Gaziantep Offroad Ekibi Kurban Bayramı Gezisi (Kamplı-29-30 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 49
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,284
Ynt: Gaziantep Offroad Ekibi Kurban Bayramı Gezisi (Kamplı-29-30 Kasım 2009)

selam arkadaşlar

harika ve eğlenceli bir gezi olmuş yine.

selamlar

Etiketler

Göktuğ abi paylaşım için teşekkürler.

emeğinize sağlık..

Güzel bir gezi, navigasyonu nasıl yaptınız?
Bütün araçlarda gördüğüm kadarıyla MT lastik var. Ve gördüğüm bütün araç sahipleri pilot olmuş bu gezide. :smiley:
Hele motorunun 2.5 benzinli olduğunu tahmin ettiğim Defender'ları kullanan arkadaşlar oldukça limitleri göstermiş. Kilitte olsa araçlarda...
Bir kaç seneye kalmaz Gaziantep'den Trophy takımı çıkar herhalde.

Teşekkürler. Defenderlar için kilit arayışımız sürüyor. Hepsi 2.5 benzinli. Tropyh fikri fena değil hani ;D

Siz zaten araştırmışsınızdır kilit olayını. Arkaya detroit locker, öne truetrac efektif ve uğraştırmayan çözüm.
Land Rover, Game Over'mı?:smiley: Hep LR-Jeep atışmasında karşılaştırmaya yakın araç aklıma gelmezdi.
Şimdi düşününce 88-90 kasaların V 8'i ile CJ 7 veya Wrangler'ı kıyaslamak lazım üretim yıllarına göre. :smiley:
Geçen hafta sonu biten Shumen Trophy linkini atıyorum. Türkiye'den Mehmet Becce, Hüseyin Avşar co-pilotları ile yarıştı.
http://4x4shumen.ro-ni.net/4x4H_2009_web/International_page/index.html

güzel gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler

orsa' Alıntı:
Siz zaten araştırmışsınızdır kilit olayını. Arkaya detroit locker, öne truetrac efektif ve uğraştırmayan çözüm.
Land Rover, Game Over'mı?:smiley: Hep LR-Jeep atışmasında karşılaştırmaya yakın araç aklıma gelmezdi.
Şimdi düşününce 88-90 kasaların V 8'i ile CJ 7 veya Wrangler'ı kıyaslamak lazım üretim yıllarına göre. :smiley:
Geçen hafta sonu biten Shumen Trophy linkini atıyorum. Türkiye'den Mehmet Becce, Hüseyin Avşar co-pilotları ile yarıştı.
http://4x4shumen.ro-ni.net/4x4H_2009_web/International_page/index.html

Kilidi kendimiz mi yapsak, dedik. Burada cin fikirli çok tornacı arkadaşlar var. Yaptıkları makinalarla ilgili devam eden davaları mevcut ;D ;D Ya da ARB nin havalı kilidini düşündük.

Biri bu kilit mevzusuna el atsa ne güzel olur. Bir kişininde bunları pazralaması lazım fizibil olması için tabii ki.
Ben Suzuki'de Lock-right kullanıyorum. Detroit Locker aynı markanın daha sağlam, üst modeli daha karmaşık.
İki kilidinde yapısına internet'ten ulaşabilirsiniz.
Hüma Oto'da site indirimiyle Detroit Locker uygun fiyata gelebilir. Söz konusu kilit sorunsuz, uzun ömürlü, 110 şaside çok az kasıntılı çalışan bir kilit.
ARB olsun, Detroit Locker olsun kilidi taktıktan sonra beklentiler artar. Daha sonra V 8 makina ve 35 lastikler izler... ;D

önümüzde birde Halep şeçeneği var. Onlaraca kesilmiş sağdan direksiyonlu disco range var. 3.9 v8 sorun olmaz. hemde resmi olarak.

Bu V 8 motorları kullanmayı düşündüğüm bir proje yaparsam yardımınız gerekebilir.
Naci Abi'nin 35'' lastikli V 8 110'a arazide bindikten sonra Defender algısı bende tamamen değişti. :smiley:

Videolar on numara olmuş.Başrolde defender ve cj olunca bi başka güzel.

Bir gaziantep klasiği daha, tam off road olmuş biz Osmaniye ekibi olarak donanımımız yeterli olmadığı için bu kadarına cesaret edemiyoruz. Tebrikler.

Yağmur yağsın, kar yağsın bu ekibi nasıl zaptederiz bilemiyorum artık ;D

Yine yapmışssın yapacağını Göktuğ abi çok güzel bir gezi ve organizasyon çıkmış ortaya herkesin emegine sağlık Az kaldı çamur yağmur ve kara

Ugur80' Alıntı:
Yine yapmışssın yapacağını Göktuğ abi çok güzel bir gezi ve organizasyon çıkmış ortaya herkesin emegine sağlık Az kaldı çamur yağmur ve kara

Uğur paran varsa sana çok güzel bir cj buldum. CJ-8 çok orjinal..

jeep' Alıntı:
Uğur paran varsa sana çok güzel bir cj buldum. CJ-8 çok orjinal..
Abi Çok Sagol ama mart ayına kadar alamam piyasa çok durgun bu aralar yoksa benimde içim gidiyor senin videoları izledikçe ama kısmet olursa bir gün mete hocamla gidecem.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR