Gaziantep Off-Road Ekibi Tanışma Gezisi ( 25 Ocak 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,041
Ynt: Gaziantep Off-Road Ekibi Tanışma Gezisi ( 25 Ocak 2009)

O kadar değil de işimiz sağolsun. Türkiyeyi dolaşıyoruz. Tabi cj de peşimden. İlk Tuzla ile Bodrum da kaldım 4 yıl. O zamanlar gezenbilir yoktu. Sene 2000-2004 arası. Sonra Tokat Erbaa idi. Orada Ladik grubu ile tanıştık 4-5 gezi yaptık. Sonra onların vasıtası ile Samsun grubuna dahil olduk. Arada Fatsa ve Sinop a gittik. Turhal da ise Sivas grubu ile flört içerisindeyiz. Ama kürkçü dükkanımız Gaziantep'dir.

Etiketler

Göktuğ paylaşım ve memlekete virüsü fena halde kapmış yeni off-road'cular kazandırdığın için teşekkürler.Gezilerin devamını diliyoruz.

Harika bir aktivite olmuş. Paylaşım için teşekkürler Göktuğ. Beyaz Cj'deki Federal'lerin ölçüsü nedir acaba?

MK51' Alıntı:
Harika bir aktivite olmuş. Paylaşım için teşekkürler Göktuğ. Beyaz Cj'deki Federal'lerin ölçüsü nedir acaba?

Teşekkür ederim mustafa abi. Federaller 31x10,5x15. diğer nissan terrano da aynısı var. Fakat beyaz cj nin jantları 10 inç olduğu için biraz uyumsuz oldu. Zaten janttan çıkma sebebi de bu olsa gerek.

Antep'e virüsü bulaştıran Göktuğ'a ve arkadaşlarına teşekkürler. Tanışma Gezileri, kaynaşma ve organizasyonlar için olmazsa olmaz buluşmalardır.
Geçen yazında ön diferansiyel kilitini kırdığını okumuştum sanki. Doğrumudur ?

Nadir abi fındık'taki duruyor... Geçen ordan geçiyodum yolu değiştirdim baktım 2 dakka sonra yine devam..
çok fena zehirledin beni çoook... titreme yapıyor ofisteki ufak unimoglarla 2 gün oynamadım mı :D
fındık'takinin kasa ve kupa arası mesafesi yok bunun kadar..ondan bu değildir muhtemelen...

Gerçekten güzel bir gezi olmuş.Ben şuanda Siirt te oturuyorum.Mecburi hizmetimi yapıyorum.sitenizi tesadüfen keşf ettim.Eğer gezilerinizi daha önceden haberdar edebilirseniz koşullar uygun olursa bende aranıza katılmak isterim.En büyük hayalim bir unımog sahibi olmak.Şuanda gezinize katılan Nıssan Terrano nun 2.7 TDI olanı var. resimlerden gördüğüm kadar gezinizdeki benzinli olanı gibi görünüyor.Bana unımog edinmek konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Terrano 92' Alıntı:
Gerçekten güzel bir gezi olmuş.Ben şuanda Siirt te oturuyorum.Mecburi hizmetimi yapıyorum.sitenizi tesadüfen keşf ettim.Eğer gezilerinizi daha önceden haberdar edebilirseniz koşullar uygun olursa bende aranıza katılmak isterim.En büyük hayalim bir unımog sahibi olmak.Şuanda gezinize katılan Nıssan Terrano nun 2.7 TDI olanı var. resimlerden gördüğüm kadar gezinizdeki benzinli olanı gibi görünüyor.Bana unımog edinmek konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Gaziantep için buluşmalarımızı çekirdek kadromuzda belirleyip internet sitemizde duyuruyoruz. gazoff u takip ederseniz orada bütün etkinlik duyurularını bulabilirsiniz..

Nadir bey Unımogları iyi biliyorsunuz sanırım.Benim bir iki sorum olacaktı, eger cevaplayabilirseniz sevinirim.1975 404 s 4*4 benzinli satılıyor.Ben bunu dizel motora dönüştürebilirmiyim.Eger dönüştürülebiliyorsa en randımanlı hangi motoru önerirsiniz.Cevaplarınız için teşekkürler.

gerçekten çok güzel etkinlikler düzenlemişsiniz, paylaşımlar için teşekkürler...

jeep' Alıntı:
O kadar değil de işimiz sağolsun. Türkiyeyi dolaşıyoruz. Tabi cj de peşimden. İlk Tuzla ile Bodrum da kaldım 4 yıl. O zamanlar gezenbilir yoktu. Sene 2000-2004 arası. Sonra Tokat Erbaa idi. Orada Ladik grubu ile tanıştık 4-5 gezi yaptık. Sonra onların vasıtası ile Samsun grubuna dahil olduk. Arada Fatsa ve Sinop a gittik. Turhal da ise Sivas grubu ile flört içerisindeyiz. Ama kürkçü dükkanımız Gaziantep'dir.
göktug bey yaptıklarınız harika ben de samsun dan genç bi ofroadcıyım 20 yaşim da ilk wilysm aldım 1953 model sonro onu topladım sattım şimdik bi cj5 aldım 77 model onu toplamaya başlicam allah nasip ederse.paylaşımlarınızı zevkle takip ediyorum.yapmış olduğunuz etkinlikler harikaaa.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri