Gaziantep Ravanda Kalesi Off-Road Gezisi (22 Şubat 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,710

Etiketler
Ynt: Gaziantep Ravanda Kalesi Off-Road Gezisi (22 Şubat 2009)

Resimek 0335
Resimek 0338
Resimek 0340
Resimek 0345
Resimek 0350

Goktug ellerine sağlık yarın bendekileride yüklerim cok keyifli bir geziydi emeği gecen herkese teşekkürler.

Göktuğ eline saglık cok güzel görüntüler paylaşım için teşekkürler

Rica ederiz.

Bende bulunan son 2 video. Benden bu kadar geziye katılan diğer arkadaşlar sizlerinde çekimlerinizi burada görmek istiyoruz. Yalnızca görsel için değil aktif olarak burada bulunmanızı da bekliyoruz.

Th vid 3

Th vid 4

son...

Türkiyenin dört biryanından dostlar ediniyoruz nereye gitsek gezenbilirden birileri bizi gezdirir ;)
Bizde beklerizz..

"Keşke orada olsaydım" dedirten türden bir gezi olmuş Göktuğ. Paylaşım için teşekkürler.

Göktuğ Bey bu sefer Doğanca (Seğer) köyünden kuzey taraftaki dağın tepesine giden yola girin dağın tepesinde epeyi çamur vardır ama ailelerle giderseniz sıkıntı olabilir sizinki gibi bir iki araçla gidin keşfedin sonrası zaten sürekli gezinme yeriniz olur. İlgili resmi ekliyorum tarife ihtiyaç yok burç tarafından doğanca tabelesını izleyin ozanlı (pevirge) yol ayrımından sağa dönün ozanlı köyünü geçin doğanca köyünü de çıktıktan sonra mezarlıktan sonra sağa dönün yalnız etabın kayalık ve kırmızı çamur ve haliyle zor olduğunu ve standart araçlarda kırılmaya sebep olabileceğini baştan söyleyeyim. dağda sola döndükten sonra ağaçlıklar bitince sola geldiğiniz yola inen bir yol vardır ben dümdüz çizdim ama o da zorlu bir yoldur iniş olduğundan sorun yaşamazsınız ama taşlıktır

bu hafta bu rotayı deneyin çok seveceksiniz.

Arkadaşlar emeğinize sağlık gerçekten güzel görüntüler.Paylaşım için teşekürler...

cok guzel resımler,paylasım ıcın tesekkurler.ellerınıze saglık...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri