Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 144
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 83,940

Etiketler
Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

selamlar ben bir yıldız cmass ve aday dalgıç belgesine sahibim balık çiftliğinde çalışıyorum ayrıyetten profesyonel yat kaptanı ve gemi adamı ehliyetiyle kısa mesafe telsiz operatör belgesine sahibim dalış ehliyetimi büyütmek istiyorum en kısa zamanda üç yıldız yapmak için neler grekiyor

hoksilato' Alıntı:
selamlar ben bir yıldız cmass ve aday dalgıç belgesine sahibim balık çiftliğinde çalışıyorum ayrıyetten profesyonel yat kaptanı ve gemi adamı ehliyetiyle kısa mesafe telsiz operatör belgesine sahibim dalış ehliyetimi büyütmek istiyorum en kısa zamanda üç yıldız yapmak için neler grekiyor

2 yıldız eğitimini alıp 60 dalış yapmanız gerekiyor. Böylece 3 yıldız eğitimine girebilirsiniz. Başarılar..

Merhaba seval hanım bu kurs sadece Cmas 1yıldız almak içinmi?
Ben padiyim sizinle dalabilirmiyim?
Ayrıca 250 tl ile 5dalış mı yapıcam ? kendim için soruyorum Ben padi open water'ım CMAS te karsılıgı sanırım 1Yıldız'ım.

Saygılar

japongozlu' Alıntı:
Merhaba seval hanım bu kurs sadece Cmas 1yıldız almak içinmi?
Ben padiyim sizinle dalabilirmiyim?
Ayrıca 250 tl ile 5dalış mı yapıcam ? kendim için soruyorum Ben padi open water'ım CMAS te karsılıgı sanırım 1Yıldız'ım.

Saygılar

Merhaba japongözlü,

Hangi şehirde yaşıyorsunuz. Size yardımcı olmaya çalışayım.

Arkadaşlar istanbul avrupa yakasında serbest dalış ile ilgilenenler var mı zıpkın ile avcılık adına.

Bu işle ilgilenen kişilerin ne tip kurslar ve belgeleri alması bu spor açısından daha faydalı olur ?

merhaba antalyada kursa gitmek istiyorum bu kurs antalyada varmı? eğer yoksa tavsiye edebileceğiniz bir kurs adresi verirseniz sevinirim.

Merhaba Seval Hanım,
Başlık epey eski ama yinede sormak istedim. Kurslar hala devam ediyor mu ve tarihleri nedir acaba?

Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR