Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,854

Etiketler
Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

FILE003781
FILE003782
FILE003783
FILE003784
FILE003785
FILE003786
FILE003787
FILE003788
FILE003789
FILE00379

15 tane video var. Şimdi yüklemeye başladım. ne zaman biter bilemiyorum. Sabıredip bakanlara teşekkürler..

jeep' Alıntı:
15 tane video var. Şimdi yüklemeye başladım. ne zaman biter bilemiyorum. Sabıredip bakanlara teşekkürler..

Göktuğ büyük meşeyi kaldırmadan önce ki fotoğraf sende de yok galiba. Ama yanılmıyorsam Ertan çekiyordu o fotoğraflar olmazsa macera eksik kalır. Helede Cebel yolu.

Bu arada akşam saat 21.30 gibi Gaziantep e girdik. Nurdağ ının rampalarında defenderları bekledik hep ;D Yol boyunca CJ ler hep landları bekledi ;D eski saatte 12 gibi uyudum, yeni saatte 5 gibi kalktım babamı havaalanına bıraktım. Oradan Maraş a gittim işimi hallettim. saat 13 den beri upload yapıyorum, hala bitmedi..

Yağmur da yağsa,
ıslansakta,
üşüsekte,
jipleri kırsakta ,
Rezilliği çok olsa da
Kamplı geziler bir harika
Bu güzel anları ve duyguları bize yaşatan Osmaniye ekibine teşekkür ederim.
Gaziantep ekibine de harika off road enstantaneleri mükemmel kebab ve yemekleri için çok teşekkürler.
Benim niva asfalt lastiklerle ancak bu kadar performans gösterebildi
OK144 alırsam daha iyi olacak inşallah

AV, DOĞA, NİVA ...... AV SEZONU BİTERSE DE OFF ROAD!

DSC04345

DSC04344

Evet Bülent, tam adına layık bir gezi oldu Off- Road

Hele o meşenin konumu ve kaldırılıp yolun açılması zaten başlı başına bir macera bulunduğu konum çok kötü bir yerdeydi. Kökle beraber toprak kaymış yolu doldurmuş. Arkadaşların karınca gibi çalışmasıyla geçilecek duruma geldi.

Yolun yukarıdan görünümü

Antp037

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR