek çörek olayına gireceğim :smiley: :smiley:

meydey coşmuşsun abi :smiley: biraz sakin .. ya da bildiğin gibi yap: ''öldür bizi koy mezara''..

Ekim'den sonra fotoğraf gezilerimize hız vereceğiz... Biraz sabır... ;)

Güzel planlarımız var ki Sedatın söylediği de çok iyi bir fikir. Ramazan bitsin, herkes bayram tatilinden dönsün, ondan sonra startımızı alırız.

Parkur üzerinde ki işletmeler hakkında da bilgi toplayın.
" Ahmet bey , saat 03:30 da dükkanınıza 40 kişi damlayacağız.
Su böreklerini ve sıcak çaylarımızı hazır edin ona göre " diye haber yollamayı unutmayın bence.

Bu defa yani kışın beni böyle yürütemezsin Sedat, donarım soğuktan :D
Biliyorum aslında senin amacın bu; soğuktan dondurup beni susturmak, ama engel olamazsınnnn :smiley:

yol' Alıntı:
Tüm fotoğraflar birbirinden güzel...Yeni başlayan arkadaşların fotoğrafları her gezi sonrası hem teknik hem de görsel açıdan daha da albenili oluyor. Özellikle Bülent abi kendini bayağı bir geliştirmiş. Kadir abiyi panorama için tebrik etmek gerek :smiley: Gece yapılan şehir gezintilerinde aynı şehirde yaşıyor olmamıza rağmen bir çok insanın görmediği ve hatta asla göremeyeceği güzellikleri keşfediyoruz, fotoğraflıyoruz. Ben her ay bir haftasonu gece çekimine çıkalım derim. Özellikle kışın gelmesiyle birlikte İstanbul'un loş ışıklı sokaklarını bir de kar altında görmek ve görüntülemek, geceyi uyuyarak geçiren koca şehri kıskandırmazda ne yapar ;) Bence şimdiden bir sonraki gezi rotasını planlamaya başlayalım...

Murat, daha dün İzmir'den Elif soruyordu "İzmir'de de bir fotoğraf gezisi yapsak kaç kişi gelir?" diye :smiley: Bence ilk adımı atın, gerisi gelecektir...

Selma ,
Senin için Isıtıcılı ve Akülü tekerlekli sandalye alırız.
Hem sürer hem de fotoğraf çekersin.
Anlaştık mı.?

Süper olur Murat, ama üstü etrafı her yanı kapalı olacak değil mi, kar falan yağarsa eririm diye korkuyorum. :D

TezzMertek' Alıntı:
Selma ,
Senin için Isıtıcılı ve Akülü tekerlekli sandalye alırız.
Hem sürer hem de fotoğraf çekersin.
Anlaştık mı.?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.