Gelibolu´da Karavanpark

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,926
Ynt: Gelibolu´da Karavanpark

Bugun bahsi gecen lokantaya gittim ve aldigim cevap; "bu aralar cok yogunuz ve vaktimizin kisitli olmasindan ilgilenemedik" oldu.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Etiketler

erhan türker' Alıntı:
Sayın Hüseyin Şahin yazdıklarınızı okuyabilmeleri için belediyeden moderatörlüğü yapılan sosyal paylaşım sitesi gelibolu halkı kullanıcı isimli sayfaya da yazmanızı öneririm....ilgilerini çekeceğini düşünüyorum bende yarın bahsettiğiniz lokantanın yemekleri çok güzeldir...ama bir sürü yer vardır bence belediyenin halkla ilişkileri size bu konuda yardımcı olacaktır....bende yarın itibari ile bir iki kişiye bu konuları açacağım ve gezenbilirdeki yazışmaları kopyalayıp göndereceğim önemli bir zenginlik ve değer bence....inşallah başarılı oluruz...elimden geleni yapacağım....inşallah konuyu büyütüp ilgiyi çekebiliriz...saygılar iyi geceler.... :smiley:

Erhan Bey merhaba,

Geçen yıl Gelibolu´da karavanpark konusunda halkla ilişkiler bölümüne gönderdiğim mesaja cevap vermediler. Telefon ettiğimde karavanpark konusunu karayollarının Istanbul´daki bir müdürlüğü ile görüşmemi söylediler.
Gelibolu Gaste gazetesinden Osman Okan Bey konuya ilgi gösterdi ve bir haber yaptı. Haziranda Gelibolu´ya gidince Osman Beyi ziyaret ederek son durumu öğrenmek istiyorum.
Benim ümidim esnafın bu konuya sahip çıkması. Sonuçta karavancılardan faydalanan onlar. Ama bu konuda da sabırlı olmak gerekiyor galiba.
En basit bir örnek, menü kartına bir yabancı dili ilave etmek. Bunun için tercümana gitmeye de gerek yok. Internet çok dilli menü kartlarıyla dolu.

Bende sabır ve inat bol. Konuya devam... :D

Teşekkürler.

west_55' Alıntı:
Bugun bahsi gecen lokantaya gittim ve aldigim cevap; "bu aralar cok yogunuz ve vaktimizin kisitli olmasindan ilgilenemedik" oldu.

Sayın West_55,

çok teşekkürler.

Özkan Bey, Saros Kampingin linkini Alman Karavanforuma verdim. Kampingin internet sayfasındaki koordinatları gözden geçirir misiniz? Google Earth ve Google Maps bu koordinatları tanımıyor.

Kamping aşağıdaki linkte görünen yere yakın olması lazım.
http://goo.gl/9zw8ej

ağustos ayında gelibolu sardalya festivali var ..sanırım o zaman yetkili bir iki kişi ile konuşma fırsatım olacak....orda hali hazırda bir karavan kamp alanı varmış ve kullanıma kapalıymış yerinde görüp bakıcam ...bakalım inşallah faliyete geçmesine katkımız olur...resim çekip paylaşacağım sizlerle ....saygılar herkese

Beylikduzu' Alıntı:
Gelibolu'ya sıkça giderim yakın dostlarım var. Karavan park için müsait yer çok ama belediye dahil konuya duyarlılık gösteren kimse yok.

Aynen öyle. “Gelibolu Gaste” gazetesinden Osman Bey çok çaba gösterdi ama maalesef yetkililer ilgi göstermiyor. Son olarak 2 hafta önce Ösman Beye gönderdiğim mesajda karavancıların deniz fenerinin yanındaki park yerinde geceleme konusunda yardımını rica ettim. Gelibolu‘ da fenerin bulunduğu yüksek yerden Çanakkale Boğazının görünüşü güzel. Buradaki park yerinde wc/elektrik gibi bir olanak olmasa da gecelemek için güzel bir yer. Osman Bey ilgileneğini söyledi. Belediyenin sadece evet karavanla orada gecelemek mümkün demesi lazım. Hatta bir levha koyarak kalınacak süreyi kısıtlayabilir. Ama wc ve elektrik olmayınca zaten uzun süre kalmak zor.
https://goo.gl/dSox7q

Konuya gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Hüseyin, ne Gelibolu belediyesi ne Camper Contact umurumda, sen benim için olayı çözdün.
Koordinatlar için teşekkürler. ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.