Gelibolu´da Karavanpark

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,923
Ynt: Gelibolu´da Karavanpark

Eğer habere yapılan yorumların sayısını artırabilirsek daha etkili olabiliriz.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98447.10#ixzz2gPYZdXFS

Hüseyin bey,gazetenin yorum bölümüne bıraktığımız Yorum alındı uyarısına rağmen ,sadece 27 eylül tarihindekiler görünüyor.

Etiketler

Hüseyin Bey;
iyi ki varsınız:smiley: Olumlu sonuçları görebilmek dileğiyle
Kalın sağlıcakla

enverdede' Alıntı:
gazetenin yorum bölümüne bıraktığımız Yorum alındı uyarısına rağmen ,sadece 27 eylül tarihindekiler görünüyor.
Sayfadaki "Tüm Yorumlar" üzerine tıklarsanız açılan pencerede 1 Ekim'e kadar görülüyor. :smiley:

yöresini hakkıyla temsil edebilecek bir karavan parkı yürekten desteklerim yorumumu da esirgemem :smiley: bir yorumda benden gitti

Gelibolu´da karavanpark açılması için,
http://gelibolugaste.com/ gazetesinden Osman Okan bey çabalarını sürdürüyor. Kendisine ve bu konuda desteklerini esirgemeyen GEZENBILIR üyelerine çok teşekkürler. Netice alınınca hemen size bildireceğim.

sayın başkan Mustafa ÖZACAR bey aslında çok duyarlı biridir...encümen toplantısı beklenilmedende konu kendisine iletilebilir aslında...istanbulda olmama rağmen geliboluya ne zaman gitsem makamına yürüyerek gelen esnafı gezen ender insanlardandır......keşke orda olsaydım da ben iletebilseydim...ama ilk fırsatta ortak tanıdıklarımız vasıtasıyla iletmeye çalışacağım...gerçektende gelibolu için yararlı olacağına inandığım bir durum...saygılar...

Erhan Bey merhaba,

Gelibolu´da karavanpark konusu 20 Nisan 2014 günü Alman Wohnmobilforumda (Karavanforum) dile getirildi ve bir haber olup olmadığı soruldu. Alman karavanforumda çok sayıda yorumla konuya destek olmuştu. Özellikle yıllardır Gelibolu´yu tanıyan ve gezen Alman karavancıların çokluğu dikkatimi çekmişti.
http://goo.gl/DheUug

Haziran ayının ikinci yarısında Gelibolu´ya uğrayıp haberi yayınlayan gazeteci ile konuşacağım. Gelibolu, hemen yanından geçen binlerce yabancı karavancıyı bir karavanparkla şehire yönlendirebileck şanslı bir şehir. Bu şansını maalesef bugüne kadar kullanmadı.

Alman Wohnmobilforumda beş gündür hareketli bir paylaşım var. Karavancılardan birisi Gelibolu´da kuzu çevirme var mı diye sorunca, Gelibolu´daki Osmanlı Mutfağı lokantasının internet sayfasını araştırdım. Kuzu çevirme yoktu ama, yıllardır tanıdığım bu lokantanın menü kartını ve koordinatlarını orada paylaştım. Alman karavancılar Türkçe anlamıyoruz deyince, durumu bir email ile Osmanlı Mutfağı lokantasına ileterek, yemek isimlerinin Ingilizcesini de yazmalarını rica ettim. Henüz bir cevap gelmedi.
Lokantanin Koordinatlari: 40.406465, 26.672710
Menü Kart:
http://www.geliboluosmanlimutfagi.com/menu.html

Burada açtığım "Gelibolu´da Kuzu Çevirme" başlığına aldığım cevapları Alman wohnmobilforumda paylaştım. Karavancılardan birisi bügün Gelibolu istikametine Isviçre´den yola çıktı.

Konuyla ilgilenmenize sevindim. Elbirliği ile mutlaka daha başarılı olabiliriz.

Ben pazartesi gunune kadar Gelibolu'dayim. Sormak istediginiz lokanta vs. varsa bizzat gider arastiririm. Ama Osmanli Mutfaginda kuzu cevirme yok maalesef

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayın West_55,

Ilginize ve yardım teklifinize çok teşekkürler.

Gelibolu´ ya çok selamlar.

Akdeniz45' Alıntı:
Sayın West_55,

Ilginize ve yardım teklifinize çok teşekkürler.

Gelibolu´ ya çok selamlar.

Gelibolu'da yaklasik olarak 9 aydir askerim. Askerligim pqzartesi gunu bitiyor. Kolordu komutaninin habercisiyim. Burada ki ordu evi veya ogretmen evi aslinda isteginize cevap verebilir, irtibata gecmenizi tavsiye ederim. Burayla ilgili ne tur bilgiye ihtiyaciniz varsa sorabilirsiniz. Her gun disariya cikabilirim. Elimden ne geliyorsa yapmaya hazirim. Bir mumda ben yakabilirsem ne mutlu bana.

west_55' Alıntı:
Gelibolu'da yaklasik olarak 9 aydir askerim. Askerligim pqzartesi gunu bitiyor. Kolordu komutaninin habercisiyim. Burada ki ordu evi veya ogretmen evi aslinda isteginize cevap verebilir, irtibata gecmenizi tavsiye ederim. Burayla ilgili ne tur bilgiye ihtiyaciniz varsa sorabilirsiniz. Her gun disariya cikabilirim. Elimden ne geliyorsa yapmaya hazirim. Bir mumda ben yakabilirsem ne mutlu bana.

Aslında askerliğinizin son günlerinde böyle bir ricada bulunmamak lazım ama, katkım olsun dediğiniz için yazıyorum.

Eğer Osmanlı Mutfağı lokantasına yolunuz düşerse, benim gönderdiğim email gözlerinden kaçmış olabilir, internetteki menülerini bir yabancı dile çevirebilirler mi, Ingilizce veya Almanca. Böylece Avrupa´daki karavanforumlarda ve karavanpark listelerinde lokantanın ismini ve menü kartını vererek yaptığımız reklamlar çok daha etkili olur. Lokanta yanlış anlamasın. Lokantadan tek beklentimiz, güzel yemekleri.

Bu iş okadar zorda değil. Intenet çok dilli menü kartlarıyla dolu. Örnek olarak Almanya´dan iki Türk lokantasının menü kartlarını gönderiyorum.

http://goo.gl/PHkG6T
http://goo.gl/p2yL0a

Çok çok teşekkürler.

Akdeniz45' Alıntı:
Aslında askerliğinizin son günlerinde böyle bir ricada bulunmamak lazım ama, katkım olsun dediğiniz için yazıyorum.

Eğer Osmanlı Mutfağı lokantasına yolunuz düşerse, benim gönderdiğim email gözlerinden kaçmış olabilir, internetteki menülerini bir yabancı dile çevirebilirler mi, Ingilizce veya Almanca. Böylece Avrupa´daki karavanforumlarda ve karavanpark listelerinde lokantanın ismini ve menü kartını vererek yaptığımız reklamlar çok daha etkili olur. Lokanta yanlış anlamasın. Lokantadan tek beklentimiz, güzel yemekleri.

Bu iş okadar zorda değil. Intenet çok dilli menü kartlarıyla dolu. Örnek olarak Almanya´dan iki Türk lokantasının menü kartlarını gönderiyorum.

http://goo.gl/PHkG6T
http://goo.gl/p2yL0a

Çok çok teşekkürler.

Abi 1 saate kadar Osmanli mutfagina kahvaltiya gidiyorum. Maili attiginiz tarihi ve konu basligini bildirirseniz mutlaka yardimci olurum

Emaili 20. Nisan 2014 saat 21,26 ´da

info@geliboluosmanlimutfagi.com

adresine gönderdim.

==================================

Gönderdigim Email:

Osmanlı Mutfağı´na Almanya´dan selamlar.

Alman Wohnmobilforumda (Karavanforum) bu gün konumuz, Gelibolu´ da nerede yemek yiyebiliriz ve karavanla nerede geceleyebiliriz. Yemek konusunu lokantanızı tavsiye ederek çözüyoruz. Internetteki menü kartınızıda forumda paylaştık. Bu konuda sizden bir ricamız olacak. Menü kartınız Türkçe. Acelesi yok ama ilerdeki haftalarda, menü kartınızın ingilizcesini de yazmanız mümkün mü? Tercüme olduğunda bana e-mail ile bildirseniz hemen foruma haber vereceğim.

Gelibolu´yu gezen Alman karavancıların sayısı her yıl artıyor. En büyük sorunumuz Gelibolu´da karavanlarımızla geceleceyeceğimiz tuvaleti ve su musluğu olan bir yerin olmayışı. Belediye bize böyle bir olanak sağlayabilirse, anayoldan geçen karavanların çoğu Gelibolu´ya uğrayacak ve şehirde daha fazla kalabilecektir. Ayrıca biz karavancılar da Gelibolu´ yu tabii ki Osmanlı Mutfağı´nı da Avrupa´nın en önemli karavanpark internet listelerine tanıtacağız.
Aşağıdaki linkte Alman Wohnmobilforumda Gelbolu hakkındaki paylaşımları görebilirsiniz.
http://www.wohnmobilforum.de/w-t85900,start,15.html

Selamlar ve saygilar.
Hüseyin Şahin

===================================================

Tekrar teşekkürler.

Sayın Hüseyin Şahin yazdıklarınızı okuyabilmeleri için belediyeden moderatörlüğü yapılan sosyal paylaşım sitesi gelibolu halkı kullanıcı isimli sayfaya da yazmanızı öneririm....ilgilerini çekeceğini düşünüyorum bende yarın bahsettiğiniz lokantanın yemekleri çok güzeldir...ama bir sürü yer vardır bence belediyenin halkla ilişkileri size bu konuda yardımcı olacaktır....bende yarın itibari ile bir iki kişiye bu konuları açacağım ve gezenbilirdeki yazışmaları kopyalayıp göndereceğim önemli bir zenginlik ve değer bence....inşallah başarılı oluruz...elimden geleni yapacağım....inşallah konuyu büyütüp ilgiyi çekebiliriz...saygılar iyi geceler.... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.