Gezenbilir 2. Doğa Sporları Festivali Yaban TV Okan Tozun ile İzci Programında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,487

Jeep34

Zirve
Yer
İSTANBUL
Büyük festivalimizin yayını, Yaban Tv.de İzci Programı yapımcısı Okan Tozun (diver6) arkadaşımızın sunumu ile....

18 Temmuz (yarın) 08.00 Yaban Tv. İzci Programı.

19 Temmuz 21.00 Aynı kanalda tekrar.

TRT2 de 19 Temmuz pazar saat 11.00 de Okan Tozun Canlı yayında Doğayı ve Gezenbilir'i anlatıyor.

Kendisine Gezenbilir adına çok teşekkür eder, başarılarının daimi olmasını dileriz.

Not: Dvd nin orjinalini bize vereceğini ve foruma yükleyebileceğimizi bana söyledi. Tekrar teşekkür ederim.

Yaban Tv. digitürk 83. / Kanal D SMART 75. Kanal

Zci

Etiketler
Ynt: Gezenbilir 2. Doğa Sporları Festivali Yaban TV Okan Tozun ile İzci Programında

yaban tv yok bizde malesef. TRT2 dekini kaçırmamayı umuyorum.
Okan arkadaşımıza ve tüm ekip arkadaşlarına da teşekkürler. Emeklerine sağlık.

Ynt: Gezenbilir 2. Doğa Sporları Festivali Yaban TV Okan Tozun ile İzci Programında

Yaban Tv. İzci Programı yapımcısı ve aynı zamanda gezenbilir üyesi olan Okan arkadaşımızın tanıyalım ;

Milas'ta Geyik Barajı'na düşen helikopterin enkazını çıkaran ekibin lideri olarak tanınan Okan Tozun, her hafta YABAN TV ekranlarında doğa tutkunlarıyla buluşuyor.

Neredeyse tüm doğa sporlarını yapan Okan Tozun, içinde yaşadığı dünyayı İZCİ ile ekrana taşıyor.

Dubai’de çölde off road, İngiltere’de Range Rover G force off road sürüş teknikleri eğitimi alan Okan Tozun, kendi dizayn ettiği off road aracı ile doğayı keşfediyor.

1'nci sınıf Sanayi Dalgıcı, Basınç Odası Operatörü, Off-Shore Adas Part 3 (ADAS (Australian Diver Accreditation Scheme) uluslararası sanayi dalgıcı belgelerine sahip olan Okan Tozun, aynı zamanda Emergency Medical Technicians eğitimine sahiptir.

1999 Marmara depreminde, kurtarma çalışmalarına katılan Okan Tozun, SABAH gazetesi ve ATV için sualtı film ve fotoğraf çekimleri yaptı.

Deniz Temiz Turmepa'nın çalışmalarına destek veren Okan Tozun, Turmepa tarafından teşekkür plaketi ile onurlandırılmıştır.

2008 yılında Anadolu’da yaşamları boyunca denizi hiç görmeyen okullarında başarılı 25 öğrencinin İstanbul’da deniz ile tanıştırılması projesinde aktif olarak yer aldı.

İngiltere, Almanya, Hollanda, Bulgaristan, Romanya, Cezayir, Suudi Arabistan, Qatar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Libya gibi bir çok ülkede doğa sporları yaptı, kurtarma çalışmalarına katıldı.

Geçen gün Yaban Tv'de yayınlanan programı izleyemedim ama, izleyenler çok güzel olduğunu söylediler. Umarım bu sefer kaçırmam.

Okan arkadaşımız bize de kayıtları ulaştıracağını festivalde konuştuğumuzda da söylemişti. Şimdiden teşekkürler...

Yarın da iyi dalışlar dilerim kendisine. :smiley:

arkadaşlar ,jeep buluşması,düzce festival,izoff gezisi,çarşamba günü yaban tv 21.30 da yayınlandı.. Ben şu an Bodrumda belgesel çekimindeyim...Uğur abiyi aradım fakat maalesef ulaşamadım.. program tekrarı c.tesi 08.00....pazar günü saat 21.00 toplam 45 dk off-road ayrıldı.. ayrıca TRT2 de 11-00 da canlı yayında gezenbilir ve doğa sporlarından bahsedeceğim .umarım seyredersiniz..duyanlar duymayanlara bir şekilde iletirse memnun olurum. izooftan seyredenler olmuş çok olunlu geri dönüşler aldık..sevgilerimle

Okan Tozun...
yaban tv digitürk 83. kanal D SMART 75.

Okan beye öncelikle cok tşkler kendisi yazısından alıntıdır kacıranlar için

Arkadaşlar tekrar herkese merhabalar,
Programla ilgili pek birşey söylemek bana yakışmaz,amacımız yararlı ve birazda lezzetli birşeyler yapmak,asıl mesleğimin bu olmadığını bazı arkadaşlarımız biliyor.Genel sualtı hiz.ve kurtarma işleri yapmış olduğumuzdan elimizde konu ve malzeme sıkıntısı yok sayılır.Fakat GEZENBİLİR benim için çok önemli ;amatör ruhu kaybetmeden yapılan profesyonel hizmet:smiley: ben bu oluşumda bunu görüyorum... programımızda bu mantalite ile hareket ediyorum..

Sizden ricam organizasyonlardan ,etkinliklerden haberdar olmak isterim...

iyi vakit geçirmeniz dileğimle...

Helikopteri kurtarma programını baştan sona izledim. Çok güzeldi. Hatta Kocaeli offroad kulübünün gezisi bekliyordum. Program bitti yaklaşık 15 dakika kanal değiştirmedim hala offroad bekliyordum ama yemekteyiz programına yenik düştüm ;D Sanırım yalnızca helikopter kurtarma operasyonu yayınlandı.

herkese çok teşekkür ederim.

teşekkürler, daha fazlasını aşağıdaki linkten izleye bilirsiniz..

http://www.yabantv.com/haber/404-bu-program-rekor-kirdi-.aspx

herkese merhaba ben 1 aralık 2010 çarşamba günü izci programının tamamını izleyemedim ne yaıkki sonuna yetiştim ama şimdi netten aramadığım yer kalmadı ama bulamadım nereden izleyeceğimi bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.

burak4ok' Alıntı:
herkese merhaba ben 1 aralık 2010 çarşamba günü izci programının tamamını izleyemedim ne yaıkki sonuna yetiştim ama şimdi netten aramadığım yer kalmadı ama bulamadım nereden izleyeceğimi bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi.

1 aralıktaki parogramı nereden izleyebilirim yrdım edecek birisi yokmu nasıl bulabilirim bu programı yaban tv sitesindede yoktu....yardım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR