Geleneksel Geocaching Toplantısı Vol:04 - İstanbul (06 Agusto 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oma Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,357

oma

OMA - puzzle peace :)
Yer
istanbul
Web
www.omactivities.com
Geleneksel Geocaching Toplantılarımız devam ediyor.

Ne yazık ki Geocaching ülkemizde çok tanınmıyor; Bu yüzden İstanbullu Geocache'ciler olarak Geocaching Event’leri yapmaya karar verdik. Bu etkinliklerde İstanbul’a tüm dünyadan o sırada ziyaret için gelen Geocache'cilerle görüşme imkanımız olacak.

Bu seferki toplantımız ANADOLU yakasında :smiley: Geçen toplantıya katılanların yüzde 90'ı Asya'dan - Avrupaya geçince dedik ki yahu o zaman biz Kadıköy tarafında bi toplantı yapalım bakalım ne olacak? :D

Tarihi yarımadanın merkezinde bir kafede buluşup Geocaching hakkında konuşacak ve bazı TB’leri değiş tokuş edeceğiz.

Geocaching ile ilgilenen veya geocaching hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımızı 6 Asgustos Salı akşamı toplantımıza bekliyoruz.

Tarih: 06 Agustos 2013 Salı
Saat: 19.00
Mekan: Moda Çay bahçeleri - Kadıköy
Koordinatlar: N 40° 58.860 E 029° 01.254

Geocaching.com etkinlik sayfası;
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=449b31d7-4931-4c3e-93da-3f986031cdb6

Etkinlik hakkında genel bilgi;
http://omactivities.blogspot.com/2013/08/blogosfer-blog-toplantlar-ve-geocaching.html

Görüşmek üzere

Etiketler
Ynt: Geleneksel Geocaching Toplantısı Vol:04 - İstanbul (06 Agusto 2013)

ben görmedim etmedim.. ne zaman oluyor bu toplantılar neden bize haber verilmiyor denmesin diye ben bi daha yazayım istedim :smiley:

-------------

Bir sonraki Geocaching buluşmamız.. 06 Ağustos 2013
Her ay geocaching toplantısı yapmaya çalışıyoruz. Bu aylık toplantılar ile grubumuzu yavaş yavaş büyütmek amacındayız.

Istanbul'da olduğumuz için genellikle Istanbul dışından geocaching severler katılamıyorlar. Umarız ileride bu toplantılarımızın sayısı ve katılımcıları da artacaktır. Şu anda 10 civarında bir katılımla toplantılar gerçekleşiyor.

Zaman konusunda küçük bir problem yaşıyoruz. Grubumuz çok büyük olmadığından katılımcıların hepsine uygun bir zaman ayarlamaya calısıyoruz ama bu imkansız. HAftasonu yaptığımız zaman kampa gitmek isteyenler katılamıyor. Hafta içi yaptığımızda da çalışma saati uymayanlar sabah cok erken kalkanlar katılamıyor.

Şu ana kadar genellikle salı günleri saat 19.00 civarı toplandık. Toplantılarımızı da Sultanahmet meydanına yakın bir yerde yapmaya çalıştık, bu sayede turistler gelip bize katılabilir diye düşünmüştük. Fakat son toplantımızda çok ilginç bir durumla karşılaştık.

Sultanahmette olmasına rağmen hiç yabancı turist katılmadı. Üstelik toplantıya katılan tüm oyuncular anadolu yakasından gelmişti. Bu şu demek oluyor. Bir sonraki toplantımız 06 Ağustos 2013 Salı günü Anadolu yakasında Kadıkoy Moda'da olacak.

Bakalım kaç kişi katılabilecek göreceğiz...

Eğer sizde bu oyuna meraklıysanız ve gelip bizlerle tanışmak isterseniz lütfen salı günü zamanınızı ayırın ve Agustos ayı Geocaching toplantımıza katılmaya çalışın...

Görüşmek üzere..

;D

bu akşam..!!!

belki bu bilgi mesajını görememişsinizdir diye tekrardan hortlatayım dedim :D

görüşmek üzere...

en fazla yarım saat kalabilirim lakin geliyorum :smiley:

lütfen facebook geocaching sayfamızı begenın

bu sayede yaptıgımız etkinlikleir vs gormus olursunuz

https://www.facebook.com/geocachingturkiye

teşekkürler!

pek fena oldu, uğrayacağım dedim lakin evdeki hesap ve çarşı :(

bir dahakine inşallah diyorum..

görüşmek üzere

yapacak bir şey yok.. artık bir dahaki toplantıya...

facebook sayfamıza üye oldunuz mu?
oradan daha fazala bilgi alabiliyorsunuz

Evet, beğendim sayfayı... Fotoğrafları görünce, ayrı bir üzüldüm gelemediğime, ama bir dahakine umarım, birlikte olacağız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR