Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 201
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,966
Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

acemi80' Alıntı:
Hele bir araya gelelim güçlü bir ekip kuralımda Bilal gerisi kolay. Bir kaç gezi daha düzenleyip gurubu güçlendirmemiz lazım. Ekip bu gezide çok güzel bir sınavdan geçti. Başarılı oldu.
,hocam gezilerde haberdar ederseniz katılma imkanım olabilir.Ama Araçsız :smiley: şimdilik

Etiketler

Ugur80' Alıntı:
,hocam gezilerde haberdar ederseniz katılma imkanım olabilir.Ama Araçsız :smiley: şimdilik

Her şartta sana göre bir yer bulunur araçlarda kafanı yorma uğur....

mete hocam bugün kar yağdı gezi için mükemmel bir parkur oluştu diye düşünüyorum

bilaly' Alıntı:
mete hocam bugün kar yağdı gezi için mükemmel bir parkur oluştu diye düşünüyorum

Bilal ben Ankaradaki Otizmin farkındalık konvoyuna katılmak için yarın Ankaraya gidiyorum, Gezenbilir'in düzenlediği bu etkinlikte bulunmak mecburiyetindeyim o yüzden bu hafta sonu artık bensiz bir organizasyon düzenleyin beni mazur görün.

anladım hocam size iyi yolculuklar dilerim

24 Nisan da bu gezinin hedefi olup ta ulaşamadığımız daz zirvesine gittik. Artık kar kalmamıştı. Antepli dostlarımızın 100 M daha gidebilseydik ulaşacakları yeri görmeleri için bu videoyu çektik.

http://www.dailymotion.com/video/xd3q87_daz-kotusu_travel

hocam, böylebir planınızın olduğunu bilsem osmaniyedeydim katılırdım size, beni unutmazsınız artık, güzel görüntüler teşekkürler

alihay' Alıntı:
hocam, böylebir planınızın olduğunu bilsem osmaniyedeydim katılırdım size, beni unutmazsınız artık, güzel görüntüler teşekkürler

Aslında planlı gidilmedi Fenkte otururken acaba karlar eridimi diye sohbet oldu sonrada hadi gidip bakalım dedik saat 2.30 dan sonra gittik :smiley: Bu arada pazar günü geleceğim dedin gelmedin suçunla dur ;D ;D ;D

Mete,O bölgede çok olan Sarı çiçekler (altın otu) açmış mı ben aynı tarihlerde ılgaz daydım orada açmıştı.

aslankurt72' Alıntı:
Mete,O bölgede çok olan Sarı çiçekler (altın otu) açmış mı ben aynı tarihlerde ılgaz daydım orada açmıştı.

Yeni yeni açmaya başlamış.

mete' Alıntı:
Aslında planlı gidilmedi Fenkte otururken acaba karlar eridimi diye sohbet oldu sonrada hadi gidip bakalım dedik saat 2.30 dan sonra gittik :smiley: Bu arada pazar günü geleceğim dedin gelmedin suçunla dur ;D ;D ;D

hocam haklısınız, pazar gelemedim :smiley: plan değişti ayarın üst tarafına kekik toplamaya götürdüm bizimkileri

Emeğiniz için önce tşk.ler Sonrada sitemim var
Onlarca video var bütün araçların videoları var, ama bir aracın hariç. NİVA
Galiba kayla alınmamış sadece bir araç üzerine odaklanmış, çok yanlış, herkese eşit davranılmalı

SİSMİC' Alıntı:
Emeğiniz için önce tşk.ler Sonrada sitemim var
Onlarca video var bütün araçların videoları var, ama bir aracın hariç. NİVA
Galiba kayla alınmamış sadece bir araç üzerine odaklanmış, çok yanlış, herkese eşit davranılmalı
Nivanın gezinin başında göl yeri dediğimiz yerde videosu var, aracın burada distüribitörüne su kaçtı, devanımda lpg sistemin sorun çıktı ilk gün bizimle keldaza devam etti ama yalıt sistemindeki arızadan dolayı kalı bölgeye girildiğinde devam edemedi Nivayı park edip sürücüsünü araçlarımıza alıp devam ettik, kamptan sonra ikinci gün geziye araç devam etmedi, yani olayda bi kasıt yok :smiley: selamlar

mete' Alıntı:
24 Nisan da bu gezinin hedefi olup ta ulaşamadığımız daz zirvesine gittik. Artık kar kalmamıştı. Antepli dostlarımızın 100 M daha gidebilseydik ulaşacakları yeri görmeleri için bu videoyu çektik.

http://www.dailymotion.com/video/xd3q87_daz-kotusu_travel

Hocam bu hafta sonu maraş andırın yolundaki başkonuş piknik alanının zirvesine çıktık. 1800 rakımlarda muhteşem manzaralar vardı. Bir hafta sonu ayarlayıp beraberce tekrar gidebiliriz. Ya da kel dazın zirvesine de gidebiliriz. Ama o kadar toz yuttuk ki, yazın offroad olmuyor, ancak daha hafif araçlarla keşif yapıp kışın çıkmaya çalışmalıyız..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR