Garmin 140 Balık Bulucu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 4x4dive Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,680

4x4dive

Ana Kamp
Yer
istanbul
Arkadaşlar Merhaba
garmin 140 balık bulucu almak istiyorum.bu cihazı kullananlar varmıdır? tecrübe ve tavsiyelerinden yararlanmak isterim.

Etiketler
Ynt: Garmin 140 Balık Bulucu

garmin 140 fishfinder kullanıyorum daha 10 saat kullandım tüm beklentileri karşıladı.

4x4dive' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba
garmin 140 balık bulucu almak istiyorum.bu cihazı kullananlar varmıdır? tecrübe ve tavsiyelerinden yararlanmak isterim.
160 c kullanıyorum herşeyiyle 140 ile aynı sadce ekran renkli değil.. 140 da...
ihtiyacınızı karşılar
kendi sınıfına göre kıyasladığımızda ...diğerlerinin önüne çıkyor...

bence 90 bile yeterli olacaktır eğer sıklıkla deniz balıkçılığıyla uğraşıyorsanız eğlencesi fishfinder ile çıkıyor diyebilirim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR