Garmin Türkiye Topo Haritası Son Sürüm Hangisi Ve Elinde Olan Varmı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sadus222 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,619
Ynt: Garmin Türkiye Topo Haritası Son Sürüm Hangisi Ve Elinde Olan Varmı ?

sinanfe' Alıntı:
Merhaba Utku, oncelikle ilgilendigin icin saolasin. Ancak sanmiyorum Navcity topografik harita iceriyor cunku o harita genel olarak araba navigasyonlari icin dizayn edilmis. Bana bu distributorun paraylan sattigi topografik haritadan lazim, GPSMAP 64s modeli icin.

Sinan
Linkteki haritayi bir deneyin bakalim, topografik harita olarak buldum sanirim.

Once bunu deneyin ; https://yadi.sk/d/ma209f9ui4HGT

Bu da digeri ; https://yadi.sk/d/lODkwunJi4HKa

UtkuBilal

Etiketler

sinanfe' Alıntı:
Merhaba Utku, oncelikle ilgilendigin icin saolasin. Ancak sanmiyorum Navcity topografik harita iceriyor cunku o harita genel olarak araba navigasyonlari icin dizayn edilmis. Bana bu distributorun paraylan sattigi topografik haritadan lazim, GPSMAP 64s modeli icin.

Sinan
Linkteki haritayi bir deneyin bakalim, topografik harita olarak buldum sanirim.

Once bunu deneyin ; https://yadi.sk/d/ma209f9ui4HGT

Bu da digeri ; https://yadi.sk/d/lODkwunJi4HKa

UtkuBilal

Bu linktekinleri indirip kurunca gps ten hangi yılın haritası hangi sürüm filan gibi bilgileri bizimle paylaşırmısınız lütfen arkadaşlar. 2007 2009 dan filan dahamı yeni acaba bakalım

sadus222' Alıntı:
Bu linktekinleri indirip kurunca gps ten hangi yılın haritası hangi sürüm filan gibi bilgileri bizimle paylaşırmısınız lütfen arkadaşlar. 2007 2009 dan filan dahamı yeni acaba bakalım

teşekkürler sadus222,
Haklısınız, bilgi paylaşılmalı,
bende gps cihazı olmadığı için yorum yapamıyorum fakat cep telefonuma kurduğum
(farklı bir topografik haritalı) programı ve haritayı (2010 görünüyor)
türkiye' nin doğusu ve batısı topografik olarak kullanılabiliyor.
biraz deneme yaptıktan sonra konu açıp paylaşımda bulunacağım.

Utku maalesef bu iki haritada aradiklarim arasinda degil. Ilk linkini verdigin img formatinda diger bir programlan formatini degistirmek gerekiyor ancak bunu yapmaya kalktigimda surekli hata veriyor. Ikincisi ise dedigim gibi sadece yollari gosteren bir harita ayrica lock lu yani para odeyipte detaylari gorebiliyosun onun haricinde pek bir sey gostermiyor. Yardimin icin saol ama bu topografik haritayi bulmak epeyce zor olacak anlasilan ancak akilli telefonundaki programi soleyebilirsen belki bende ayni programi kullanabilirim. Tesekkurler.

Sinan

sinanfe' Alıntı:
Utku maalesef bu iki haritada aradiklarim arasinda degil. Ilk linkini verdigin img formatinda diger bir programlan formatini degistirmek gerekiyor ancak bunu yapmaya kalktigimda surekli hata veriyor. Ikincisi ise dedigim gibi sadece yollari gosteren bir harita ayrica lock lu yani para odeyipte detaylari gorebiliyosun onun haricinde pek bir sey gostermiyor. Yardimin icin saol ama bu topografik haritayi bulmak epeyce zor olacak anlasilan ancak akilli telefonundaki programi soleyebilirsen belki bende ayni programi kullanabilirim. Tesekkurler.

Sinan

Garmin streetpilot diye bir navi programi, ben hepsini bir araya toparladim yarin upload eder linkini vermeye calisirim.
Birde 600 mb lik bir dosya var, onuda vermeye calisirim, icinde cd bolunmus haritalar var belkide o dur.
Umidimizi kesmeyelim hemen.

UtkuBilal

Dogru umidi kesmemek lazim :smiley: Ben amerikada ikamet ediyorum su anda, burda http://www.gpsfiledepot.com/ bu siteden istediginiz yerin normal, topo, vb. her turlu haritasini bulabiliyosunuz. Cok kolay hazirlanmis ve cok kullanisli bir site. Adamlar Afganista nin haritalarini dahi yuklemisler ancak gozunu sevdigimin Turkiye si yok :D Biz butun islerde ilerledik bu GPS isinde biraz geride kaldik heralde. Bu arada bu ilk gonderdiginiz linkteki dosyayi yukelemeyi basardim. Buda digerleri gibi sadece Turkiyenin yarisinin Topografik haritasini iceriyor Ankara dan sonrasi yok :smiley: Adamlar ulkeyi bolme niyetinde heralde :smiley:

Sinan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR