Gaziantep Çamlıtepe Off-Road Keşif Gezisi (01 Şubat 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,092

Etiketler
Ynt: Gaziantep Çamlıtepe Off-Road Keşif Gezisi (01 Şubat 2009)

Tek kelimeyle süper görüntüler..
Mangal başı sucuk partisi geziye renk katmış... :D

bull' Alıntı:
Göktuğ son resimde cj nin makas küpesi kaynak kırılmış galiba

aslında önceden kaynaklı değildi. tek parça demir yeni kırıldı. Sonra şasinin yanından yukarı doğru çıktı. Eve dönüşte biraz eğri gittim. O kadar. Daha önemlisi ön kilit çalışmıyor iki haftadır. Vakit bulup gidemedim sanayiye. :smiley:

Paylaşım için teşekkürler. Mümkünse yöre ve etaplarla ilgili biraz detay bilgi lütfen... ;)

Göktuğ'un enerjisi bitmiyor valla.. Maşallah. Her gruba böyle bir ateşleyici lazım.. :smiley:

Göktuğ abi busefer batmamışsın... :D seni batırıcak çamurumu bulamadın anlaşılan... Fotoğraflar için teşşekkürler... Bol güzel kazasız offroadlara.. ;)

Th Film 2

Th Film 3

Th Film 1

Vaaay kardiş LC görmek ne güzel,94/95 dizel galiba.Güzel gezi olmuş. Bu arada Gaziantep yazınızı okudum ,geldim gördüm,oraları harika bir şehir.Özellikle İmam Çağdaş baklavası ve adını unuttuğum meşhur bir küşlemeciniz vardı.Ben hayatımda öyle muhteşem et ve baklava yemedim.

tugsan75' Alıntı:
Vaaay kardiş LC görmek ne güzel,94/95 dizel galiba.Güzel gezi olmuş. Bu arada Gaziantep yazınızı okudum ,geldim gördüm,oraları harika bir şehir.Özellikle İmam Çağdaş baklavası ve adını unuttuğum meşhur bir küşlemeciniz vardı.Ben hayatımda öyle muhteşem et ve baklava yemedim.

Her zaman bekleriz. Dediğin et Karşıyaka da Halil usta denilen yerdir. Bütün ünlülerin Gaziantep e geldiğinde uğrak yeri.

Göktuğ'un enerjisi bitmiyor valla.. Maşallah. Her gruba böyle bir ateşleyici lazım..

Uğur abi tabi bu ateşe karşılık bulunca zevkli oluyor, tek başına yine anlamı yok.

hasanfb' Alıntı:
Göktuğ abi busefer batmamışsın... :D seni batırıcak çamurumu bulamadın anlaşılan... Fotoğraflar için teşşekkürler... Bol güzel kazasız offroadlara.. ;)

Hasan batmadım ama bu defa kum tepesinde askıda kaldım ;D Yine çekildim yani.

Eveeeeeettt hatırladım,bütün duvarlarında politikadan tut,sanatcılar,futbolcular herkez gelmiş.Ama helal olsun inanılmazdı eti ve salatası.Zaten bahar ayında gene bir doğu gezisi yapabilirim,gelmeden kesin haber veririm.Ama İmam Çağdaş dan sonra buralarda baklava yiyiyemez oldum.Eşim bile baklava hayatta yemezdi,şimdi o bile diyor başka yerden asla yemem diye.

goktug ordada ortamı yapmışsın valla helal olsun bizim şanzuman işini salladın ama olsun

Çok güzel bir gezi, harika resimler. Paylaşım için teşekkürler..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri