Gaziantep'te Yılın Son Offroad Gezisi 27 Aralık 2009

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,742

Etiketler
Ynt: Gaziantep'te Yılın Son Offroad Gezisi 27 Aralık 2009

Th MOV03680
Th MOV03681
Th MOV03682
Th MOV03683
Th MOV03684
Th MOV03685
Th MOV03686
Th MOV03687
Th MOV03688
Th MOV03689

Merhaba Göktuğ Bey,

Gerçekten çok güzel bir gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler. Benim eşimde aslen Burç köylü ve hem Burç köyünü hem Gaski Göletinin oraları çok iyi biliyorum, gerçekten çok güzel yerler. İnşallah araçla ilk gelişimde sizinle birlikte olmakdan çok mutlu olacağım. Gaziantep'de de Gezenbilir'in böyle güzel ve aktif bir grubunun olduğunu bilmek çok güzel.

Görüşmek dileğiyle,

Cenk ÖZATAY

Videoların tamamını seyredemedim ama güzel gezi olmuş elinize sağlık

jeep' Alıntı:
...Korkutun aracının yolun kenarındaki yaklaşık 80 cm lik kanala düşüp hareketsiz kalmasından sonra, gökhan defender ı ile cj yi çekmek için oldukça hevesliydi. o kadar ısrar etti ki dayanamadık. cj aldığı gibi tepelere çıkardı. kendisini tebrik ediyoruz :smiley:

Ufukcum gördün mü, her cj sahibine defender sahibi bir arkadaş lazım :D :D

Sen defender görünce kekelemeye falan başlıyorsun ama doğru yoldasın ;D ;D ;D

Göktuğ geziniz çok güzel olmuş ama tüm ayrıntılarıyla paylaşımınız hepsinden güzel olmuş, teşekkürler :smiley:

Hele çaybardakları buluşunuz tam bir Zihni Sinir projesi ;D

SDC' Alıntı:

Gördüm gördüm...Aklıma bir söz geldi Kim söylemiş bilemedim ama :smiley: :smiley: :smiley:

En iyi defender garajdakidir diye :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Şaka yapıyorum arkadaşlar Kimse alınmasın ben tüm araçları severim..... Hatta bu gün rüyamda beyaz bir defender kullanıyordum :smiley: Hadi hayırlısı bakalım :smiley: :smiley:

Göktuğ Bey ve Gaziantep ekibini tebrik ediyorum ben de geçen haftaki yaptığımız geziyi yükleyeceğim ama sizden sonra bizimki piknik gibi kalacak :smiley: (ayrıca bardak fikri güzel de sıcak çay pet şişeyle birleşince sağlık açısında iyi değildir shell istasyonlarında puanla verilen termos bardaklar var onlardan kullanın ya da porselen veya cam bardakta için sağlıklı olarak daha uzun süre bize lazımsınız )

SDC' Alıntı:

Göktuğ geziniz çok güzel olmuş ama tüm ayrıntılarıyla paylaşımınız hepsinden güzel olmuş, teşekkürler :smiley:

Hele çaybardakları buluşunuz tam bir Zihni Sinir projesi ;D

Gezenbilir deki cj&defender çekişmesi bizim ekipte had safhada ;D cj ler batınca defenderlar, defender batınca cj ler hareketleniyor hemen çekmek için ;D

Çay bardaklarına gelince herkes bana güvenmiş ;D bende ki plastik bardaklarda bitince çözüm hemen bulundu..

ufukozkan' Alıntı:
Gördüm gördüm...Aklıma bir söz geldi Kim söylemiş bilemedim ama :smiley: :smiley: :smiley:

En iyi defender garajdakidir diye :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Şaka yapıyorum arkadaşlar Kimse alınmasın ben tüm araçları severim..... Hatta bu gün rüyamda beyaz bir defender kullanıyordum :smiley: Hadi hayırlısı bakalım :smiley: :smiley:

Ekibe 3 defender alındı. İlk defender ı benim yoğun isteklerim doğrultusunda oldu. Önceki ön yargılarım hepsi bitti. Şimdi bende seviyorum defleri ;D

yasarergun' Alıntı:
Göktuğ Bey ve Gaziantep ekibini tebrik ediyorum ben de geçen haftaki yaptığımız geziyi yükleyeceğim ama sizden sonra bizimki piknik gibi kalacak :smiley: (ayrıca bardak fikri güzel de sıcak çay pet şişeyle birleşince sağlık açısında iyi değildir shell istasyonlarında puanla verilen termos bardaklar var onlardan kullanın ya da porselen veya cam bardakta için sağlıklı olarak daha uzun süre bize lazımsınız )

Yaşar Hocam yarın da gideceğiz bir yerlere şimdiden rota arayışı içerisindeyiz. Tavsiyelerinizi bekliyoruz. 1 depo benzin menzilinde olsa iyi olur. Bu arada 2.5 defender ve 4.2 cj ler aynı tüketimi yapıyor. menzilimiz 200 km gidiş geliş. 50 litre benzinle ;D Plastik konusunda haklısınız. Mevzusu geçti zaten içerken ama çayda güzel oluyor açık hava da ;D

arsamax' Alıntı:
Merhaba Göktuğ Bey,

Gerçekten çok güzel bir gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler. Benim eşimde aslen Burç köylü ve hem Burç köyünü hem Gaski Göletinin oraları çok iyi biliyorum, gerçekten çok güzel yerler. İnşallah araçla ilk gelişimde sizinle birlikte olmakdan çok mutlu olacağım. Gaziantep'de de Gezenbilir'in böyle güzel ve aktif bir grubunun olduğunu bilmek çok güzel.

Görüşmek dileğiyle,

Cenk ÖZATAY

Artık Burç köylüleri bizi tanıyor. Hatta geçerken yolumuzu kestiler aşure ikram ettiler.

Gaziantep te 3 sene önce 2.jeep i bulup şöyle bir gezmek hayaldi.. Şimdi 12 tane A sınıfı aracımız var. Yeni olarak 2 tane daha XJ geliyor. Tarkan Yücel in önünde satılan XJ haftaya antep te...

Bizi izlemeye devam edin...

Yorum yapan diğer arkadaşlara teşekkür ederiz..

arsamax' Alıntı:
Merhaba Göktuğ Bey,

Görüşmek dileğiyle,

Cenk ÖZATAY

Cenk Bey bizim akrabaların bir kısmı da Burç'ta ama bizimkiler daha uzağa ve daha gözden uzak yere yerleşmişler (Doğanca Köyü) azıcık zorlarsak akraba çıkabiliriz :D
Ayrıca artık Burç sanırım mahalle oldu

yasarergun' Alıntı:
Cenk Bey bizim akrabaların bir kısmı da Burç'ta ama bizimkiler daha uzağa ve daha gözden uzak yere yerleşmişler (Doğanca Köyü) azıcık zorlarsak akraba çıkabiliriz :D
Ayrıca artık Burç sanırım mahalle oldu

Evet Yaşar bey mahalle oldu, eşimin soyadı Gocuk belki ordan bir bağlantı kurarız. Ayrıca Burç yolunda bağ evimiz var, inşallah bir gidişimizde buluşur hem off road hem mangal yaparız hep birlikde. Görüşmek dileğiyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR