Garmin Etrex 20 Hakkında Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kahverengi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,877

kahverengi

hıyar tohumundan elma çıkmaz, boşuna bekleme...
Yer
istanbul
Gps kullanımında henüz yeniyim, Google earth'ten Gps'ime harita yüklemeyi becerdim fakat planladığım rotalarımı "google earth'te gördüğüm şekliyle" Garmin etrex 20'de nasıl görebilirim? (topografik olarak gösteriyor)
Bunun için yeni bir haritamı gerekiyor?
ince parkurları hatta su kaynaklarını da görebileceğim Outdoor haritalarını nereden ve nasıl edinebilirim?
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar

Etiketler
Ynt: Garmin Etrex 20 Hakkında Yardım

Birdseye satınalıp istediğim harita görüntülerine ulaştım, saygılar...

merhaba bende garmin el tipi gps 20 almak istiyorum siz memnun kaldınız mı aletten ve birdseye nasıl bir program yardımcı olursanız sevinirim

k2k2' Alıntı:
merhaba bende garmin el tipi gps 20 almak istiyorum siz memnun kaldınız mı aletten ve birdseye nasıl bir program yardımcı olursanız sevinirim
Garmin etrex 20'yi çok araştırıp aldım ve oldukça memnunum, BirdsEye gerekli değil, başka yollardanda kuşbakışı görünüm haritaları eklenebilir. Ben keşif dağcılığı yaptığım için bana bu özellik gerekli oluyordu, bu yüzden üzerinde durdum.
Saygılar...

BirdsEye Yerine Mobile Atlas Creator kullanılabilir. yeri gelmişken theFaceFistingCyborg 'a tekrar teşekkür :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR