Gaziantep Kayacık Barajı Keşif Gezisi (9 Ağustos 2009 )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,217

Etiketler
Ynt: Gaziantep Kayacık Barajı Keşif Gezisi (9 Ağustos 2009 )

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. O kadar çok yorum gelmiş ki nereden başlayayım bilemiyorum ;D

.
2fast4you' Alıntı:
paylasım ıcın tesekkurler..

ben teşekkür ederim.

hasanfb' Alıntı:
Göktuğ abi videodaki su geçişi sağlammış balçık gibi bir yer...Senin cj bile gömülmüş orada...
Emeğinize sağlık.. ;)

Zaten ilk denemede arka taraf iyice oturdu çıkamadım. Geri geri zorlayarak kurtuldum sonrasında biraz daha hızlı girdim, öyle çıktım. Bu arada birçok geçiş yaptık ama çekim yapamadım. Bu çekim işine bir çare bulmam gerek. Aracın dışına bir kamera yapmalıyım ya da bu işler için profesyonel birini tutmam gerek.

göktuğ abi güzel bi gezi olmuş paylaşım için teşkkürler bu antep akdeniz bölgesinde ama haberdar olmuyoz aktivitelerden eminim adana, tarsus, osmaniyeden katılan olabilirdi

alihay' Alıntı:
göktuğ abi güzel bi gezi olmuş paylaşım için teşkkürler bu antep akdeniz bölgesinde ama haberdar olmuyoz aktivitelerden eminim adana, tarsus, osmaniyeden katılan olabilirdi

Bizim ekipe genelde cepten ulaşıyorum. Birde facebook ta grup var. Gaziantep Offroad Kulübü diye. Üye olursan haberin olur. Geniş katılım olacağını hissettiğim zaman gezenbilir de konu açıyorum zaten. Etkinlikler bölümünde.

sağol göktuğ abi biraz inat durumu var facebook a üye değilim takip ediyoz zaten siteyi görüşürüz bişekilde iyi geceler

Arkana baglayıp cektigin cj nin bi takla atmadığı kalmış Göktuğ abi =).Bi sağa bi sola savrulmuş =).

gazı kessem göle doğru gidiyordu, zaten çektiğim yer yan eğimli bende kayıyordum. Slneklerde içeride. Kışın daha zevkli ;D

slm nasıl gidiyor çamurlar başlamadı diye sanırım gezilerde başlamadı bem malesef katılamayacağım
çünkü hafta sonları da çalışıyorum ama sizler burdan takip edeceğim kolay gelsin ...

gerçekten süper paylaşımlar gazoffun nerdeyse butun paylaşımlarına baktım hepsi birbirinden harika fakat birşey sormak istiyorum mavi olan cj nın sesi cok güzel basamagın altındaki eksozlarıda dikkatimi çekti özel bir yapım mı yoksa headers falan mı ? teşekkürler.

bay25' Alıntı:
gerçekten süper paylaşımlar gazoffun nerdeyse butun paylaşımlarına baktım hepsi birbirinden harika fakat birşey sormak istiyorum mavi olan cj nın sesi cok güzel basamagın altındaki eksozlarıda dikkatimi çekti özel bir yapım mı yoksa headers falan mı ? teşekkürler.
teşekkürler.
mavi cj-5 de headers var. ayrıca çıkış çift çıkış. 2010 dan sonra mavi siyah oldu. 35 lerde 37 ;D

oh oh maşallah allah nazarlardan saklasın 37 lastik 41 10 ayna mahruti kurtarırmı ? bende headers takıcam bu ay sonunda daha iyi ses alabilmem için çift çıkışmı yaptırmam gerekiyor?ilginize cok teşekkürler göktug bey.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri