Gaziantep Işıklı Baraj Gölü Keşif Gezisi (11 Ocak 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,904

Etiketler
Ynt: Gaziantep Işıklı Baraj Gölü Keşif Gezisi (11 Ocak 2009)

gezi dediğin böyle olur...

antep ekibinden yine sağlam bir gezi...

paylaşım için teşekkürler göktuğ bey...

devamını merakla bekliyoruz...

Çamura doymak böyle birşey olsa gerek, en azından ben seyrederken doydum ;D
Paylaşım, fotoğraf ve videolar için teşekkürler, güzel bir deneyim olmuş

göktuğ maaşallah batmadan duramıyorsun allah batmadan ayırmasın demekki rescue araçsız biraz zor oluyormuş

oy oy kim tutar seni göktuğ abii bilirim baraj camurunu bende bir kere kurak die dalmış tım ;) uzunköprüde hala bütün köy beni konuşuyor manyak kızan diye ;D

En tecrübenle bize bu keyfi yaşattıgınn icin teşekkürler

göktuğ abi yine çamura doymuşsun çok güzel gezi olmuş
yengeyi de baya offroadçu yapmışsın belli ki. işin sırrını bizimle de paylaş be abi ;D

çamur çok güzelde bide eve dönmek olmasa eve yaklaşırken acaba bu üst başımla daireye nasıl gireceğim diye düşünmek gerekiyor kabının önünde bütün elbiseleri çıkarmak gerekiyor yoksa her yer çamur oluyor

göktuğ bey vörn vinci uzaktan kumandalıya çevirin bence o camurda kablolu kumanda ile uğraşılmaz bende vörn var bir uzaktan kumanda devresi birde far rolesi işlem takam hemde en az 50 mtden kumada çalışıyor tek başına bile olsan halıtın kancasını alıp gidiyorsun aracın yanına gile tekrar dönmeden aracı çıkarabiliyorsun harika bir şeyy

Battıgımız gölün konumu

23

arkadaşlar ben de katıldım geziye.. nissan benim.. göktuğ ben battığımda beni çekti ama ben onu çekemedim.. :( özür dilerim göktuğ.. :smiley: çok keyifliydi.. bu haftasonu da çıkalım..

ofrood' Alıntı:
göktuğ bey vörn vinci uzaktan kumandalıya çevirin bence o camurda kablolu kumanda ile uğraşılmaz bende vörn var bir uzaktan kumanda devresi birde far rolesi işlem takam hemde en az 50 mtden kumada çalışıyor tek başına bile olsan halıtın kancasını alıp gidiyorsun aracın yanına gile tekrar dönmeden aracı çıkarabiliyorsun harika bir şeyy

süper fikir.. zaten kumandasında temas sorunu vardı. hemen araştıracağım nerede var diye. nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz.?

korayatay' Alıntı:
arkadaşlar ben de katıldım geziye.. nissan benim.. göktuğ ben battığımda beni çekti ama ben onu çekemedim.. :( özür dilerim göktuğ.. :smiley: çok keyifliydi.. bu haftasonu da çıkalım..

Koray hoşgeldin. Özür dileyecek birşey yok. Çok keyifli bir gün geçti gitti.

Bu arada diğer arkadaşlara kendini tanıtman için tanışma bölümü
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9726.480

Aracınla ilgili bilgi almak için ( Nissan)
http://www.gezenbilir.com/index.php?board=188.0

iyi paylaşımlar dilerim.

göktuğ arabayı babam yıkattı.. söylediğine göre yaklaşık iki büyük saksı çamur çıkmış.. yıkamacı ava çıktığımızı düşünmüş.. babam da onaylamış.. "ne diyeyim oğlanlar çamurda oynadılar mı deseydim" dedi.. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR