Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,338
Ynt: Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

arabaya ne dersesiniz üşüyen arabaya araba grupun arkasında gelir :smiley:

Etiketler

Zaten öyle oldu :D

Bakınız.

Musssss

Geceden ziyade hafta sonları gündüz yapalım derim. Parkur oluşturup o güzergahı hatmedelim. çünkü yakında havalar soğumaya başlayacak. bu olayı gelecek yıl Adalarıda kapsayacak şekilde genişletelim. parkur belli olursa ben gezi öncesinden gidilecek yerlerin anlatımınıda siteden yapabilirim.
Sedat Caner sağolsun. yoksa benim japon icadı makinamın al bak bunu çektim dedikleri ile yetiniyor olacaktım hala. :mad:
Yakında benimde şimdilerde üzerinde çalıştığım fotoğraf destekli sunumlarım olacak. bilgileri revize etme aşamasındayım. Ama diyebilirimki mesela Sultanahmet camii hakkında bilmediğinizi sandığım 15-20 detay öğrenme şansınız olacak.

ben bekleyemedim.. beni yanına kabul eden birinin çantası oldum dün, :smiley: düştüm yola..
Kadırga , Kumkapı , Küçük Ayasofya gezdik biraz.. :smiley:
burası yeri değil ama bi tanesini sizinle paylaşayım dedim tazesiyle..
sokaklar rengarenkken kaçırmamak lazım derim ben .. yakında havalar soğuyacak..

Hatun

Aslında ilk gezide de niyetim o yöndeydi yani molalarda gelip ekibe katılmaktı. Sabaha kadar dayanabileceğime inanmıyordum, zira arada bir gelgitlerim de oldu, bir ara 2 dk gözlerimi kapamıştım ki Bülent yakalamış, sağolsun :smiley:
Sabah gezi sona erdiğinde iyiki Sedat'ı dinlemiş ve yürümüşüm dedim ama arabayı Sultanahmet'e bırakmıştım, en zor olan kısmı ise sabah Ortaköy'den Sultanahmet'e gittiğim zamandı. Bir ara da acaba Ortaköy'den Sultanahmet'e geri mi yürüyeceğiz diye düşünürken sağolsun Kemal arabama kadar bıraktı.
Herşey bi yana keyifli bir geziydi ve Bülent'in anlatımlarıyla da anlam kazandı, bu yüzden bir sonraki organizasyonda kar da yağsa, donsamda en önde ben olacağım sanırım :D

meydey' Alıntı:
arabaya ne dersesiniz üşüyen arabaya araba grupun arkasında gelir :smiley:

iyi akaşamlar bohem (acemi) sen başlamışsın fotoraf çekmeye

12 Eylül Cuma ve 13 Eylül Cumartesi gündüz saatlerinde çektiğim fotoğrafarı ;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=16528.0 linkinde bulabilirsiniz arkadaşlar.
:smiley:

akarsu' Alıntı:
Ender.... Enderrrrr....... Ne zaman gidiyoruz Kırklareli' ne ¿
güzel abim ; kendini ekimin son haftası ya da kasımın ilk haftasına hazırla.gideceğemiz bölgenin en renkli döneminde, en kaliteli ressamın elinden çıkmış bir tablo ile karşılaştıracağım seni.gerisi sana ve fotoğraf makinene kalmış...
yedek rakı getirmeyi unutma (!) biliyorsun ; '' sıcağa kar dayanmaz ''
orada da içiliyor meret :smiley:

Rakı tecrubesi dısında hersey hazır abi :smiley: ben yesil cayım ile size eslik eder Manzaranın tadını cıkarırım sizinle birlikte. ;)

Çelebi' Alıntı:
güzel abim ; kendini ekimin son haftası ya da kasımın ilk haftasına hazırla.gideceğemiz bölgenin en renkli döneminde, en kaliteli ressamın elinden çıkmış bir tablo ile karşılaştıracağım seni.gerisi sana ve fotoğraf makinene kalmış...
yedek rakı getirmeyi unutma (!) biliyorsun ; '' sıcağa kar dayanmaz ''
orada da içiliyor meret :smiley:

Tamamdır Ender'cim ben hazırım, sanırım Caner'de hazırdır...:smiley:) Sen takma kar meselesini kafana, ne kadar gerekiyorsa o kadarını yedekleriz.. :smiley:)

wordpower' Alıntı:
Rakı tecrubesi dısında hersey hazır abi :smiley: ben yesil cayım ile size eslik eder Manzaranın tadını cıkarırım sizinle birlikte. ;)
her zaman baş tacımızsınız.rakı içmek şart değil,gönüller şelale olsun yeter...
tamam kadir abi bir aksilik olmazsa ay sonu gibi gidiyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri