Gelmiş Geçmiş En Büyük Efsane Citroen 2CV

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mes Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,403

Etiketler
Ynt: Gelmiş Geçmiş En Büyük Efsane Citroen 2CV

Üniversitede bu araçlardan bir tane arkadaşımda vardı ,sattıklarında ailece ağladılar;adamdan gidip geri aldılar.Bu araçlar bir bağımlılık yapıyor galiba.

Almanya'da bir tanıdığımız da vardı ve birçok kere bindim bu araca. Türkiye'de var mı bilmiyorum ama orada bir başka 2cv kullanan bir sürücüyle karşılaşıldığında sürücüler birbirlerine parmaklarıyla V yapıp selam veriyorlardı. ilk gördüğümde çok şaşırmıştım bu duruma. Bir de Almanya'da "Ente" (ördek) diyorlar.

http://img255.imageshack.us/img255/3894/dsc4756custom.jpg
14 mayıs 2010 2cv Bodrum toplantısını gerçekleştirdik :smiley:

http://yfrog.com/2pdsc4781customj

Ynt: Gelmiş Geçmiş En Büyük Efsane Citroen 2cv

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba :smiley: Temmuz ayı içinde 3 adet döşovo ile bir Balkan turu organizasyonu içindeyiz.Normal şartlarda gerçekleştirmek istiyoruz.Bu konuda her türlü bilgi için kulaklarımızı açtık bekliyoruz :smiley:
Balkan yolculuğu deneyim sahibi arkadaşlarımızın bizlere destek vereceğini umuyoruz.Teşekkürlerimizle :smiley:

983534 149932001861936 533800995 n

Ynt: Gelmiş Geçmiş En Büyük Efsane Citroen 2cv

bildigim kadariyla bu arac devrilirse yan yatiyormus. farbika tavaninin ustunde kesinlikle durmayacak gibi tasarlamis.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR