Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,245
Ynt: Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

fotoğraflanacak bu kadar çok yer varken,mutlaka gerçekleştirmeli.doğrusu harika olur..

Etiketler

Ustalar, çıraklar, acemiler fotograflarını yayınladılar. Hepsi bir birinden güzel. Söylenecek " tek şey " etkinliği hazırlayan, katılan ve çektikleri güzel fotografları bizimle paylaşan her keze " teşekkür etmek " her halde. Sağolunuz, varolunuz.

Grubun en amatörü olan " ben " de bir iki kare ekliyorum. Aslında çekincem var fotograf eklemeye ama o gece set üstüne çıkmayanlar manzarayı görsünler istedim.

Bir sonraki etkinliği çok beklememek üzere...

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

SetustuGECE 024

SetustuGECE 003

SetustuGECE 071

elinize sağlık güzel çıkmış 2.3. resim daha net bilmiyorum ama benim yorumum

fotoğraflar muhteşem.emeği geçen herkesin eline,gözüne sağlık.Kadir Abi senin fotoğraflar da on numara olmuş, eline sağlık.sen de amatörsen...... diyecek söz bulamıyorum. ;)

akarsu hocam affınıza sığnarak bende panorama masa üstü arka plan olarak bende yaptım teşekkürler telif hakkı olarak ne istersiniz:smiley:)))))

Kadir abi panorama tek kelime ile müthiş... elinize gözünüze sağlık

Teşekkür ederim.... Caner hocam sağolsun oi öğretti bu işi bana..

Ender.... Enderrrrr....... Ne zaman gidiyoruz Kırklareli' ne ¿

Kadir abi en çok Emine sevindi fotoyu görünce:smiley: Özellikle teşekkür etmemi söyledi, bir o kadar da ben teşekkür ederim. Bakış açına, gözüne, eline sağlık ne diyeyim:smiley:

elinize ,gören gözünüze sağlık ve tebrikler...siz gezerken ben tükkanı temizletiyodum :smiley:gezmiş kadar yoruldum:smiley:

Kadir abi, panaromaya bayıldım ,emine ve mustafa şirin çift harika olmuş :smiley:

Arkadaşlar hepiniz sağolun.... bu iyi bir moral motivasyon oldu bana ;D kendimi sahiden fotoğrafcı sanıcam bu beğenilerden sonra.. :eek:

Kadir çok çirkin olmuş. hatta kabus gibi!

(ben=kıskançlıktan çatlayan insan modeli.. ama oh olsun bana. üşenip çıkmazmısın set üstüne.. bööyle haset haset oturursun yerinde işte :( )

Tühh yaa keşke ben de çıksaydım.
Ama yürümekten ayaklarımız toynak gibi oldu valla oraya çıkacak gücü bulamadım kendimde.
Kadir abi ellerine sağlık dört dörtlük olmuş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR