GAZ Arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrlates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,839

nrlates

GAZROVER (Nurullah Ateş)
Yer
İstanbul
Telsiz Çağrı Kodu
123
Herkese selam.
Bir türlü vazgeçemediğim GAZ sevdam yeniden canlandı.
Aynı dertlerden yeniden geçmek için yeni bir GAZ arıyorum hurdası bile olur.
Gören bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Teşekkürler.

Etiketler

Ynt: GAZ Arıyorum.

suyabatmaz' Alıntı:
Bir tane daha var,
Bilmiyorum, sizin topladığınız araç olabilir:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-off-roadcilar-buraya-dunyada-ilk-46655261/detay/

Bu benim sattığım saten ama satıldı ilan hala duruyor.

suyabatmaz' Alıntı:
;D ;D ;D

Hayırlısı olsun,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-diger-markalar-gaz-69-1958-model-rus-klasigi-30780009/detay/

Bunun fiyatı yüksek.

suyabatmaz' Alıntı:
Evet fiyatta biraz uçmuşlar.
Şimdilik bulduklarım bunlar, başka ilan bulursam haber veririm.

Çok da buluna bilen bir araç değil tabi.

Tekrar hayırlısı olsun.

Çok sağolun hurdası da olsa sorun olmaz.

Ee ne demişler tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı. Size o zaman da söylemiştim Gaz ın yeri başkadır diye.

Bir ara bizim sayfaların arasında Manisa da bir kaportacaıda vardı. Satmak istiyordu. Gaz69 a idi. üzerinde opel motoru vardı.Resimleri olacak. O yazıyı yazan arakadaşla bir temesa geçebilirsiniz belki halen satılmamışrır!!

Ankarada şaşmaz oto sanayisinde birtane görmüştüm. araç 05 (Amasya) plakalıydı. uzunca bir süre sahibinin gelmesini bekledim ama gelmedi :( Bende aracı satarsanız ilgilenmekteyim diye bir not ile telefon numaramı aracın sileceğine sıkıştırdıktan sonra oto parçası almak için ordan bir süreliğine uzaklaştım ve bir daha o aracı göremedim ve 2 hafta geçmesine rağmen daha aramadı. olurda yeniden görürsem veya ararsa mutlaka numarasını size ulaştırım.

4WD' Alıntı:
Ankarada şaşmaz oto sanayisinde birtane görmüştüm. araç 05 (Amasya) plakalıydı. uzunca bir süre sahibinin gelmesini bekledim ama gelmedi :( Bende aracı satarsanız ilgilenmekteyim diye bir not ile telefon numaramı aracın sileceğine sıkıştırdıktan sonra oto parçası almak için ordan bir süreliğine uzaklaştım ve bir daha o aracı göremedim ve 2 hafta geçmesine rağmen daha aramadı. olurda yeniden görürsem veya ararsa mutlaka numarasını size ulaştırım.

İlginiz için çok teşekkürler. Bi haber çıkarsa bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-satilik-willys-64186631/detay/

denk geldı :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR