Gezenbilir 1. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Eylül 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ufuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,626
Ynt: Gezenbilir Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Eylül 2007)

Vay bensiz gezi
Çok güzel karaler bayıldım vala
objektifinize sağlık:smiley:)
ışığınız bol yolunuz açık heybeniz hep dolu olsun:smiley:)

Etiketler

mrbalar..

ben 06.10.2007'de iftar vakitlerinde Sultanahmette olacağım gelebilecek olanlar lütfen msg atsın..

isteğe göre sabahlanabilir de :smiley:

Çoğunluğun göremediği kısımdan 3 fotoğraf ekleyeceğim. Umarım doğru boyutlandırabilmişimdir. Geçici bir PC de yapıyorum işlemleri.

Mustafa kendini yolun ortasına atıverdi tripodu ile :smiley:

P1230783

Sabah güneş doğuyor İstanbul'a

P1230857

Ve gün doğumundan sonrasına kalabilen arkadaşlar fotoğraf çekmeye devam ediyorlar.

P1230849

bir kaç ortaköy denemem oldu. sizinle paylaşayım istedim. umarım beğenirsiniz:smiley: Caner bu arada benim olduğum foto hayli ilginç olmuş:smiley: ellerine sağlık.. diğer arkadaşlar neden foto göndermiyorlar? katılıma göre gelen fotolar cok az kaldı..

01

02

03

04

05

06

07

08

09

Arkadaşlar yaşadığınız şehrin kıymetini bilin. İçim gitti vallahi bakarken. Biz maalesef Ankara'da bu kadar güzel kareler yakalıyamıyoruz.

Merak etmeyin Sedat Hocam. Bu sadece benim değil, fotoğrafla ilgilenen birçok arkadaşımın yakınması. :smiley:

Fazlaca amatörce ama olsun, bendende birkaç kare. Hiç değilse denemişliğimiz var.

DSCN6042 1

DSCN6033 1

DSCN6031 2

DSCN6031 1

DSCN6030 1

çok keyifli bi geceydi....toplu fotolarımız çok şeker....umarım yakında yine hepberaber gezimiz olur...uzun zamandır siteye bakmıyodum...fotolar çok hoşş..ben de bir iki (bulablirsem çok amatör:smiley: ) kare gönderirimmm...

sabaha kadar İstenbul'u fotoğraflamak bahanesiyle arşınlamak güzel gerçekten ama benim için anlamı farklı son bekar ramazan etkinşliğim oldu. Gezenbilir sayesinde dünyalar güzeli eşimi bulmak için bir yıl sonraki ramazan etkinliğini beklemem gerekecekti ama beklediğime değdi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri